Biegowe GP Zagłębia Miedziowego

Z nami utrzymasz formę przez okres zimowy

Bieg w Szklarach Górnych (26.02.2022r.)

Ostatni bieg w ramach 12. Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego za nami!!!

Kolejny raz pokazaliście ogromne serca tym razem w Szklarach Górnych. Zebrane dzięki Wam pieniążki zostaną w całości przeznaczone na zaproszenie i opłacenie udziału dwójki młodych sportowców z Ukrainy na letni obóz Sekcji mBiegowej Sokół Lubin. 

Bieg główny jak zawsze dostarczył emocji i lekko nie do końca łatwej trasy. Każdy po biegu dostał medal oraz zjadł pyszne ciasto. Mamy nadzieję ,że każdy się dobrze bawił. A My możemy kolejny raz podziękować za to ,że byliście i za to ,że kolejny raz pokazaliście,że BIEGASZ = POMAGASZ!

Wśród panów najlepsi byli: Kamil Makoś, Marcin Ławicki i Jakub Wawrzykowski. Wśród pań... Anna Ficner, Sara Gościewicz i Anna Mydłowska.

WYNIKI OPEN

Bieg w Wilkowie (13.02.2022r.)

Rekordowa liczba uczestników stanęła na 6. biegu Grand Prix Zagłębia Miedziowego.

Na mecie Malowniczej 7 km trasie stanęło blisko 200 uczestników. Trasa wiodła od stadionu Wilkowianki górzystymi terenami wokół Wilków-Osiedle. Najszybciej do mety dotarł Wit Grosicki, który trasę pokonał w czasie 24 minut. Drugi na mecie był Marcin Pawłoski a trzeci Maciej Dawidziuk.

Wśród kobiet najszybsza była Anna Ficner, z czasem 25,53, tuż za nią uplasowała się Sara Gościewicz, trzecia natomiast była Ewa Łukasiewicz.

WYNIKI OPEN

Bieg w Nowej Soli (16.01.2022 r.)

W niedzielę 16 stycznia odbył się V etap Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego.

Bieg odbył się w Nowej Soli na malowniczych, rekreacyjnych terenach miasta Nowa Sól : Wodny Świat, Kacza Górka, Tor MTB, Park Krasnala. Trasa identyczna jak w zeszłym roku. Dystans 6,6 km. Pogoda idealna do biegania, lekki deszczyk i nie za ciepło. 

Wśród Pań wygrała Anna Ficner, na miejscu drugim Honorata Kubero a trzecia przybiegła Anna Mydłowska.

Panowie natomiast przybiegli tak, na miejscu pierwszym Jakub Wawrzykowski, drugi Mikołaj Jagucak, trzeci Drogosz Andrzejewski.

Po biegu odbyła się dekoracja i wręcznie medali. 

WYNIKI OPEN

Bieg w Iwinach (08.01.2022 r.)

Iwiny po raz kolejny pokazały jak się biega!  W biegu wystartowało ok. 200 osób!!! 

8 stycznia oprócz naszych stałych bywalców cyklu, w biegu uczestniczyło wyjątkowo dużo mieszkańców z gminy. Biegacze zjechali się z całego regionu a nawet z Gruzji by pobiegać w myśl Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego. 

Oprócz biegu głownego, w Iwinach startowały takze dzieci. Najmłodsi zmagali się na trasie od 600 do 2000 m. a bieg główny odbył się na 5,7 km. Trasy wiodły drogą szutrową w lesie.

A kto był najszybszy w Iwinach...? W biegu głównym zwyciężył Jakub Wawrzykowski z czasem 18:40, a wśród Pań kolejny raz z rzędu Anna Ficner pokonując trasę 5,7 km w 20 minuty i 46 sekundy.

WYNIKI OPEN

Bieg w Głogowie (11.12.2021 r.)

W sobotnie przedpołudnie dzięki ekipie ZG RUN i Sekcji Biegowej we wspaniałym Głogowie odbył się trzeci etap Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego podczas którego prawie 150 zawodników pokonało 5,5 km oblodzonej trasy z domieszką śniegu na przepięknym dorzeczu Odry.

Najlepsi byli przedstawiciele Złotoryi: Anna Ficner i Mikołaj Jagucak. 
A dzięki dobrym sercom  biegaczy udało się zebrać mnóstwo dobrego dla czteronogich milusińskich, dzięki czemu spokojnie poradzą sobie w schronisku przed nadchodząca zimą. 

Pełne wyniki znajdziecie na stronie: KLIKNIJ 
 

Bieg w Legnicy (5.12.2021 r.)

W niedzielne przedpołudnie Lasek Złotoryjski w Legnicy przywitał nas temperaturą bliską zeru stopni.

II bieg w ramach 12. Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego tym razem połączony był z charytatywnym biegiem dla małego  Cyprianka, na jego leczenie i rehabilitację zebraliśmy 5000 zł!!! 

