RCS Cup

Turniej Halowej Piłki Nożnej

Przed nami Turniej Halowej Piłki Nożnej RCS CUP 2017, który jest doskonałą okazją do zabawy dla wszystkich sympatyków futbolu.

Te specyficzne w swojej formie zawody - bo rozgrywane między drużynami z poszczególnych zakładów pracy naszego miasta - mają na celu popularyzację piłki nożnej wśród mieszkańców Lubina, jako sportu dla każdego oraz, co najważniejsze, wyłonienie mistrza  RCS CUP w halowej piłce nożnej.

RCS CUP w Halowej Piłce Nożnej organizowane jest w tym roku po raz drugi i mamy nadzieję, że na stałe wpisze się na do kalendarza naszych imprez sportowych. W rozgrywkach udział biorą drużyny amatorskie reprezentujące stowarzyszenia, firmy i zakłady pracy. Każdy zespół składa się z 10  zawodników, z których jeden jest bramkarzem.

Turniej odbywa się w dwóch etapach: eliminacje odbędą się w dniu 4 lutego 2017r. w hali sportowej RCS w Lubinie przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej 17B. Natomiast  turniej finałowy odbędzie się 11 lutego 2016r. w Hali Widowiskowo-Sportowej RCS przy ulicy Odrodzenia 28B w Lubinie.

Nasza zasada to maksimum dobrej zabawy w połączeniu z dbałością o kondycję fizyczną uczestników.

REGULAMIN

Eliminacje

Poniżej przedstawiamy podział na grupy oraz harmongram rozgrywek półfinałowych:

  • KGHM O/ZG LUBIN
  • KGHM O/ZWR
  • STOWARZYSZENIE MADNESS
  • TV REGIONALNA

WYNIKI SPOTKAŃ GRUPY I:

  • STOWARZYSZENIE MADNESS - KGHM O/ZWR 0:2
  • KGHM O/ZWR - TV REGIONALNA.pl 7:0
  • STOWARZYSZENIE MADNESS - KGHM O/ZG LUBIN 1:6
  • KGHM O/ZG LUBIN - KGHM O/ZWR 8:1
  • STOWARZYSZENIE MADNESS - TV REGIONALNA.pl 12:1
  • KGHM O/ZG LUBIN - TV REGIONALNA.pl 14:1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA PIERWSZEJ GRUPY:

MIEJSCENAZWA DRUŻYNYLICZBA PUNKTÓWBRAMKIUWAGI
1KGHM O/ZG LUBIN928:3AWANS
2KGHM O/ZWR610:8AWANS
3STOWARZYSZENIE MADNESS313:9 
4TV REGIONALNA.pl02:33 
  • POL – MIEDŹ TRANS
  • UNIA MIŁORADZICE
  • DLL TRACK
  • HÖRMANN LEGNICA

WYNIKI SPOTKAŃ GRUPY II:

  • POL-MIEDŹ TRANS - HÖRMANN LEGNICA 1:0
  • UNIA MIŁORADZICE - DLL TRACK 4:0
  • POL-MIEDŹ TRANS - DLL TRACK 4:1
  • UNIA MIŁORADZICE - HÖRMANN LEGNICA 0:4
  • POL-MIEDŹ TRANS - UNIA MIŁORADZICE 8:2
  • DLL TRACK - HÖRMANN LEGNICA 0:8

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DRUGIEJ GRUPY:

MIEJSCENAZWA DRUŻYNYLICZBA PUNKTÓWBRAMKIUWAGI
1POL-MIEDŹ TRANS913-3AWANS
2HÖRMANN LEGNICA612-1AWANS
3UNIA MIŁORADZICE36-12 
4DLL TRACK01-16 
  • ODRA CHOBIENIA
  • KGHM O/ZG RUDNA R-7
  • ŻELAZNY MOST
  • SKARPA ORSK
  • GMINA LUBIN

WYNIKI SPOTKAŃ GRUPY III:

  • ZG RUDNA R-7 - GMINA LUBIN 3:1
  • ŻELAZNY MOST - SKARPA ORSK 0:4
  • ODRA CHOBIENIA - ZG RUDNA R-7 3:1
  • GMINA LUBIN - ŻELAZNY MOST 6:0
  • ODRA CHOBIENIA - SKARPA ORSK 1:1
  • ZG RUDNA R-7 - ŻELAZNY MOST 1:0
  • SKARPA ORSK - GMINA LUBIN 0:1
  • ŻELAZNY MOST - ODRA CHOBIENIA 0:2
  • SKARPA ORSK - ZG RUDNA R-7 5:3
  • GMINA LUBIN - ODRA CHOBIENIA 0:1

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA TRZECIEJ GRUPY:

