Wydarzenie

17 Lis 2015

Mistrzostwa w kręglarstwie „SPRAWNI-RAZEM”

Mistrzostwa w kręglarstwie „SPRAWNI-RAZEM”

Związek Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni –Razem” z Warszawy przy współpracy Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie oraz Regionalnego Centrum Sportowego w dniach od 19 do 21 listopada 2015r. w Kręgielni RCS przy ul. Odrodzenia 28 b organizuje XII Ogólnopolskie Mistrzostwa w kręglarstwie „SPRAWNI-RAZEM” LUBIN 2015.

Celem Zawodów jest wyłonienie Mistrzów Polski w kręglarstwie klasycznym i bowlingu, popularyzacja gry w kręgle oraz upowszechnianie kultury fizycznej i sportu. Dodatkowo wdrażanie młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie do aktywnego wypoczynku i utrwalanie i przestrzeganie zasady „fair play”.

Harmonogram zawodów przedstawia się następująco:

19 listopada 2015 r. – Przyjazd uczestników zawodów

20 listopada 2015 r. – Zawody w kręgle klasyczne w godzinach 10:00 - 14:00

21 listopada 2015 r. -  Zawody Bowlingu w  godzinach 9:00 - 13:00 

Do uczestnictwa w zawodach zapisało się 10 drużyn reprezentujących 10 różnych województw, w tym drużyna z Lubina reprezentująca Dolny Śląsk.

Zawody odbędą się pod Honorowym Patronatem Zenona Jaszczura - Prezesa Związku Stowarzyszeń Sportowych „SPRAWNI – RAZEM”, Roberta Raczyńskiego - Prezydenta Miasta Lubina, Adama Myrdy - Starosty Lubińskiego oraz Franciszka Hawrysza - Prezes Lubińskiego Klubu Olimpijczyka.

Patronat medialny nad imprezą objęły: TV Regionalna, Widomości Lubińskie i Radio Plus.

Uroczyste  wręczenie nagród, dyplomów i pucharów odbywać się będzie bezpośrednio po zakończeniu rozgrywek w danej konkurencji.

 

 

zdjęcie nr 0 Mistrzostwa w kręglarstwie „SPRAWNI-RAZEM”
zdjęcie nr 1 Mistrzostwa w kręglarstwie „SPRAWNI-RAZEM”
zdjęcie nr 2 Mistrzostwa w kręglarstwie „SPRAWNI-RAZEM”