Sportowa Gwiazdka

Cykl bezpłatnych imprez sportowych w okresie świątecznym

W okresie Mikołaja i Nowego Roku Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie organizuje świąteczną akcję „Gwiazdka ” dla dzieci i młodzieży z Lubina i okolic.

 

Każdego roku przygotowujemy cykl imprez sportowych, które w roku 2021 rozpoczynają 6 grudnia. W ofercie znajdują się m.in.: gwiazdkowy trening pływacki, zajęcia na ściance wpinaczkowej, zajecia na kręgielni oraz Turniej piłki nożnej. Wstęp na imprezy jest bezpłatny!!!

Wykaz imprez w roku 2021:

  • 6 grudnia, godz. 18:15 (poniedziałek) - Zajęcia sportowe z Mikołajem na lodzie -  Niespodzianką podczas zajęć będzie wizyta Mikołaja, który przyniesie ze sobą worek pełen prezentów. Wstęp wolny, płacimy tylko za wypożyczenie łyżew. Lodowisko RCS
  • 27 grudnia, godz. 10.00 (poniedziałek) - Gwiazdkowy trening pływacki - czyli nauka pływania  dla początkujących i umiejących pływać. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny. Zapraszamy na basen Centrum 7 przy ul. Sibiraków 11. 
  • 27 grudnia, godz. 12.00 (poniedziałek) - Gwiazdkowe Strzelanie - Strzelanie z karabinka pneumatycznego na dystansie 10 metrów dla dzieci i młodzieży. Każdy będzie mógł oddać po 10 strzałów. Zajęcia odbędą się na Strzelnicy przy ul. Baczynowej 3 i są bezpłatne. 
  • 28 grudnia, godz. 11.00 (wtorek) - Turniej Piłki Nożnej -  przeznaczone jest dla zespołów 5 - cio osobowych z rocznika 2007/2008. System gry uzależniony od ilości drużyn. Aby wziąć udział wystarczy przyjść w tym dniu na halę sportową przy ul. Odrodzenia 28b.
  • 29 grudnia, godz. 11.00 (środa) - Gwiazdkowe zajęcia na kręgielni - w tym dniu kręgielnia otwarta będzie dla wszystkich dzieci.  Zajęcia na kręgielni to poznanie i utrwalenie prawidłowych technik rzutu w kręglach klasycznych i bowlingu. Wstęp wolny. Zapraszamy do świetnej zabawy przy ul. Odrodzenia 28b. 
  • 30 grudnia, godz. 11.00 (czwartek)- Zajęcia na ściance wspinaczkowej - w tym dniu spotkamy się w hali SP14 przy ul. Norwida, aby pod okiem wykwalifikowanych instruktorów zmierzyć się ze ścianką wspianczkową. Zapoznacie się z techniką pokonywania ścianki i zasadami bezpieczeństwa podczas wspinaczki. Wstęp wolny. 
  •  ​30 grudnia, godz. 18.15 (czwartek) - Zajęcia sportowe na lodzie -  przenaczone jest dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy na zajęcia sprawnościowe na lodzie, połączone z przebojową muzyką. Wstęp bezpłatny, opłata tylko za wypożyczenie łyżew. Lodowisko RCS.