RCS Cup

Turniej Halowej Piłki Nożnej

ZNAMY ZWYCIĘZCE RCS CUP 2020!!!

Drużyna reprezentująca KGHM O/ZG Lubin zwyciężyła w kolejnej edycji RCS CUP, czyli turnieju piłki nożnej halowej organizowanym w 2020r.

W niedzielę 16 lutego na Hali Widowiskowo Sportowej odbył się V finał turnieju RCS CUP, w którym rywalizowało 6 drużyn. Drużyny te do turnieju finałowego zakwalifikowały sie po wcześniejszych eliminacjach.  W finałach zmagania odbywały się w 2 grupach.

Mecze w grupach były bardzo zacięte i każda drużyna zażarcie walczyła o wejście do półfinałów. W rezultacie w półfinałach walczyli ze sobą: PeBeKa Lubin i MY TRAVEL z grupy A oraz KGHM O/ZG Rudna i KGHM O/ZG Lubin z grupy B.  W pierwszym meczu półfinałowym ZG Rudna przegrała z PeBeKa Lubin tracąc aż 4 bramki,  w drugim półfinale było podobnie KGHM O/ZG Lubin łatwo uporało się z MY TRAVEL wygrywając 5 bramkami. W meczu o III miejsce MY TRAVEL wygrała z ZG Rudna w stosunku 2:1, a w wielkim finale po bardzo emocjonującym spotkaniu KGHM O/ZG Lubin zwyciężyło z PeBeKa Lubin 4: 2.  Tym samym dla KGHM O/ZG Lubin jest to już trzecie zwycięstwo w naszych rozgrywkach w futsalu. Po raz kolejny pokazali grę na wysokim poziomie popartą doświadczeniem wygrywając w dobrym stylu.

Trzy najlepsze zespoły otrzymały bony do wykorzystania w sklepie saller oraz okolicznościowe puchary. Najlepszym bramkarzem turnieju został Jacek Szatkowski z PeBeKi Lubin, najlepszym strzelcem Robert Malawski z KGHM ZG Lubin, a najlepszym piłkarzem turnieju Kamil Kaczmar z KGHM ZG Rudna. Cały turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze.

                                                         

PÓŁFINAŁY:                    KGHM O/ZG RUDNA - PeBeKa 0:4

                                          MY TRAVEL – KGHM O/ZG LUBIN  0:5

MECZ O III MIEJSCE:      MY TRAVEL  - KGHM O/ZG RUDNA 2:1

MECZ O I MIEJSCE:        PeBeKa Lubin - KGHM O/ZG LUBIN 2:4 

 

ZA NAMI ELIMINACJE RCS CUP!

8 lutego 2020r. odbyły się eliminacje RCS CUP 2020.

W trzech grupach w każdej po cztery zespoły tak wyglądały w tym roku eliminacje do RCS CUP. wystąpiło aż 12 drużyn min. in. ubiegłoroczny zwycięzca RCS CUP drużyna KGHM O/ZG Lubin,  Szpilmacherzy, drużyna My travel,LZS Nowy Kościół, Zryw Kłębanowice, KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice, Górnik Lubin, Platan Siedlce, PeBeKa Lubin, KGHM O/ZG Rudna, Gold Finance Legnica, Sycylia. Faworytami eliminacji był ubiegłoroczny zwycięzca KGHM O/ZG lubin.

W grupie pierwszej awans do fazy finałowej uzyskały jak na faworytów grupy przystało KGHM O/ZG Lubin oraz My travel.  W pierwszych meczach obie drużyny wygrały swoje mecze a w bezpośrednim pojedynku był remis 2:2. W grupie drugiej wszystkie swoje mecze wygrała drużyna KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice i awansowali do finałów. Z drugiego miejsca awans zapewniła sobie drużyna Górnik Lubin, która odniosła tylko jedną porażke ze zwycięzcą grupy.

W grupie trzeciej najlepsza okazała się drużyna KGHM O/ZG Rudna, która wygrała wszystkie swoje mecze w grupie i awansowała do finału. Z drugiego miejsca awans zapewniła sobie drużyna PeBeKa Lubin.

Wyniki eliminacji:

Grupa I i II

Grupa III

Poznaliśmy drużyny, które wystąpią w turnieju finałowym. Poniżej przedstawiamy grupy oraz harmonogram turnieju finałowego.

Harmonogram turnieju finałowego - KLIKNIJ

ZAPISY DO RCS CUP ZAKOŃCZONE !!!

Przed nami Turniej Halowej Piłki Nożnej RCS CUP 2020, który jest doskonałą okazją do zabawy dla wszystkich sympatyków futbolu. Zaczynamy 8 lutego o godz. 14:00.

Te specyficzne w swojej formie zawody - bo rozgrywane między drużynami z poszczególnych zakładów pracy naszego miasta - mają na celu popularyzację piłki nożnej wśród mieszkańców Lubina, jako sportu dla każdego oraz, co najważniejsze, wyłonienie mistrza  RCS CUP w halowej piłce nożnej.

RCS CUP w Halowej Piłce Nożnej organizowany jest w tym roku po raz piąty i już na stałe wpisał się na do kalendarza naszych imprez sportowych. W rozgrywkach udział biorą drużyny amatorskie reprezentujące stowarzyszenia, firmy i zakłady pracy. Każdy zespół składa się z 10  zawodników, z których jeden jest bramkarzem.

Zapisy do tegorocznej edycji turnieju zakończyły się!!!  Drużyna chętna do udziału w turnieju zgłaszały swoje uczestnictwo poprzez wypełnienie formularza (dostępny poniżej) oraz przesłanie go na adres mailowy: imprezy@rcslubin.pl lub złożenie osobiście w siedzibie RCS.

Jak zawsze turniej odbywa się w dwóch etapach. Na początku rozegrane zostaną eliminancje, z których wyłonione zostaną najlepsze drużyny. Eliminacje odbędą się w dniu 8 lutego 2020r. w hali sportowej RCS w Lubinie przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej 17B oraz w hali sportowej przy SP14 przy ulicy Norwida 10. Natomiast  turniej finałowy odbędzie się 16 lutego 2020r. w Hali Widowiskowo-Sportowej RCS przy ulicy Odrodzenia 28B w Lubinie.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Turnieju Halowej Piłki Nożnej RCS Cup 2020.

 REGULAMIN RCS CUP 2020

FORMULAR ZGŁOSZENIOWY

Wszystkich niezbędnych informacji udzielimy pod numerem telefonu 76 756 11 03.

Przedstawiamy podział na grupy oraz harmonogram turnieju:

 

Grupa 1   Hala KEN                                                                                                        

 • Szpilmacherzy                                                                 
 • My Travel                                               
 • KGHM O/ZG Lubin                                   
 • LZS Nowy Kościół

Grupa 2   Hala KEN

 • Zryw Kłębanowice
 • KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice
 • Górnik Lubin
 • Platan Siedlce

Grupa 3    Hala SP14

 • PeBeKa Lubin
 • KGHM O/ZG Rudna
 • Gold Finance Legnica
 • Sycylia

Harmonogram Spotkań:

Grupa 1

Grupa 2

Grupa 3


ARCHIWUM turnieju RCS Cup

Zobacz jak graliśmy w 2019 - RCS Cup

Zobacz jak graliśmy w 2018 - RCS Cup

Zobacz jak graliśmy w 2017 - RCS Cup

Zobacz jak graliśmy w 2016 - RCS Cup

Aktualności - RCS Cup