MIEJSCENAZWA DRUŻYNYLICZBA PUNKTÓWBRAMKIUWAGI
1ODRA CHOBIENIA107-2AWANS
2GMINA LUBIN910-2AWANS
3SKARPA ORSK710-5 
4ZG RUDNA R-736-11 
5ŻELAZNY MOST00-13 

 

  • PEBEKA LUBIN
  • GÓRNIK LUBIN
  • BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
  • VICTORIA PARCHÓW

WYNIKI SPOTKAŃ GRUPY IV:

  • PEBEKA LUBIN - VICTORIA PARCHÓW 0:1
  • GÓRNIK LUBIN - BIEGAJĄCA KASTA 3:0
  • BIEGAJĄCA KASTA - PEBEKA LUBIN 0:1
  • GÓRNIK LUBIN - VICTORIA PARCHÓW 1:0
  • PEBEKA LUBIN - GÓRNIK LUBIN 3:2
  • VICTORIA PARCHÓW - BIEGAJĄCA KASTA 2:0

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA CZWARTEJ GRUPY:

MIEJSCENAZWA DRUŻYNYLICZBA PUNKTÓWBRAMKIUWAGI
1GÓRNIK LUBIN66-3AWANS
2VICTORIA PARCHÓW63-1AWANS
3PEBEKA LUBIN64-3 
4BIEGAJĄCA KASTA00-6 

 

Turniej finałowy

Poniżej przedstawiamy podział na grupy oraz harmongram rozgrywek finałowych:

  • POL-MIEDŹ TRANS
  • VICTORIA PARCHÓW
  • KGHM O/ZWR
  • GMINA LUBIN

WYNIKI SPOTKAŃ GRUPY A:

  • POL-MIEDŹ TRANS vs VICTORIA PARCHÓW 1:0
  • KGHM O/ZWR vs GMINA LUBIN 0:1
  • GMINA LUBIN vs POL-MIEDŹ TRANS 1:1
  • KGHM O/ZWR vs VICTORIA PARCHÓW 1:3
  • POL-MIEDŹ TRANS vs KGHM O/ZWR 4:1
  • VICTORIA PARCHÓW vs GMINA LUBIN 0:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA GRUPY A:

MIEJSCENAZWA DRUŻYNYLICZBA PUNKTÓWBRAMKIUWAGI
1POL-MIEDŹ TRANS76:2AWANS
2GMINA LUBIN52:1AWANS
3VICTORIA PARCHÓW43:2 
4KGHM O/ZWR02:8 
  • KGHM O/ZG LUBIN
  • GÓRNIK LUBIN
  • HÖRMANN LEGNICA
  • ODRA CHOBIENIA

WYNIKI SPOTKAŃ GRUPY B:

  • KGHM O/ZG LUBIN vs GÓRNIK LUBIN 3:3
  • HÖRMANN LEGNICA vs ODRA CHOBIENIA 3:2
  • ODRA CHOBIENIA vs KGHM O/ZG LUBIN 2:6
  • HÖRMANN LEGNICA vs GÓRNIK LUBIN 1:2
  • KGHM O/ZG LUBIN vs HÖRMANN LEGNICA 1:0
  • GÓRNIK LUBIN vs ODRA CHOBIENIA 3:2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA GRUPY B:

MIEJSCENAZWA DRUŻYNYLICZBA PUNKTÓWBRAMKIUWAGI
1KGHM O/ZG LUBIN710:5AWANS
2GÓRNIK LUBIN78:6AWANS
3HÖRMANN LEGNICA34:5 
4ODRA CHOBIENIA36:12 

 

Po rozgrywakch grupowych najlepsze drużyny spotkały się z półfinałach:

 

Półfinały

  • POL-MIEDŹ TRANS vs GÓRNIK LUBIN 3:0
  • KGHM O/ZG LUBIN vs GMINA LUBIN 1:2

Mecz o 7 miejsce

  • KGHM O/ZWR vs ODRA CHOBIENIA0:3 (walkower)

Mecz o 5 miejsce

  • VICTORIA PARCHÓW vs HÖRMANN LEGNICA1:2

Mecz o 3 miejsce

  • GÓRNIK LUBIN vs KGHM O/ZG LUBIN2:6

FINAŁ

  • POL-MIEDŹ TRANS vs GMINA LUBIN 5:0

 

Przyznano również nagrody indywidualne:

  • Król strzelców - Łukasz Wingert (KGHM O/ZG LUBIN)
  • Najlepszy zawodnik - Andrzej Hebda (GMINA LUBIN)
  • Najlepszy bramkarz - Damian Wójcik (POL-MIEDŹ TRANS)
ZOBACZ jak graliśmy w 2016

Aktualności - RCS Cup

RCS Cup 2017 rozstrzygnięty!

Zwycięzcą turnieju Pol Miedź Trans więcej

Turniej finałowy RCS CUP 2017

Znamy już harmonogram spotkań więcej