Wydarzenie

12 Sty 2018

Sportowe Ferie 2018: HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Sportowe Ferie 2018: HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

18 stycznia 2018r.  po raz pierwszy w ramach Sportowych Ferii 2018 odbędzie Halowy Turniej Piłki Nożnej, tym razem  przeznaczony dla uczestników reprezentujących rocznik 2001 i 2002. Start zawodów o godz. 11:00, nowością jest miejsce. Po raz piewszy zawody odbędą się w Hali Widowiskowo - Sportowej przy ul Odrodzenia 28b.

Celem gry jest popularyzacja piłki nożnej jako sportu dla każdego oraz wyłonienie najlepszej drużyny wśród zawodników. Drużyna składa się  z pięciu zawodników, z których jeden jest bramkarzem. Aby rozpocząć spotkanie drużyna musi posiadać w swoim składzie co najmniej czterech zawodników.  Drużyna może posiadać także zawodników rezerwowych w maksymalnej ilości pięciu osób. Czas trwania gry będzie wynosić 10 minut - (jest to jednak uzależnione od ilości drużyn). 

Standardowe wyposażenie zawodników to: koszulka, spodenki, skarpety oraz obuwie. Jedynym dozwolonym rodzajem obuwia jest obuwie płócienne, z miękkiej skóry lub materiału skóropodobnego (skaj,derma) z podeszwami gumowymi lub z podobnego materiału. 

Wstęp wolny,  dla najlepszych drużyn przewidziane są nagrody rzeczowe. Zapraszamy także do kibicowania. W tym dniu będzie obecna także Policja z programem profilaktycznym dot. zachowania ostrożnści na drodze. 

Zapisy do turnieju w dniu zawodów. Wystarczy zebrać drużynę i pojawić się w ten dzień w hali, a czeka Was rywalizacja z równieśnikami i dobra zabawa.

A w piątek 19 stycznia  zapraszamy na kręgielnie na GRY I ZABAWY na godz. 11:00.