Wydarzenie

02 Kwi 2015

Final Four Pucharu Polski w piłce ręcznej kobiet 16-17 maja 2015

Final Four Pucharu Polski w piłce ręcznej kobiet 16-17 maja 2015

Turniej rozpocznie się w sobotę meczem KGHM Metraco Zagłębia Lubin z Pogonią Baltica Szczecin. Spotkanie odbędzie się o godzinie 16:00. O godzinie 18:30 w drugim meczu półfinałowym MKS Selgros Lublin zmierzy się z Vistalem Gdynia.

Szczegółowy terminarz spotkań:

16 maja (sobota) - półfinały:

godz. 16:00 KGHM Metraco Zagłębie Lubin – SPR Pogoń Baltica Szczecin

godz. 18:30 MKS Selgros Lublin – KS Vistal Gdynia

17 maja (niedziela)

- mecz o trzecie miejsce - godz. 15:00

- finał - godz. 17:30

Kibice będą mogli nabyć bilet dzienny w cenie 10 złotych. Wejściówka upoważnia do wstępu na dwa mecze odbywające się jednego dnia. Sprzedaż dla wszystkich kibiców ruszy w poniedziałek 4 maja od godziny 10. Bilety będzie można nabyć przez internetowy system sprzedaży www.rcslubin.zissb.pl oraz na hali RCS (Lubin, ul. Odrodzenia 28b) w recepcji Squasha (czynne codziennie od 10 do 22). Dzieci do lat 3 wstęp darmowy bez przypisanego miejsca na trybunach.

Co z posiadaczami karnetów na mecze Zagłębia?

Każdy kto posiada karnet na mecze Zagłębia w sezonie 2014/15 już od czwartku (30 kwietnia) będzie mógł rezerwować swoje miejsce na trybunach. Posiadacze karnetów będą mogli zarezerwować swoje miejsca do momentu uruchomienia sprzedaży ogólnej. Zarezerwowane wejściówki będą do odbioru, gdy ruszy sprzedaż ogólna (poniedziałek, 4 maja). Rezerwacji można dokonać tylko i wyłącznie w recepcji Squasha na nowej hali!

Informacja dla grup zorganizowanych

W celu rezerwacji miejsc dla grupy zorganizowanej prosimy o wypełnienie formularza, po który należy zgłosić się mailowo na adres: p.kulesza@zaglebie.lubin.pl

Wejściówki dla „Klubów Kibica”

Ceny dla „Klubów Kibica” są takie same jak dla wszystkich fanów wybierających się na Final Four do Lubina – 10 złotych za dzień. W celu rezerwacji miejsc prosimy również o kontakt na p.kulesza@zaglebie.lubin.pl