RCS Cup

Turniej Halowej Piłki Nożnej

RUSZYŁY ZAPISY DO RCS CUP 2020 !!!

Przed nami Turniej Halowej Piłki Nożnej RCS CUP 2020, który jest doskonałą okazją do zabawy dla wszystkich sympatyków futbolu.

Te specyficzne w swojej formie zawody - bo rozgrywane między drużynami z poszczególnych zakładów pracy naszego miasta - mają na celu popularyzację piłki nożnej wśród mieszkańców Lubina, jako sportu dla każdego oraz, co najważniejsze, wyłonienie mistrza  RCS CUP w halowej piłce nożnej.

RCS CUP w Halowej Piłce Nożnej organizowany jest w tym roku po raz piąty i już na stałe wpisał się na do kalendarza naszych imprez sportowych. W rozgrywkach udział biorą drużyny amatorskie reprezentujące stowarzyszenia, firmy i zakłady pracy. Każdy zespół składa się z 10  zawodników, z których jeden jest bramkarzem.

Zapisy do tegorocznej edycji turnieju trwają do 3 lutego 2020r.  Drużyna chętna do udziału w turnieju zgłasza swoje uczestnictwo poprzez wypełnienie formularza (dostępny poniżej) oraz przesłanie go na adres mailowy: imprezy@rcslubin.pl lub złożenie osobiście w siedzibie RCS.

Jak zawsze turniej odbywa się w dwóch etapach. Na początku rozegrane zostaną eliminancje, z których wyłonione zostaną najlepsze drużyny. Eliminacje odbędą się w dniu 8 lutego 2020r. w hali sportowej RCS w Lubinie przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej 17B oraz w hali sportowej przy SP14 przy ulicy Norwida 10. Natomiast  turniej finałowy odbędzie się 16 lutego 2020r. w Hali Widowiskowo-Sportowej RCS przy ulicy Odrodzenia 28B w Lubinie.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Turnieju Halowej Piłki Nożnej RCS Cup 2020. Poniżej także formularz zgłoszeniowy dla drużyn.

 REGULAMIN RCS CUP 2020

FORMULAR ZGŁOSZENIOWY

Wszystkich niezbędnych informacji udzielimy pod numerem telefonu 76 756 11 03.

 


ARCHIWUM turnieju RCS Cup

Zobacz jak graliśmy w 2019 - RCS Cup

Zobacz jak graliśmy w 2018 - RCS Cup

Zobacz jak graliśmy w 2017 - RCS Cup

Zobacz jak graliśmy w 2016 - RCS Cup

Aktualności - RCS Cup