Wydarzenie

02 Gru 2019

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY DZIECI w łyżwiarstwie szybkim 2019

 OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY DZIECI w łyżwiarstwie szybkim 2019

Zapraszamy do udziału oraz kibicowania podczas  OGÓLNOPOLSKI ZAWODÓW DZIECI w łyżwiarstwie szybkim - " I TY ZOSTANIESZ MISTRZEM".

Zawody odbędą się w dniach 7 i 8 grudnia 2019r. na naszym torze łyżwiarskim do jazdy szybkiej w Lubinie. Początek zmagań każdego dnia o godz. 9.00. Warto zobaczyć młodych adeptów w wieku 11-14 lat jak świetnie radzą sobie w jeździe na łyżwach długich. W zawodach uczestniczą najlepsi młodzi panczeniści z całej Polski. 

Celem zawodów jest aktywizacja klubów do organizowania naborów i selekcji, umożliwienie dzieciom udziału w startach z rówieśnikami. 

Organizatorami zawodów są Międzyszkolny Klub Sportowy “Cuprum” Lubin, Szkoła podstawowa nr 7 oraz Regionalne Centrum Sportowe. Współorganizator to Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego.

Dzieci czekają biegi na dystansie 250 m, 500 m oraz biegi sztafetowe i drużynowe 4 x 250m i 4 x 500m. Emocje gwarantowane!

Szkolenie Strzeleckie karabinek i karabin

Szkolenie Strzeleckie karabinek i karabin więcej

"Zwykły - Niezwykły" Przejazd rowerowy przez miasto!

"Zwykły - Niezwykły" Przejazd rowerowy przez miasto w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu więcej