Wydarzenie

13 Lis 2017

IX Biegowe GP Zagłębia Miedziowego - 2 Bieg Pielgrzymka

IX Biegowe GP Zagłębia Miedziowego - 2 Bieg Pielgrzymka

Już 18 listopada odbędzie się drugi bieg z cyklu IX Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego, które odbywywać się będą w 11-stu miejscowościach w miesiącach: październik 2017 - marzec 2018. Do klasyfikacji (punktacji) końcowej w myśl regulaminu zaliczonych zostanie 8 najlepszych miejsc każdego zawodnika (po ich zsumowaniu stworzona zostanie klasyfikacja generalna).

Pierwszy bieg za nami. A 18 listopada widzimy się w Pielgrzymce.  Tak jak w latach poprzednich biuro zawodów będzie znajdowało się w Szkole Podstawowej w Pielgrzymce, start i meta usytuowane będą na przyległym boisku sportowym LKS "Fenix".

Trasa biegu pozostaje taka sama jak w poprzedniej edycji. Całkowita długość trasy to 7,6 km. Przed biegiem głównym o godz. 10.00 startujemy z biegami dla dzieci. Trasa będzie poprowadzona na terenie przyległym do boiska sportowego. Dla wszystkich dzieci przewidujemy pamiątkowe dyplomy, medale a dla zwycięzców poszczególnych kategorii puchary. Po biegu głównym na biegaczy będzie czekać pyszna grochówka oraz ciepła herbata. 

ZAPISY elektroniczne oczywiście dostępne na stronie - kliknij. Można to zrobić do piątku poprzedzającego każdy bieg lub osobiście w dniu zawodów od 9.30 do 10.40.

W każdym z biegów obowiązuje limit 350 zawodników. Decyduje kolejność wpłat - na ich podstawie nadawane będą numery startowe, pewny udział posiadają osoby które opłacą „startowe” za cały cykl GP.

"Zwykły - Niezwykły" Przejazd rowerowy przez miasto

"Zwykły - Niezwykły" Przejazd rowerowy przez miasto z okazji obchodów Europejskiego Dnia bez Samochodu więcej

Polska Noc Kabaretowa 2018

Zabawa stulecia – Świętujemy 100-lecie Niepodległości więcej