Wydarzenie

20 Gru 2017

Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

Sportowej Gwiazdki ciąg dalszy..Na ostatnią z cyklu, a także ostatnią w tym roku imprezę sportową organizowaną przez RCS zapraszamy do małej hali sportowej przy ul. KEN.

29 grudnia w piątek odbędzie się tam Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej,  przeznaczony dla chłopców i dziewcząt z roczników 2001 - 2004. Zawody rozpoczną się o godz.11:00. 

Drużyna musi się składać z pięciu zawodników, z których jeden jest bramkarzem. Aby rozpocząć spotkanie drużyna musi posiadać w swoim składzie co najmniej czterech zawodników, może posiadaż także zawodników rezerwowych w maksymalnej ilości pięciu osób.         

Standardowe wyposażenie zawodników to: koszulka, spodenki, skarpety oraz obuwie. Jedynym dozwolonym rodzajem obuwia jest obuwie płócienne, z miękkiej skóry lub materiału skóropodobnego (skaj,derma) z podeszwami gumowymi lub z podobnego materiału. 

Czas trwania gry będzie wynosić 10 minut - (jest to jednak uzależnione od ilości drużyn).

Zapisy do turnieju w dniu zawodów. Wystarczy zebrać drużynę i pojawić się w ten dzień w hali, a czeka Was rywalizacja z równieśnikami oraz słodycze i nagrody rzeczowe.

Akcja Lato 2018 - Poniedziałek na basenie

Akcja Lato 2018 - Poniedziałek na basenie - zabawy i nauka pływania więcej

Akcja Lato 2018 - Wakacyjny turniej tenisa ziemnego

Kolejna impreza Akcji Lato 2018, tym razem zapraszamy na turniej tenisa ziemnego. więcej