Wydarzenie

21 Lut 2017

Sportowe Ferie 2017: HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Sportowe Ferie 2017: HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

24 lutego 2017r. czyli ostatniego dnia Sportowych Ferii 2017 po raz drugi odbędzie Halowy Turniej Piłki Nożnej, tym razem  przeznaczony dla uczestników reprezentujących rocznik 2003 i 2004. Start zawodów o godz. 11:00 w Hali Sportowej KEN.

Celem gry jest popularyzacja piłki nożnej jako sportu dla każdego oraz wyłonienie najlepszej drużyny wśród zawodników. Drużyna składa się  z pięciu zawodników, z których jeden jest bramkarzem. Aby rozpocząć spotkanie drużyna musi posiadać w swoim składzie co najmniej czterech zawodników.  Drużyna może posiadaż także zawodników rezerwowych w maksymalnej ilości pięciu osób. Czas trwania gry będzie wynosić 10 minut - (jest to jednak uzależnione od ilości drużyn). 

Standardowe wyposażenie zawodników to: koszulka, spodenki, skarpety oraz obuwie. Jedynym dozwolonym rodzajem obuwia jest obuwie płócienne, z miękkiej skóry lub materiału skóropodobnego (skaj,derma) z podeszwami gumowymi lub z podobnego materiału. 

Wstęp wolny, dla najlepszych drużyn przewidziane sa nagrody rzeczowe. Zapraszamy także do kibicowania.

Zapisy do turnieju w dniu zawodów. Wystarczy zebrać drużynę i pojawić się w ten dzień w hali, a czeka Was rywalizacja z równieśnikami i dobra zabawa.

W godzinach popołudniowych zapraszamy na ostatnią imprezę naszego cyklu czyli "LODOWISKO W RYTMIE DISCO" - godz. 16:30 Lodowisko RCS.