Wydarzenie

23 Maj 2018

III Bieg KOPERNIKA

III Bieg KOPERNIKA

Wspólnie z I Liceum Ogólnoszktałcącym 9 czerwca 2018r. zapraszamy do udziału w III Biegu Kopernika w Lubinie. 

BIEG ULICZNY organizowany jest w celu:

  • uczczenia obchodów Dni Patrona I Liceum Ogólnokształcącego im. M.Kopernika w Lubinie;
  • rozpoczęcia obchodów 70-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M.Kopernika w Lubinie
  • popularyzacji biegów wśród młodzieży szkolnej i lokalnej społeczności;
  • promocji szkoły w mieście i w regionie.

Zapraszamy wszystkich do udziału, do pokonania będzie  4 kilometrowa trasa ( pętla) -  start o godz. 9:00 przy I LO, meta w Rynku. Zwycięzcy walczą o Puchar Dyrektora I LO w kategoriach: open, gimnazjaliści i uczniowie szkół podstawowych, absolwenci  I LO, uczniowie I LO oraz najstarszy uczestnik/uczestniczka biegu. Impreza jest biegiem ulicznym o charakterze masowym, adresowanym do młodzieży wszystkich typów szkół oraz wszystkich miłośników biegania.

Przebieg trasy:  ul. Kopernika, ul. Wrocławska, Park Wrocławski, ścieżka rowerowa wzdłuż ul. Paderewskiego, ul Kościuszki, ul. Konstytucji 3 Maja,  Al. Gen. Józefa Bema, ul. 1-go Maja, ul. Tysiąclecia, Rynek.
Na bieg obowiązuje limit 500 miejsc. Opłata za udział w biegu wynosi 25 zł. Zapisy internetowe trwają do dnia 1 czerwca. Jeśli nie wyczerpiemy limitu zgłoszeń zapisy beda prowadzone także ręcznie w biurze zawodów. 

Wpisowe:  wynosi  25 zł -  Pakiety startowe będzie można odbierać w piątek  8 czerwca od godz. 13:00  w biurze zawodów w I LO.

Zapisy - KLIKNIJ

Zobacz regulamin - KLIKNIJ
 

34529.png

zdjęcie nr 0 III Bieg KOPERNIKA
zdjęcie nr 1 III Bieg KOPERNIKA