Wydarzenie

15 Wrz 2014

XXIX Bieg Barbórkowy o „Lampkę Górniczą”

XXIX Bieg Barbórkowy o „Lampkę Górniczą”

XXIX Bieg Barbórkowy o „Lampkę Górniczą” rozpocznie się o godz. 11.00. Start i meta znajdować się będą tradycyjnie na stadionie lekkoatletycznym RCS, a trasa składa się z jednej pętli po ulicach Lubina oraz jednym okrążeniu bieżni stadionu na początku i końcówce wyścigu. Każdy kilometr trasy będzie oznaczony, a dla zawodników przygotowany będzie także punkt z izotonikami i wodą. Trasa posiada atest PZLA.

W tej edycji biegu pula nagród po raz kolejny jest wysoka i dla zwycięzcy zarówno w kategorii mężczyzn jak i kobiet czeka 3000 złotych.

Z uwagi na osiągnięty limit uczestników zapisy zostały zamknięte. Osoby, które widnieją na liście a nie wniosły jeszcze opłaty startowej (10 złotych) mają czas do 18 września 2014r. W przypadku braku opłaty osoby takie zostaną skreślone z listy uczestników i ponownie otworzymy listy zgłoszeniowe aby uzupełnić je do w/w limitu.

W tym roku na każdego „finishera” czeka piękny pamiątkowy medal.

Szczegóły biegu znajdziecie Państwo w Regulaminie XXIX Biegu Barbórkowego o „Lampkę Górniczą”, który znajduje się miejscu: Imprezy cykliczne / Bieg barbórkowy / Regulamin Biegu Barbórkowego.

 

Bilard Sportem Wszystkich - Pokaz Mistrzów

Pokaz umiejętności sportowej gry w bilard w ramach Ogólnopolskiej Kampanii promującej bilard "BILARD SPORTEM WSZYSTKICH... więcej

Golec Uorkiestra na otwarcie roku Uniwersytetu Senioralnego

Koncert Golec Uorkiestry na otwarcie roku akademickiego Uniwersytetu Senioralnego więcej

Polska Noc Kabaretowa 2019

Już dziś zapraszamy na wieczór dobrej zabawy tym razem na Humor Świata. więcej