Wydarzenie

29 Paź 2014

VI Biegowe GP Zagłębia Miedziowego - 8 Bieg TEST COOPERA

VI Biegowe GP Zagłębia Miedziowego - 8 Bieg TEST COOPERA

W sobotę, 14 marca zapraszamy na 8 bieg z cyklu Biegowego GP Zagłębia Miedziowego. Tym razem odbędzie się Test Coopera. 
Tegoroczna edycja składa się z ośmiu biegów, rozgrywanych od listopada 2014 do marca 2015. Do klasyfikacji (punktacji) końcowej w myśl regulaminu zaliczonych zostanie 5 najlepszych miejsc każdego zawodnika (po ich zsumowaniu stworzona zostanie klasyfikacja generalna). Sportowcy będą zmagać się na dystansach: 4, 5, 6 i 8-kilometrów.

Terminy i miejsca startu w VI Biegowym Grand Prix Zagłębia Miedziowego:
VIII bieg – 14 marca 2015r. (sobota), godz. 11.00 – Lubin, Stadion RCS, Test Coopera (bieg na 12 minut). Miejsce biura zawodów: Stadion RCS w Lubinie, przy  ul. Odrodzenia 28b
Po uzgodnieniach z uczestnikami GP tworzymy dodatkowy termin zaliczenia Testu Coopera – środa 11 marca 2015, godz 17:00 – Stadion RCS w Lubinie. Równocześnie przypominamy że osoby które wystartują w środę nie będą mogły już wystartować w sobotę.

Zapisy do biegu prowadzone będą poprzez stronę naszą stronę www.rcslubin.pl i www.super-sport.com.pl  w terminie: do piątku poprzedzającego każdy bieg lub osobiście w dniu zawodów od 9.30 do 10.40. Klinknij TUTAJ i się zapisz na bieg.

W każdym z biegów obowiązuje limit 350 zawodników. Decyduje kolejność wpłat- na ich podstawie nadawane będą numery startowe, pewny udział posiadają osoby które opłacą „startowe” za cały cykl GP.

Harmonogram czasowy Testu Coopera

Regulamin VI Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego znajduje się tutaj.