Wydarzenie

23 Paź 2018

10 Biegowe GP Zagłębia Miedziowego - 1 Bieg Pielgrzymka

10 Biegowe GP Zagłębia Miedziowego - 1 Bieg Pielgrzymka

Rozpoczynamy X Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego

17 listopada 2018r. zapraszamy na pierwszy bieg naszego cyklu, tym razem do Pielgrzymki.  Start biegu o godz. 11:00.

Jubileuszowa edycja to 10 biegów w nowej formule, każdy z biegów ma taki sam dystans czyli 6 km. Tegoroczna edycja rozpocznie się biegiem w Pielgrzyce 17 listopada 2018r. a zakończy w Szklarach Górnych w marcu 2019 roku.

Tak samo jak w latach poprzednich start i meta będzie znajdować się na boisku sportowym LKS Fenix Pielgrzymka. Biuro zawodów również w tym samym miejscu czyli w szkole podstawowej znajdującej się obok boiska sportowego. W związku z tym, że trasa liczy 6 km, jest nieco inna niż zawsze, ale pierwszy i zarazem najdłuższy podbieg zostaje.

Tradycyjnie już przed biegiem głównym odbędą się biegi dla dzieci, które startują o godz. 10:00. Wszystkie dzieci zostaną uhonorowane pamiątkowymi medalami i dyplomami. Natomiast pierwsze trzy osoby w poszczególnych kategoriach pucharami.  Po biegu, na wszystkich uczestników czekać będzie poczęstunek, grochówka oraz ciepła herbata.

Wszystkich miłośników na bieg do Pielgrzymki  zapraszamy wspólnie ze Stowarzyszeniem "AS". Do zobaczenia

ZAPISY elektroniczne oczywiście dostępne na stronie - kliknij. Można to zrobić do piątku poprzedzającego każdy bieg lub osobiście w dniu zawodów od 9.00 do 10.40.

W każdym z biegów obowiązuje limit 350 zawodników. Decyduje kolejność wpłat - na ich podstawie nadawane będą numery startowe, pewny udział posiadają osoby które opłacą „startowe” za cały cykl GP.

Szkolenia z pistoletu i Karabinku AK - Poziom 1

Serdecznie zapraszamy na kolejne kursy strzeleckie, pierwszy już 13 kwietnia 2019r. więcej

Metraco Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

Metraco Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin więcej