Wydarzenie

19 Sie 2016

Rodzinny Miting Lekkoatletyczny

Rodzinny Miting Lekkoatletyczny

25 sierpnia w czwartek o 17.30 na stadionie RCS odbędzie się Rodzinny Miting Lekkoatletyczny, który stał się punktem obowiązkowym podczas imprez Akcji Lato.

Aby wziąć udział w Rodzinnym Mitingu Lekkoatletycznym należy zgłosić jedną osobę dorosłą i jedno dziecko. Najlepiej żeby to była mama albo tato i jedno z latorośli. Zapraszamy dzieci w różnym wieku - od przedszkolaków do uczniów szkół średnich. Kategorie będą dostosowane do wieku.
Na uczestników czekają cztery konkurencje do wyboru. Dzieci pobiegną na 40, 60 i 100 metrów (w zależności od wieku), zaś dorośli na 100. Dla dzieci i młodzież w zależności od wieku przygotowano bieg długi na 200, 400, 600 i 1000 metrów. Na rodziców czeka dystans 1000 metrów. Oprócz biegania przewidziano: rzut piłeczką palantową lub pchnięcie kulą dla młodszych i pchnięcie kulą dla dorosłych, a także skok w dal dla wszystkich.

Obowiązkowo trzeba wystartować w trzech konkurencjach. Jeżeli rodzina weźmie udział w czterech, to do klasyfikacji końcowej wybierane będą trzy najlepsze wyniki z konkurencji, w których wzięli udział.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a na wszystkich uczestników upominki.

Aby dowiedzieć się więcej sprawdź regulamin mitingu.

MKS Zagłębie Lubin - LC Brühl Handball

MKS Zagłębie Lubin - LC Brühl Handball więcej

XII Otwarte Mistrzostwa LUBINA w NORDIC WALKING

Zgłoszenia przez internet przyjmowane są do dnia 15.10.2019r. lub w dniu zawodów do godz. 10:30 więcej

Kabaret Neo-Nówka

Trasa 2021 z okazji 20 - lecia więcej