Sportowa Gwiazdka

Cykl bezpłatnych imprez sportowych w okresie świątecznym

W okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie organizuje świąteczną akcję „Gwiazdka ” dla dzieci i młodzieży z Lubina i okolic.

Każdego roku przygotowujemy cykl imprez sportowych, które w roku 2019  rozpoczynają 14 grudnia. W ofercie znajdują się m.in.: gwiazdkowe zawody pływackie, zajęcia na ściance wpinaczkowej, zabawy na kręgielni oraz gry i zabawy z piłką nożną. Wstęp na imprezy jest bezpłatny!!!

Wykaz imprez w roku 2019:

  • 14 grudnia, godz. 11.00 (sobota) - Gwiazdkowe Zawody Pływackie - zawody, które odbędą się na basenie Centrum 7 skierowane są dla dzieci z roczników 2007 i młodszych.  Dla uczestników przewidziane są dyplomy oraz słodki poczęstunek, najlepsi dostaną medale.

REGULAMIN                   ZGODA NA UCZESTNICTWO


  • 23 grudnia, godz. 11.00 (poniedziałek)- Zajęcia na ściance wspinaczkowej - w tym dniu spotkamy się w hali SP14 przy ul. Norwida, aby pod okiem wykwalifikowanych instruktorów zmierzyć się ze ścianką wspianczkową. Jak zawsze na uczestników czekają również inne atrakcje.

 

  • 27 grudnia, godz. 11.00 (piątek) - Gwiazdkowe gry i zabawy na kręgielni - w tym dniu kręgielnia otwarta będzie dla wszystkich dzieci. Zapraszamy ndo świetnej zabawy przy ul. Odrodzenia 28b. Przez 3 godz, dzieci będą mogły grać do woli w kręgle, piłkarzyki i bilard. 

 

  • 30 grudnia, godz. 11.00 (piątek) - Gwiazdkowe Gry i Zabawy z Piką Nożną -  przenaczone jest dla zawodników i zawodniczek z roczników 2004 i młodszych.  Aby wziąć udział wystarczy przyjść w tym dniu na halę sportową przy ul. Odrodzenia 28b.

  •