Wydarzenie

21 Sty 2019

RCS Cup - eliminacje 2. termin

RCS Cup - eliminacje 2. termin

W lutym 2019r. po raz czwarty organizujemy RCS CUP w Halowej Piłce Nożnej, czyli zawody skierowane do wszelkich drużyn w tym z zakładów pracy z regionu Zagłębia Miedziowego. Celem turnieju jest popularyzacja piłki nożnej jako sportu dla każdego oraz wyłonienie mistrza piłki nożnej wśród drużyn Zagłębia Miedziowego w sezonie 2019. 

W tym roku elimanacje podzieliliśmy na dwa terminy. Drugi turniej odbędzie się 17 lutego 2019r. o godz. 13:00  na hali sportowej RCS przy SP14 w Lubinie (ul. Norwida).

Do udziału zapraszamy amatorskie drużyny reprezentujące stowarzyszenia, firmy, zakłady pracy czy kluby sportowe. Każdy zespół musi się składać z 10 zawodników, z których jeden jest bramkarzem. W meczu bierze udział 5 zawodników z czego jeden to bramkarz. Pozostali zawodnicy z drużyny to rezerwowi. SKażdy zawodnik musi miec strój sportowy, który składa się z koszulki, spodenek, skarpet oraz obuwia. Jedynym dozwolonym rodzajem obuwia jest obuwie płócienne, z miękkiej skóry lub materiału skóropodobnego (skaj, derma) z podeszwami gumowymi lub z podobnego materiału. Używanie obuwia jest obowiązkowe.

Ilość miejsc w zawodach jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy przyjmowane są do dnia 04.02.2019r. Osobą odpowiedzialną za rozgrywki jest Romuald Kujawa , tel. 607 467 707, e-mail: imprezy@rcslubin.pl.

Szczegóły wraz z regulaminem na stronie - KLIKNIJ

37938.jpg

zdjęcie nr 0 RCS Cup - eliminacje 2. termin
zdjęcie nr 1 RCS Cup - eliminacje 2. termin
Akcja Lato 2019 - Wakacyjny turniej tenisa ziemnego

Kolejna impreza Akcji Lato 2019, tym razem zapraszamy na turniej tenisa ziemnego. więcej

Koncert Wolności

Koncert Wolności z okazji 37. rocznicy Zbrodni Lubińskiej więcej