Wydarzenie

09 Mar 2021

Polska Noc Kabaretowa 2021

Polska Noc Kabaretowa 2021

Informujemy, że w związku z trwającą pandemią organizator postanowił kolejny raz przełożyć planowaną na 7 maja 2021r. w Hali Widowiskowo - Sportowej w Lubinie Polską Noc Kabaretową 2021 na 12 września 2021r.

Więcej informacji pod numerem: 76/ 756 11 02 w godz. 7:00-15:00.

12 września 2021r. po raz kolejny w Hali Widowiskowo - Sportowej w Lubinie odbędzie się Polska Noc Kabaretowa.

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe dla fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Trasa PNK 2021 obejmie ponad 30 miast w Polsce. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru.

Po miesiącach tworzenia nowości, dopracowywania materiału w czterech ścianach, niezliczonych próbach w domu, wreszcie nadszedł czas, kiedy znów możemy się spotkać. Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo!

W tym roku zabieramy Was do studia telewizji śniadaniowej, w której zaserwujemy dawkę aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było. Na scenie jak zwykle mieszanka wybuchowa – zestaw artystów wybitnych: po raz pierwszy w roli prowadzących Kabaret K2, który pokochaliście podczas poprzednich edycji PNK, a także artyści z samej czołówki – Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w naszej ekipie Kabaret Młodych Panów!

Przed Wami zupełnie nowa Polska Noc Kabaretowa złożona z samych premierowych skeczy, dla wszystkich stęsknionych dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy. A wszystko to w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

Start godz. 20:00  w niedzielę 12 września 2021r.

Bilety do nabycia na stronie internetowej - KLIKNIJ

REGULAMIN

W związku z panującą sytuacją epidemiczną w Polsce,  udostępniony na chwilę obecną do sprzedaży, wyłącznie co drugi rząd na widowni. Jeśli nałożone na organizatorów imprez masowych obostrzenia, zawarte w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r., zostaną utrzymane do planowego dnia rozpoczęcia wydarzenia  - organizator zastrzega sobie wówczas prawo do zmiany zarezerwowanych miejsc zgodnie z w/w rozporządzeniem, tj. co drugie miejsce, naprzemiennie w rzędach. (miejsca mogą ulec zmianie w różnicy jednego rzędu).

 

zdjęcie nr 0 Polska Noc Kabaretowa 2021
zdjęcie nr 1 Polska Noc Kabaretowa 2021
Metraco Zagłębie Lubin - Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Metraco Zagłębie Lubin - Piotrcovia Piotrków Trybunalski więcej

MKS Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

MKS Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin więcej

Jezioro Łabędzie - NOWY TERMIN!!

W wykonaniu Rosyjskiego Klasycznego Baletu więcej