Atrakcje i zabawy

 

Scena mobilna

Scena mobilna

Scena mobilna

Scena mobilna / mała estrada o wymiarze dł. 7,5m x szer. 6,5m x wys. 4,5m (wraz z nagłośnieniem zapewnia obsługę imprezy pod względem muzycznym)

 
 

Konkurencje sportowe

Mega piłkarzyki

Mega piłkarzyki

Czy grali Państwo kiedyś w popularne, barowe piłkarzyki? Jest to wersja makro. Zabawa polega na umieszczeniu piłki w bramce przeciwnika. Drużyna, która zdobędzie więcej bramek wygrywa... Przypięci pasami do rur przebiegających w poprzek urządzenia, mamy ograniczoną możliwość ruchów. Super zabawa!

 
Armwrestling

Armwrestling

Zabawa pozwalająca na zawodnictwo pomiędzy dwomaosobami, grupami zawodników, zakładami, działami itp.

 
Sumo

Sumo

Konkurencja imitujące walki zapaśnicze sumo, niezwykle widowiskowa zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zawodnicy ubrani w specjalne kostiumy zapaśników sumo rywalizują ze sobą na rozłożonej macie. Zawodnik, który się przewróci lub wypadnie poza matę – przegrywa.

 
Skakańce

Skakańce

Zabawa zarówno dla dzieci i dorosłych polegająca na przeskakiwaniu przy pomocy piłki ustalonej wcześniej odległości. Konkurować można na czas lub w sztafetach itp.

 
Przeciąganie liny

Przeciąganie liny

Jedna z najstarszych konkurencji pozwalająca na rywalizacji określonych grup np. pracowników.

 
Wyścig w spodniach

Wyścig w podwójnych i potrójnych spodniach

Bieg, który nie należy do najłatwiejszych, ale zmusza do pracy zespołowej i w świetnym stopniu integruje grupę.

 
Wyścig - taśma

Wyścig - taśma

Kolejna z konkurencji integracyjnych i poprawiających atmosferę w grupie. Ustalona ilość osób musi w jak najszybszym tempie przejść pokonać dystans przechodząc go w gumowej taśmie.

 

Turniej piłki siatkowej

Na terenie RCS-u posiadamy piaszczyste boisko do przeprowadzenia turnieju siatkówki oraz innych konkurencji sportów plażowych.

 
 

Atrakcje dla dzieci

Zjeżdżalnia dżungla

Zjeżdżalnia dżungla

Duża dmuchana zjeżdżlania, nieodłączny element imprez masowych. Już z daleka zapowiada niesamowitą przygodę oraz beztroską i bezpieczną zabawę wszystkim dzieciom.Świetna na festyny i imprezy rodzinne.

 
Dmuchańce dla maluszków

Dmuchańce dla maluszków

Dmuchane urządzenia na imprezie plenerowej jest niemal gwarancją udanej zabawy dla maluchów. Bezpieczna, wypełniona powietrzem konstrukcja cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród przedszkolaków jak i starszych dzieci. Idealne na piknik, festyn i inne eventy odbywające się pod gołym niebem

 
Malowanie twarzy farbkami

Malowanie twarzy farbkami

Malowanie twarzy farbkami sprawia wielką frajdę naszym pociechom. Mogą przeistoczyć się w uśmiechniętego kotka lub groźnego stwora. Super zabawa!!!

 
Eurobangee

Eurobangge

Urządzenie pozwalające na jednoczesną zabawę czterech dzieci. Profesjonalne zapięcia i wykwalifikowana obsługa zapewniają frajdę oraz bezpieczeństwo podczas „podniebnych szaleństw”.

 
 

Zabawy na wesoło

Flisacy

Konkurencja polega na podkładaniu drewnianych belek pod tratwę, na której zawodnicy odpychając się kijami przemieszczają się na wyznaczoną odległość. Zwycięża ekipa, która najszybciej pokona wyznaczony odcinek.

 
Rowery o przeciwnym skręcie

Rowery o przeciwnym skręcie

Bardzo „wywrotowa” konkurencja. Uczestnik próbuje przejechać slalomem trasę na rowerze o przeciwnym skręcie.

 
Toczenie jaja

Toczenie jaja

Konkurencja polegająca na toczeniu dużego jaja. Można ją wykonywać indywidualnie lub parami – dzieci z dorosłymi. Gwarantowana świetna zabawa!!!

 

Picie piwa na rowerach

Kolejne urządzenie sprzyjające współzawodnictwu sportowemu, jazda na rowerze połączona ze spożyciem „złocistego napoju” – im szybciej pedałujesz tym szybciej wypijesz!!!