Wydarzenie

13 Lis 2017

Lubińska Liga Squasha - 3. kolejka

Lubińska Liga Squasha - 3. kolejka

19 listopada o godz. 10.00 rozpocznie się 3. kolejka Lubińskiej Ligi Squasha, która odbędzie się w Centrum Squash w Hali RCS w Lubine przy ul. Odrodzenia 28b.

Stworzona została po to aby doświadczenie zawodnicy oraz początkujący mogli sprawdzić swoją formę na tle przeciwników. Dobór przeciwników dostosowany jest do poziomu zaawansowania gry, dlatego to jest liga dla każdego.

Aby zgłosić się wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy wypełnić go i dostarczyć osobiście do Centrum Squash w hali widowiskowo - sportowej lub zeskanować i wysłać mailowo na adres squash@rcslubin.pl.

Jak co roku wpisowe na każdą kolejkę to 50 zł (akceptujemy kartę Multisport!!!) - na każdego czeka poczęstunek oraz rozlosowywane nagrody.

Uwaga!!! Każdy z uczestników, którzy już brali udział w 1 i 2 kolejce dostanie zniżkę, gdy przyprowadzi ze sobą uczestnika, którego jeszcze nie gościlismy w tej edycji Ligi. Zniżkę dostanie również ten przyprowadzony. Cena promocyjna to 25 zł z kartą multisport.

W pierwszej i drugiej kolejce kilkunastu zawodników rozegrało w sumie kilkadziesiąt meczów w ramach I i II Ligi. Nie ma podziałów na kategorie ze względu na płeć, kobiety i mężczyźni rywalizują ze sobą konfrontując swoje umiejętności. 

Więcej informacji na temat LLS oraz wszelkie formularze znajdziecie Państwo tutaj.

Plus Liga: Cuprum Lubin vs Jastrzębski Węgiel

Plus Liga: Cuprum Lubin vs Jastrzębski Węgiel więcej

Sportowa Gwiazdka - Gwiazdkowe charytatywne zawody pływackie

"PODARUJ MISIA" dla podopiecznych Kliniki Transplantacji Szpiku we Wrocławiu więcej

Opera Straszny Dwór

Najsłynniejsze dzieło Stanisława Moniuszki więcej