Wydarzenie

22 Maj 2019

Polska vs Serbia - mecz eliminacyjny Mistrzostw Świata

Polska vs Serbia - mecz eliminacyjny Mistrzostw Świata

Serdecznie zapraszamy na mecz eliminacyjny Mistrzostw Świata w Japonii, w którym zmierzą się reprezenatcje Polski oraz Serbii. Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2019 roku o godz. 19.00 w hali widowiskowo-sportowej RCS w Lubinie

Dla reprezentacji Polski będzie to jedno z najważniejszych spotkań w ostatnim czasie. Stawką będzie nie tylko awans na mistrzostwa świata 2019, ale i szansa na udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2020 roku.

Kibice w akcji będą mogli zobaczyć czołowe zawodniczki, w tym szczypiornistkę Metraco Zagłębia Lubin. Aktualnie w kadrze znajduje się rozgrywająca Miedziowych, Małgorzata Buklarewicz. W kadrze Serbii są m.in. tak znakomite zawodniczki jak: Andrea Lekić i Dragana Cvijic z CSM Bukareszt, Katarina Krpez-Slezak z węgierskiego w ERD, czy Sladiana Pop - Lazic z francuskiego Brest.

„Biało-czerwone” w Lubinie zagrają po raz trzeci. W październiku 2015 roku w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy Kobiet 2016, reprezentacja Polski pokonała Finlandię 29:12, a we wrześniu 2017 roku podczas meczu eliminacji Mistrzostw Europy 2018 rozgromiła reprezentację Włoch 40:13.

Bilety można nabyć codziennie w recepcji squasha w Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubinie.

Bilety można również nabyć poprzez sprzedaż internetową na eventim.pl.

Bilety dla grup zorganizowanych (min. 10 osób) można zamawiać pod adresem: b2b@eventim.pl

39810.jpg

zdjęcie nr 0 Polska vs Serbia - mecz eliminacyjny Mistrzostw Świata
zdjęcie nr 1 Polska vs Serbia - mecz eliminacyjny Mistrzostw Świata

Kup bilet już teraz

VII Bieg Papieski

Impreza dla miłośników biegania. więcej