Biegowe GP Zagłębia Miedziowego

Z nami utrzymasz formę przez okres zimowy

Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego to impreza sportowa dla wszystkich kochających aktywną formę spędzania wolnego czasu. 

Jest to wieloetapowy cykl biegów przełajowych, odbywających się na terenach Zagłębia Miedziowego.

Celem Biegowego GP ZM jest promocja zdrowego trybu życia, popularyzacja biegania, jako najprostszej, a także najtańszej formy ruchu oraz możliwość sprawdzenia swoich sił w rywalizacji sportowej.

Już 28 października rozpoczynamy IX cykl biegów, które odbywywać się będą w 11-stu miejscowościach w miesiącach: październik 2017 - marzec 2018.

Zachęcamy do uczestnictwa wszystkich,zarówno młodzież jak i starszych. Mamy nadzieję, że nasze zawody oraz trasy w miejscowościach Zagłębia Miedziowego, tj.: Szklary Górne, Pielgrzymka, Prząśnik k.Rui, Gaworzyce, Chocianów, Iwiny, Nowa Sól, Kwiatkowice, Ścinawa, Legnica i Lubin spodobają się i na stałe zagoszczą w kalendarzu biegowym lokalnej społeczności.

A tak prezentuje się tegoroczny zupełnie nowy numer startowy. Każda osoba która opłaci start za cały cykl do 15 października, otrzyma imienny numer startowy:

29426.jpg

Oczywiście warto zapoznać się z regulaminem całego cyklu i sprawdzić o co walczycie.

REGULAMIN

 

Poniżej znajduje się przekierowanie do elektronicznych zapisów. Aktualny będzie link do najbliższego biegu. Po zakończeniu danego biegu będziemy uruchamiać zapisy do kolejnego i tak za każdym razem.

ZAPISY

BIEGAM=POMAGAM

Nie samym bieganiem żyjemy, co pokazaliśmy już w roku ubiegłym, kiedy to rozpoczęliśmy akcję BIEGAM=POMAGAM. Dlatego licytujemy fantastyczny numer 1 jak co roku przygotowany przez drukujemy.eu. Zbieramy na leczenie małego Filipa Banasia, który choruje na nowotwór złośliwy - neuroblatomę. Jedyną szansą na pokonanie choroby jest leczenie w Niemczech. Koszt leczenia i późniejszej rehabilitacji to 400 tyś euro. 

Zasady licytacji są proste:

  • wygrywa ta osoba która wpłaci do 20 października jak najwięcej (może być w jednej wpłacie lub zsumowane). Podpisujemy się inicjałami a jak trafia się takie same dodajemy druga i trzecia literkę z nazwiska.
  • Wpłacamy tylko tutaj: https://www.siepomaga.pl/roadtoiten

29444.jpg

Nowa miejscowość w naszym Grand Prix, a tak prezentuje się trasa biegu prowadząca  po leśnych duktach i ścieżkach, jest płasko ale z małym podbiegiem:)

29268.jpg      

Biuro zawodów znajdować się  będzie w szkole Podstawowej w Szlarach Górnych, Zaparkować będzie można obok Cmentarza w Szklarach Górnych.
Start i Meta zaczyna na się na drodze ppoż nr 24 przy skrzyżowaniu ul. Sosnowej i Akacjowej.

29271.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki VIII edycji kliknij aby zobaczyć

Wyniki VII edycji kliknij aby zobaczyć

Wyniki VI edycji Kliknij aby zobaczyć

Aktualności - Biegowe GP Zagłębia Miedziowego