Wydarzenie

06 Gru 2018

Sportowa Gwiazdka - Gwiazdkowe charytatywne zawody pływackie

Sportowa Gwiazdka - Gwiazdkowe charytatywne zawody pływackie

Sportowej Gwiazdki ciąg dalszy, 15 grudnia 2018 na basenie Centrum 7 przy ul. Sybiraków 11 odbędą się Gwiazdkowe charytatywne zawody pływackie dla dzieci "PODARUJ MISIA".

Zawody rozpoczną się o godz. 12:00, zgłoszenia natomiast przyjmowane będą w dniu zawodów w holu pływalni od godz. 11:15.

Organizatorem zawodów jest Regionalne Centrum Sportowe wraz z Międzyszkolnym Klubem Sportowym "Piranie" oraz Młodzieżową Drużyną Pożarniczą.

Do udziału w zawodach zapraszamy dzieci i młodzież z roczników 2006 i młodsi. Warunkiem dopuszczenia do startu jest posiadanie legitymacji szkolnej lub innego dokumentu tożsamości i okazanie jej w dniu zawodów podczas zapisów oraz podpisanie przez prawnego opiekuna uczestnika opini o braku przeciwskazań do udziału w zawodach sportowych.

Regulamin wraz z konkurencjami oraz kategoriami wiekowymi do pobrania KLIKNIJ TUTAJ

Zachęcamy wszystkich uczniów lubińskich szkół do wzięcia wydziału w zawodach. Za zajęcie pierwszych trzech miejsc zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, medale, nagrody rzeczowe oraz słodkie upominki.

Ty razem zbieramy Pluszaki dla podopiecznych Kliniki Transplantacji Szpiku we Wrocławiu. Dlatego wszystkich uczestników...i nie tylko zachęcamy do przyniesienia cudownego pluszaka, a dzięki niemu sprawicie uśmiech na twarzach wielu dzieci. 

37503.jpg

Harmonogram wszystkich imprez  - KLIKNIJ TUTAJ

37430.jpg

zdjęcie nr 0 Sportowa Gwiazdka - Gwiazdkowe charytatywne zawody pływackie
zdjęcie nr 1 Sportowa Gwiazdka - Gwiazdkowe charytatywne zawody pływackie
zdjęcie nr 2 Sportowa Gwiazdka - Gwiazdkowe charytatywne zawody pływackie