Wydarzenie

10 Wrz 2018

Puchar EHF: Metraco Zagłębie Lubin - HC Azersu

Puchar EHF: Metraco Zagłębie Lubin -  HC Azersu

15 i 16 września odbęda się mecze w piłce ręcznej kobiet  w ramach Pucharu EHF. 

Dwumecz pierwszej rundy Pucharu EHF pomiędzy Metraco Zagłębie Lubin a azerskim HC Azersu odbędzie się w Hali Widowiskowo - Sportowej w Lubinie. Pierwszy mecz zostanie rozegrany 15 września o godz. 17:00, drugi 16 września o godz. 16:00.

– Udało nam się wynegocjować z azerskim klubem, aby dwa mecze odbyły się w Lubinie, kibice będą mogli zobaczyć oba pucharowe mecze na własne oczy. Zmierzymy się z rywalem egzotycznym, ale o sile tej drużyny stanowią nie Azerki, a zawodniczki z Rosji, Ukrainy czy Białorusi – mówi Witold Kulesza, prezes MKS Zagłębie Lubin S.A.

Lubiński zespół w historii swoich występów w europejskich pucharach mierzył się z zespołem z Azerbejdżanu. W sezonie 2006/2007 Miedziowe zagrały dwa wyjazdowe mecze z ABU Baku. Wyniki 29:27 i 25:27 dały awans azerskiemu zespołowi, który w drugim meczu wystąpił jako gospodarz.

Do fazy pucharowej awansują zespoły, które przejdą trzecią rundę eliminacji. Na zwycięzcę pary Metraco Zagłębie Lubin – HC Azersu w drugiej rundzie czeka już Herning-Ikast Handbold z Danii.

  • 15.09. Metraco Zagłębie – HC Azersu (EHF) godz. 17:00
  • 16.09. Metraco Zagłębie – HC Azersu (EHF) godz. 16:00

Bilety na to wydarzenie dostepne w kasie w Centrum Squash.

 


Kup bilet już teraz

Metraco Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

Metraco Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin więcej

VI Bieg Papieski

Impreza dla miłośników biegania. więcej