Wydarzenie

02 Lut 2018

Targi Wnętrz + Festiwal Ogrodów

Targi Wnętrz + Festiwal Ogrodów

W dniach 25 - 27 maja 2018r. zapraszamy do uczestnictwa w targach HOME INTERIORS, które odbęda się w Hali Widowiskowo - Sportowej wraz z imprezą towarzyszącą czyli Festiwalem Ogrodów, na którym zaprezentują się wystawcy z asortymentem do dekoracji, urządzania ogrodów i tarasów.

Targi Wnętrz HOME INTERIORS to regionalne targi konsumenckie skierowane głównie do klienta końcowego, z okręgu Zagłębia Miedziowego, jak również do przedstawicieli handlowych, projektantów, deweloperów, hurtowników, salonów sprzedaży, usługodawców oraz klientów indywidualnych. Celem targów jest dotarcie Wystawców do szerokiego grona nowych odbiorców ich towarów i usług. 

Targi są dla każdego kto szuka pomysłów na wnętrze domu lub mieszkania, zamierza kupić dom lub mieszkanie, urządza dom, mieszkanie, czy biuro lub poprostu potrzebuje pomysłu na zmianę wnętrza.

Targi Wnętrz – Home Interiors to targi podczas których będzie można się zapoznać z najnowszymi trendami w aranżacji i wyposażeniu wnętrz.
Sprawdzić ofertę mieszkań i domów lokalnych developerów. Obejrzeć produkty producentów i zapoznać się z ich ofertą. Na targach będzie można również skorzystać z praktycznych porad architektów, oprócz tego czekają warsztaty rodzinne oraz konkursy i ciekawe nagrody.

Dodatkowo czekają atrakcje towarzyszące targom takie jak :

  • DARMOWE WARSZTATY !!! dla dzieci : Świece Żelowe, Lizakowe, Czekoladowe, Drewniane i wiele innych przez całe 3 dni trwania TARGÓW !!!
  • KONKURSY dla dzieci i dorosłych z nagrodami o łącznej wartości: 10 000 PLN !!!
  • BEZPŁATNE zjeżdżalnie dmuchane, Trampoliny i inne atrakcje dla najmłodszych.

Blety na to wydarzenie w cenie:

  • 8 zł do nabycia przez internet na portalu bilety24.pl
  • 10 zł dstępne w kasie RCS w Centrum Squash
  • wstęp dla dzieci do lat 10 jest bezpłatny (pod opieką osoby dorosłej)

Gościem specjalnym targów będzie Dominik Strzelec – znany z programu USTERKA i ODLOTOWY OGRÓD.

Harmonogram Targów:

  • 25.05.2018 – w godz. 10:00 – 18:00
  • 26.05.2018 – w godz. 10:00 – 18:00
  • 27.05.2018 – w godz. 10:00 – 16:00

32201.jpg

zdjęcie nr 0 Targi Wnętrz + Festiwal Ogrodów
zdjęcie nr 1 Targi Wnętrz + Festiwal Ogrodów

Kup bilet już teraz