RCS Cup

Turniej Halowej Piłki Nożnej

Przed nami Turniej Halowej Piłki Nożnej RCS CUP 2018, który jest doskonałą okazją do zabawy dla wszystkich sympatyków futbolu.

Te specyficzne w swojej formie zawody - bo rozgrywane między drużynami z poszczególnych zakładów pracy naszego miasta - mają na celu popularyzację piłki nożnej wśród mieszkańców Lubina, jako sportu dla każdego oraz, co najważniejsze, wyłonienie mistrza  RCS CUP w halowej piłce nożnej.

RCS CUP w Halowej Piłce Nożnej organizowane jest w tym roku po raz drugi i mamy nadzieję, że na stałe wpisze się na do kalendarza naszych imprez sportowych. W rozgrywkach udział biorą drużyny amatorskie reprezentujące stowarzyszenia, firmy i zakłady pracy. Każdy zespół składa się z 10  zawodników, z których jeden jest bramkarzem.

W 2018r. turniej odbywa się w dwóch etapach: eliminacje odbędą się w dniu 17 lutego 2018r. w hali sportowej RCS w Lubinie przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej 17B. Natomiast  turniej finałowy odbędzie się 24 lutego 2018r. w Hali Widowiskowo-Sportowej RCS przy ulicy Odrodzenia 28B w Lubinie.

Ilość miejsc w zawodach jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy przyjmowane są do dnia 10.02.2017r.

Osobą odpowiedzialną za rozgrywki jest Romuald Kujawa , tel. 607 467 707, e-mail: imprezy@rcslubin.pl.

 

Do udziału zapraszamy amatorskie drużyny reprezentujące stowarzyszenia, firmy, zakłady pracy czy kluby sportowe. Każdy zespół musi się składać z 10 zawodników, z których jeden jest bramkarzem. W meczu bierze udział 5 zawodników z czego jeden to bramkarz. Pozostali zawodnicy z drużyny to rezerwowi. SKażdy zawodnik musi miec strój sportowy, który składa się z koszulki, spodenek, skarpet oraz obuwia. Jedynym dozwolonym rodzajem obuwia jest obuwie płócienne, z miękkiej skóry lub materiału skóropodobnego (skaj, derma) z podeszwami gumowymi lub z podobnego materiału. Używanie obuwia jest obowiązkowe.

Nasza zasada to maksimum dobrej zabawy w połączeniu z dbałością o kondycję fizyczną uczestników.

Poniżej przdstawiamy regulamin turnieju, zarówno eliminacji jak i finałowego.

REGULAMIN

ZOBACZ jak graliśmy w 2017

 

ZOBACZ jak graliśmy w 2016

Aktualności - RCS Cup

Trwają zapisy do RCS CUP

Zgłoś drużynę już dziś więcej

RCS Cup 2017 rozstrzygnięty!

Zwycięzcą turnieju Pol Miedź Trans więcej

Turniej finałowy RCS CUP 2017

Znamy już harmonogram spotkań więcej