Wydarzenie

20 Lis 2019

Narodowy Balet Gruzji

Narodowy Balet Gruzji

26 lutego 2020 roku zapraszamy na "SUKHISHVILI” czyli Narodowy Balet Gruzji, który wystąpi w Hali Widowiskowo - Sportowej w Lubinie.

Ich występ obejrzało ponad 90 mln widzów. Każdego roku czekają na nich w różnych krajach świata. Nazywają Ich: HURAGANEM NA SCENIE, DUCHEM WIDOWISKA, UNIKALNYM FENOMENEM, ÓSMYM CUDEM ŚWIATA! TAK POTRAFIĄ TYLKO ONI! Poczuj moc pozytywnych emocji ! Podaruj RADOŚĆ! 100 tancerzy i 2500 kostiumów. Niesamowita orkiestra i unikatowe instrumenty muzyczne.

Oni mają wpływ na światową modę, o nich kręcą filmy i piszą książki. ICH TANIEC RZUCA WYZWANIE PRAWOM GRAWITACJI! TO ŚWIĘTO zapamiętasz na ZAWSZE.

W 2020 roku Narodowy Balet Gruzji  Sukhishvili zaprezentuje swoje najlepsze i nowe tańce, i jak zawsze , zaskoczy publiczność fantastyczną choreografią, niesamowitą energią, i wszystko to pod akompaniament  pięknej muzyki na żywo w wykonaniu orkiestry!

Będzie to unikalne show taneczne.

Gruziński balet narodowy „Sukhishvili”  to jeden z czolowych i największych tanecznych zespołów świata, który posiada swoją własną orkiestrę. W swojej historii wyruszył na ponad 300 tournée, członkowie zespołu 11 razy objechali 5 kontynentów i 90 krajów, odbyli tysiące koncertów, które łącznie widziało dziesiątki milionów widzów na całym świecie!

Występ zespołu nazwano „najlepszym show na Broadwayu”, w Australii uznany był on za „ósmy cud świata”, a po koncercie na najsłynniejszej scenie w Lа Scala, kurtynę podnoszono aż 14 razy, pobijając tym samym rekord Caruso (podniesienie kurtyny 11 razy).

Powstał 70 lat temu i bazuje na tradycyjnych tańcach narodowych, ale żeby występy były jeszcze bardziej spektakularne, powstały nowe układy, będące doskonałym połączeniem urokliwego folku i kroków współczesnych. Elementy sztuki walki i akrobacje, bajecznie kolorowe kostiumy oraz dynamiczna, opowiedziana z niebywałą pasją historia sprawiają, że „Sukhishvili” stanowi doskonałe show dla całej rodziny: od dzieci aż po seniorów.

Zespół cały czas odświeża i aktualizuje swój program. W ramach europejskiej trasy koncertowej roku 2020 - widzowie zobaczą najnowszy program koncertu, otrzymają z niczym nie porównywalne emocje i potężny ładunek energii, który można uzyskać tylko na koncercie Narodowego Baletu Gruzji "Sukhishvili"

BILETY na to wydarzenie dostępnew kasie RCS w Centrum SQUASH następujących cenach:

  • 75 zł
  • 100 zł
  • 125 zł
  • 150 zł
  • 175 zł

41388.jpg

zdjęcie nr 0 Narodowy Balet Gruzji
zdjęcie nr 1 Narodowy Balet Gruzji
VII Bieg Papieski

Impreza dla miłośników biegania. więcej