Wydarzenie

15 Wrz 2014

XXIX Bieg Barbórkowy o „Lampkę Górniczą”

XXIX Bieg Barbórkowy o „Lampkę Górniczą”

XXIX Bieg Barbórkowy o „Lampkę Górniczą” rozpocznie się o godz. 11.00. Start i meta znajdować się będą tradycyjnie na stadionie lekkoatletycznym RCS, a trasa składa się z jednej pętli po ulicach Lubina oraz jednym okrążeniu bieżni stadionu na początku i końcówce wyścigu. Każdy kilometr trasy będzie oznaczony, a dla zawodników przygotowany będzie także punkt z izotonikami i wodą. Trasa posiada atest PZLA.

W tej edycji biegu pula nagród po raz kolejny jest wysoka i dla zwycięzcy zarówno w kategorii mężczyzn jak i kobiet czeka 3000 złotych.

Z uwagi na osiągnięty limit uczestników zapisy zostały zamknięte. Osoby, które widnieją na liście a nie wniosły jeszcze opłaty startowej (10 złotych) mają czas do 18 września 2014r. W przypadku braku opłaty osoby takie zostaną skreślone z listy uczestników i ponownie otworzymy listy zgłoszeniowe aby uzupełnić je do w/w limitu.

W tym roku na każdego „finishera” czeka piękny pamiątkowy medal.

Szczegóły biegu znajdziecie Państwo w Regulaminie XXIX Biegu Barbórkowego o „Lampkę Górniczą”, który znajduje się miejscu: Imprezy cykliczne / Bieg barbórkowy / Regulamin Biegu Barbórkowego.

 

MKS Zagłębie Lubin - LC Brühl Handball

MKS Zagłębie Lubin - LC Brühl Handball więcej

XII Otwarte Mistrzostwa LUBINA w NORDIC WALKING

Zgłoszenia przez internet przyjmowane są do dnia 15.10.2019r. lub w dniu zawodów do godz. 10:30 więcej

Kabaret Neo-Nówka

Trasa 2021 z okazji 20 - lecia więcej