Wydarzenie

04 Gru 2017

RCS CUP 2018 - Eliminacje

RCS CUP 2018 - Eliminacje

W lutym 2018r. po raz trzeci organizujemy RCS CUP w Halowej Piłce Nożnej czyli zawody skierowane do drużyn z zakładów pracy w naszym mieście. Celem turnieju jest popularyzacja piłki nożnej jako sportu dla każdego oraz wyłonienie mistrza piłki nożnej wśród drużyn Zagłębia Miedziowego w sezonie 2018. 

Pierwszy etap turnieju to eliminacje, które odbędą sie 17 lutego 2018r. o godz. 15:00  na hali sportowej RCS w Lubinie przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej 17B.

Do udziału zapraszamy amatorskie drużyny reprezentujące stowarzyszenia, firmy, zakłady pracy czy kluby sportowe. Każdy zespół musi się składać z 10 zawodników, z których jeden jest bramkarzem. W meczu bierze udział 5 zawodników z czego jeden to bramkarz. Pozostali zawodnicy z drużyny to rezerwowi. SKażdy zawodnik musi miec strój sportowy, który składa się z koszulki, spodenek, skarpet oraz obuwia. Jedynym dozwolonym rodzajem obuwia jest obuwie płócienne, z miękkiej skóry lub materiału skóropodobnego (skaj, derma) z podeszwami gumowymi lub z podobnego materiału. Używanie obuwia jest obowiązkowe.

Ilość miejsc w zawodach jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy przyjmowane są do dnia 10.02.2017r. Osobą odpowiedzialną za rozgrywki jest Romuald Kujawa , tel. 607 467 707, e-mail: imprezy@rcslubin.pl.

Szczegóły wraz z regulaminem na stronie - KLIKNIJ

Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie

Ostatni mecz Cuprum Lubin w rundzie zasadniczej Plus Ligi na własnym parkiecie. więcej

Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin

Kolejna odsłona „Świętej Wojny”! więcej