Wydarzenie

27 Cze 2019

Piknik Dolnośląskie Dni Bezpieczeństwa

Piknik Dolnośląskie Dni Bezpieczeństwa

W sobotę 29 czerwca 2019 wraz z organizatorem GDDKiA zaprtaszamy na wyjątkowy piknik pod nazwą Dolnośląskie Dni Bezpieczeństwa. Początek zaplanowany jest na godzinę 10.00 i potrwa 4 godziny, a cała impreza odbędzie się na parkingu przed halą RCS w Lubinie przy ul. Odrodzenia 28b.

W jednym miejscu będzie można podziwiać samochody policyjne, a także służące do inspekcji ruchu drogowego czy też wozy strażackie. Będzie można poznać bliżej pracę fukcjonariuszy Urzędu Celno - Skarbowego oraz Służby Więziennej.

Każdy będzie mógł usiąść na motocyklu policyjnym, który bierze udział w pościagach, a z policjantami porozmawiać o bezpieczeństwie ruchu drogowego i skorzystać z symulatora wypadków. Aby oznakować swój rower z Policją należy zabrać ze sobą dowód zakupu oraz osobisty.

Podczas pikniku będzie można nauczyć się pierwszej pomocy i dowiedzieć się jak wygląda dzień pracy ratownika medycznego, a także jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą zawodowym lub prowadzić działalność w zakresie transportu drogowego.

W trakcie Pikniku zaplanowano liczne konkursy dla dzieci z super nagrodami, a gośćmi specjalnymi będą Komisarz Lew i Krokodylka – ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się o godz. 13:00

Serdecznie zapraszamy!

fot. lubin.pl

40048.jpg

 

zdjęcie nr 0 Piknik Dolnośląskie Dni Bezpieczeństwa
zdjęcie nr 1 Piknik Dolnośląskie Dni Bezpieczeństwa
zdjęcie nr 2 Piknik Dolnośląskie Dni Bezpieczeństwa
MKS Zagłębie Lubin - LC Brühl Handball

MKS Zagłębie Lubin - LC Brühl Handball więcej

XII Otwarte Mistrzostwa LUBINA w NORDIC WALKING

Zgłoszenia przez internet przyjmowane są do dnia 15.10.2019r. lub w dniu zawodów do godz. 10:30 więcej

Kabaret Neo-Nówka

Trasa 2021 z okazji 20 - lecia więcej