Wydarzenie

31 Sty 2020

"Charytatywny koncert z Narodową"

"Charytatywny koncert z Narodową"

14 lutego 2020r. o godz. 20:00 zapraszamy na "Charytatywny koncert z Narodową", który odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej RCS w Lubinie. To unikatowe wydarzenie muzyczne, podczas którego zabrzmi muzyka klasyczna oraz rozrywkowa w aranżacjach Mariusza Dziubka - Dyrektora Narodowej Orkiestry Dętej. Na scenie pojawi się m.in. Rafał Brzozowski, a wydarzenie poprowadzi Krzysztof Ibisz. Oprócz fantastycznej muzyki, organizatorzy przewidzieli również inne niespodzianki dla gości, m.in. aukcję charytatywną, na której zostaną zlicytowane przedmioty od darczyńców w szczytnym celu.

W tym wyjątkowym dniu, który jest świętem miłości, chcemy okazać serce najbardziej potrzebującym. Dochód z koncertu oraz dochód z aukcji w całości zostaną przekazane trzem lubińskim fundacjom:

  • Stowarzyszenie Równe Szanse to fundacja niosąca pomoc niepełnosprawnym dzieciom i młodzieży.
  • Stowarzyszenie Palium to hospicjum, które jest propagatorem opieki paliatywnej oraz długoterminowej. Oferuje system wsparcia dla pacjentów, aby pomagać im żyć aktywnie, jak długo to możliwe.
  • Fundacja Centrum Psychoonkologii Vivre wspiera chorych na nowotwory oraz ich rodziny na wszystkich etapach leczenia chorego, od diagnozy do leczenia paliatywnego. Przede wszystkim niesie wsparcie psychoonkologiczne, ale również zajmuje się edukacją w zakresie onkologii.

Narodowa Orkiestra Dęta z siedzibą w Lubinie to absolutna nowość, bowiem to pierwsza tego typu filharmonia w Polsce. Jej instrumentarium tworzą wyłącznie muzycy zawodowi grający na instrumentach dętych i perkusyjnych.

Cegiełki na to wydarzenie do nabycia w kasie w Centrm Squash oraz przez Eventim.pl

41878.jpg

zdjęcie nr 0 "Charytatywny koncert z Narodową"
zdjęcie nr 1 "Charytatywny koncert z Narodową"
Akcja Lato 2020 - poniedziałek na basenie

Akcja Lato 2020 - Poniedziałek na basenie - Nauka pływania i zabawy więcej

Akcja Lato 2020 - Gry i Zabawy z rugby

Akcja Lato 2020 - Gry i Zabawy z rugby więcej