Wydarzenie

21 Wrz 2021

Otwarcie roku Uniwersytetu Senioralnego

Otwarcie roku Uniwersytetu Senioralnego

Zapraszamy na uroczystą Inaugurację roku akademickiego Uniwersytetu Senioralnego w Lubinie organizowaną przez Prezydenta Miasta Lubina. Tym razem dla lubińskich seniorów - studentów wystąpią Skaldowie.

Początek koncertu zaplanowany jest na godzinę 18:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zaproszenia na to wydarzenie będą do odbioru w dniach 27-29 września w szkołach, w których odbywają się zajęcia Uniwersytetu Senioralnego.
Otwarcie roku akademickiego stało się świętem dla starszego pokolenia studentów. Co roku na tę imprezę zapraszana jest gwiazda, we wcześniejszych latach wystąpili: Zespół Mazowsze, Teatr Ocelot, Zespół Śląsk, Alicja Majewska z Włodzimierzem Korczem, Orkiestra Dziubek Band, Maryla Rodowicz oraz Golec Uorkiestra.

Uniwersytet Senioralny w Lubinie został otwarty w 2007 roku. Liczba studentów z roku na rok stale rosła. Osoby starsze mają okazję do poznawania nowych ludzi, oderwania się od codziennych obowiązków i naładowania akumulatorów. Oferta uczelni jest bardzo bogata i zróżnicowana, znajdziemy tam zarówno zajęcia z aerobiku, jak i nauki języków obcych czy zajęć z informatyki.

44625.jpg

zdjęcie nr 0 Otwarcie roku Uniwersytetu Senioralnego
zdjęcie nr 1 Otwarcie roku Uniwersytetu Senioralnego
MKS Zagłębie Lubin - LC Brühl Handball

MKS Zagłębie Lubin - LC Brühl Handball więcej

XII Otwarte Mistrzostwa LUBINA w NORDIC WALKING

Zgłoszenia przez internet przyjmowane są do dnia 15.10.2019r. lub w dniu zawodów do godz. 10:30 więcej

Kabaret Neo-Nówka

Trasa 2021 z okazji 20 - lecia więcej