Wydarzenie

07 Gru 2018

Gala sztuk walki FEN 23

Gala sztuk walki FEN 23

Gala FEN 23 to gwarancja wieczoru pełnego emocji i świetnych walk w MMA oraz K-1. Oprócz walki wieczoru (zawodników dopiero poznamy) zobaczymy także starcie mistrzowskie: Łukasz Pławecki VS Dominik Zadora oraz starcie w wadze ciężkiej: Marcin Zontek VS Marcin Sianos. Oprócz nich, w Lubinie wystąpią także inni zawodnicy: Wojciech Wierzbicki, Tymoteusz Łopaczyk czy też Eliasz Jankowski.

Systematycznie będziemy przedstawiać Państwu bohaterów poszczególnych walk.

Pierwszą obronę pasa mistrzowskiego w formule K-1 w kategorii do 77 kilogramów stoczy w Lubinie Łukasz Pławecki. "Boom Boom" podczas FEN 21 pokonał Wojciecha Wierzbickiego i dołożył kolejny skalp do swojej bogatej kariery sportowej. Zawodnik z Nowego Sącza w przeszłości zdobył między innymi Puchar Świata.

Podczas FEN 23 kibice zobaczą pojedynek w kategorii ciężkiej Marcina Zontka z Marcinem Sianosem. Pierwszy z zawodników to weteran polskiego MMA i jeden z najbardziej doświadczonych wojowników FEN. "Zonti" ma na swoim koncie już 7 pojedynków pod szyldem federacji, a w maju 2018 roku bez problemu rozprawił się z Tonim Valtonenem. Sianos natomiast efektownie zwyciężył z Mateuszem Duczmalem podczas FEN 18 i marzy o pasie mistrzowskim w kategorii ciężkiej. Zwycięstwo z Zontkiem ma być skokiem jakościowym w jego karierze.

- Zawsze miło wspominam gale, które miały miejsce w Lubinie. Nie przesadzę, jeżeli powiem, że za każdym razem tworzyliśmy na Dolnym Śląsku kapitalne widowisko. Tym razem będzie podobnie, bo zaoferujemy naszym fanom znakomitą rozpiskę walk. Nie mogę już doczekać się gali FEN 23 - powiedział prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Karta walk FEN 23 w hali RCS w Lubinie: 

  • WALKA WIECZORU - 74 kg: TBA VS TBA
  • 120 kg: Marcin Zontek VS Marcin Sianos
  • 77 kg, K-1: Łukasz Pławecki VS Dominik Zadora*
  • 77 kg: Tymoteusz Łopaczyk VS Szymon Dusza
  • 77 kg, K-1: Wojciech Wierzbicki VS Pavel Obozny
  • 67 kg, K-1: Eliasz Jankowski VS Rafał Niestrzęba
  • 70 kg: Łukasz Charzewski VS TBA
  • 70 kg, K-1: Kacper Muszyński VS Łukasz Kaczmarczyk
  • 61 kg, K-1: Bartosz Hassa VS Mariusz Lach

37444.png

Podczas Fight Exclusive Night 23 kibice zobaczą pojedynek w kategorii ciężkiej Marcina Zontka (17-11, 9 KO, 5 SUB) z Marcinem Sianosem (3-3, 3 KO). Będzie to debiut „Zontiego” w królewskiej dywizji.

Zontek to weteran polskiego MMA i jeden z najbardziej doświadczonych wojowników FEN. Strażak z Kamiennej Góry ma na swoim koncie już 7 pojedynków pod szyldem federacji, a w maju 2018 roku bez problemu rozprawił się z Tonim Valtonenem. Wcześniej zdemolował między innymi Krzysztofa Pietraszka, z którym podczas 5. edycji wygrał już w 1. rundzie.

Sianos w sierpniu 2017 roku w Koszalinie zadebiutował pod szyldem FEN. Podczas edycji „Summer Edition” pewnie pokonał Mateusza Łazowskiego i z impetem zaznaczył swoją obecność w federacji. W przeszłości Sianos znokautował Jędrzeja Martuzalskiego oraz Adriana Woźniaka. Wszystkie zwycięstwa, które ma na swoim koncie zawodnik z Kołobrzegu, zostały odniesione w 1. rundach.

– Zontek marzył o wadze ciężkiej, więc przywita go prawdziwy ciężki z naszej federacji. Szykuje się naprawdę ciekawy pojedynek dwóch gości, którzy mieli już okazję spotkać się i spojrzeć sobie prosto w oczy. Publiczność będzie za „Zontim”, ale podrażniony ostatnim pojedynkiem Sianos na pewno postawi opór – powiedział prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

BIlety do nabycia w Centrum Squash hali widowiskowo-sportowej RCS oraz na stronie www.fen-mma.com/bilet oraz na Eventim.pl w następujących cenach:

37445.jpg

 

zdjęcie nr 0 Gala sztuk walki FEN 23
zdjęcie nr 1 Gala sztuk walki FEN 23
zdjęcie nr 2 Gala sztuk walki FEN 23
Polska Noc Kabaretowa 2019

Już dziś zapraszamy na wieczór dobrej zabawy tym razem na Humor Świata. więcej