Wydarzenie

26 Lut 2020

VII Bieg Papieski

VII Bieg Papieski

VII Bieg Papieski w innym terminie!!!

Mając na względzie bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich, w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 zdecydowaliśmy o przełożeniu VII Biegu Papieskiego na inny termin. O nowym terminie biegu poinformujemy wkrótce.

Uczestnikom, którzy opłacili bieg, a nie będą mogli wystartować w nowym terminie opłata startowa zostanie zwrócona!

Jednocześnie informujemy, że zapisy na bieg nadal trwają!!!

Po raz siódmy mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników biegania do udziału w Biegu Papieskim, który tym razem odbędzie się 18 kwietnia 2020r.

Właśnie 18 kwietnia spotkamy się po raz sódmy na starcie Biegu Papieskiego, który umiejscowiony będzie na terenach RCS.  Do rozpoczęcia imprezy dzieli nas kilka tygodni. Wszyscy z niecierpliwością czekają na ten dzień.

Do udziału w imprezie zapraszamy zarówno doświadczonych biegaczy, jak i tych początkujących, oraz wszystkich, którzy mają ochotę aktywnie spędzić ten wolny czas. Bieg ma na celu popularyzację biegania wśród dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych oraz świetną zabawę.  Bieg organizowany jest przy ścisłej współpracy z Urzędem Miasta Lubin, a honorowy patronat nad biegiem objął Prezydent Miasta Lubina. Partnerami Biegu są Starostwo Powiatowe w Lubinie, Galeria Cuprum oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubinie.

Start biegu głównego odbędzie się o godz. 18:18.

Link do zapisów znajdziecie TUTAJ.

REGULAMIN

Trasa tegorocznego biegu będzie krótsza jak rok temu, a dystans wynosi 4500m, z metą usytuowaną na terenie kompleksu obiektów sportowych RCS. Zawodnicy pobiegną następującymi ulicami: Odrodzenia, Mieszka I, Kilińskiego, Kościuszki, M. Skłodowskiej – Curie, Tysiąclecia, Rynek, Mieszka I, Wrocławska, Paderewskiego, Sikorskiego, Odrodzenia, Stadion RCS.

Opłata startowa Biegu Głównego wynosi 40 zł (pakiet startowy obejmuje m.in. wyjątkową koszulkę sportową) oraz przepiękny medal za ukończenie biegu. Obowiązuje limit uczestników – 2500 osób (decyduje kolejność wpłat).

W biegu młodzieżowym Udział biorą dzieci z lubińskich przedszkoli oraz uczniowie lubińskich szkół podstawowych z klas I – II, III – IV, V – VI oraz dzieci spoza Lubina, których rodzice biorą udział w biegu głównym, posiadający aktualne badania lekarskie lub pisemną zgoda rodziców – opiekunów. 

PROGRAM ZAWODÓW:

  • 15:00 – 200 metrów Bieg Przedszkolaka 
  • 16:15 – 300 metrów Bieg Ucznia

Zapisy do biegów młodzieżowych - KLIKNIJ

REGULAMIN

42243.jpg

zdjęcie nr 0 VII Bieg Papieski
zdjęcie nr 1 VII Bieg Papieski