Wydarzenie

17 Lut 2017

Sportowe Ferie 2017 - ZAJĘCIA NA ŚCIANCE WSPINACZKOWEJ

Sportowe Ferie 2017 - ZAJĘCIA NA ŚCIANCE WSPINACZKOWEJ

Kolejny ciekawy dzień podczas Sportowych Ferii 2017. W środę 22 lutego o godz. 11:00 zapraszamy po raz drugi na halę sportową przy SP 14 na ZAJĘCIA NA ŚCIANCE WSPINACZKOWEJ.

Jest to dyscyplina, która na stałe wpisała się już w harmonogram naszych imprez skierowanych dla najmłodszych, w pierwszym tygodniu nna zajęciacj ze wspinaczki pobiliśmy rekord frekwencji, liczymy, że i tym razem nam nie zawiedziecie:)

Do dyspozycji będzie 80 m2 ściany o wysokości 10,5m. Rozpoczniemy rozgrzewką, następnie przeprowadzony zostanie  krótki instruktaż i potem pozostanie juz tylko najlepsza część imprezy czyli wspinanie po ścianie:)  Nie zabraknie dodatkowych atrkacji, takich jak strzelanie z łuku czy zjazd kolejka tyrolską.  Chociaż sport ten nie należy do łatwych to z roku na rok gromadzi coraz więcej chętnych. 

Podczas imprezy będzie zorganizowane stoisko profilaktyczne Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej z quizami i zabawami profilakatycznymi.

Zajęcia ze wspinania poprowadzą instruktorzy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Miedziani”. 

"Zwykły - Niezwykły" Przejazd rowerowy przez miasto!

"Zwykły - Niezwykły" Przejazd rowerowy przez miasto w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu więcej

Bilard Sportem Wszystkich - Pokaz Mistrzów

Pokaz umiejętności sportowej gry w bilard w ramach Ogólnopolskiej Kampanii promującej bilard "BILARD SPORTEM WSZYSTKICH... więcej

Golec Uorkiestra na otwarcie roku Uniwersytetu Senioralnego

Koncert Golec Uorkiestry na otwarcie roku akademickiego Uniwersytetu Senioralnego więcej