Zawody rozpoczęliśmy od biegów młodzieżowych "Charytatywny Bieg Mikołajkowy Dla Cyprianka" gdzie mali mikołajowie mieli 200m pętli wokół miasteczka biegowego do pokonania. Tutaj najlepsi okazali się przedstawiciele MLKS Sokół Lubin, a na mecie otrzymali piękne medale oraz przejażdźkę wozem strażackim z Ochotniczej Straży Pożarnej.

Po nich na linii startu pojawiło się prawie 200 uczestników Biegowego GP. Jako pierwszy wśród mężczyzn na mecie pojawił sie Wit Grosicki, drugi był Wojciech Pachnik, a trzeci Radosław Piasecki.

Wśród kobiet najszybsza była Anna Zaczyńska-Skiba, tuż za nią uplasowała się Monika Ziętal, trzecia natomiast była Natalia Koszałko.

WYNIKI OPEN

Bieg w Lubinie (21.11.2021 r.)

W niedzielę 21 listopada 2021r. wszyscy zawodnicy zgromadzeni na Wielorybie usłyszeli pierwszy "start" i tym samym, rozpoczęła się 12. edycja Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego.  

 O 10.45 rozpoczęły się biegi dzieci, gdzie na lini startu pojawiły się dzieci w kategorii U10. Na mecie pierwsza pojawiła się Anastazja Libowiecka. Druga była Joanny Łukasik, natomiast Hanna Gębuś była trzecia. Później rozpoczęły się rywalizacje, w których najlepsi walczyli o prawo występu w mistrzostwach Polski w Tomaszowie Lubelskim. 

Wyniki Juniorów i Juniorów Młodszych

Inauguracyjny bieg 12 edycji naszego cyklu rozpoczął się punktualnie o 13:45!

Trasa, zgodnie z zapowiedziami wynosiła 5 km. Nie zabrakło jednak  podbiegów. W biegu głównym triumfował Konrad Pogorzelski z czasem 13 minut 48s. Wśród kobiet zwyciężyła Anna Ficner, która dobiegła do mety w czasie 17 minut i 24s. 

Wyniki OPEN

Wydarzenie można było oglądać na żywo za pośrednictwem kanału youtube TVRegionalna.pl. Kolejny etap biegowego Grand Prix odbędzie się 5 grudnia 2021 roku w Legnicy w Lasku Złotoryjskim. Łącznie uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w siedmiu takich cyklach. Po Legnicy przyjdzie czas na Głogów, Iwiny, Nową Sól, Wilków koło Złotoryi, i Szklary Górne.

Przypominamy, że dopiero rozpoczęło się 12. Biegowe GP Zagłębia MIedziowego. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego to impreza sportowa dla wszystkich kochających aktywną formę spędzania wolnego czasu. Jest to wieloetapowy cykl biegów przełajowych, odbywających się na terenach Zagłębia Miedziowego.


12. Edycja Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego składa się z 7 biegów w miesiącach listopad 2021- luty 2022.
Widzimy się:

 • I bieg – 21 listopada 2021r. (niedziela), godzina 11.00 – Lubin, dystans około 5 km. Miejsce biura zawodów: Namioty organizatora przy „Górce Wieloryb”.
 • II bieg – 5 grudnia 2021r. (niedziela), godz. 11.00 – Legnica, dystans 6 km. Miejsce biura zawodów: Polana w Lasku Złotoryjskim
 • III bieg – 11 grudnia 2021r. (sobota), godz. 11.00 – Głogów, dystans 6 km. Miejsce biura zawodów: ul. Łąkowa 52 obok PWiK Głogów.
 • IV bieg – 8 stycznia 2022r. (sobota), godz. 11.00 – Iwiny, dystans 6 km, Miejsce biura zawodów: Szkoła w Iwinach.
 • V bieg – 16 stycznia 2022r. (niedziela), godz. 11.00 – Nowa Sól, dystans około 7 km. Miejsce biura zawodów: teren przystań kajakowa MOSIR Nowa Sól.
 • VI bieg – 13 luty 2022r. (niedziela), godz. 11.00 – Wilków k. Złotoryji, dystans około 8 km. Miejsce biura zawodów: Stadion Wilkowianki Wilków
 • VII bieg – 26 luty 2022r. (sobota), godz. 11.00 – Szklary Górne, dystans ok 7 km. Miejsce biura zawodów: Szkoła Podstawowa w Szklarach Górnych.

Limit uczestników wynosi 400 osób na każdym biegu. Pierwszeństwo mają te osoby które opłacą z góry za pakiet całego GP. 
Organizatorami tej edycji są Międzyszkolny Ludowy Klub Sportowy „Sokół” w Lubinie i Regionalne Centrum Sportowe Spółka z o.o. w Lubinie, przy współpracy:
• Uczniowskiego Klubu Sportowego „Orientpark.pl” Iwiny
• Drukujemy.eu Legnica
• Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
• „Wilkowianka” Wilków
• KGHM ZG Run
 

ZAPISY 

Zapisy do biegów prowadzone będą poprzez stronę www.feniks-timing.pl (do piątku poprzedzającego każdy bieg) lub osobiście w dniu zawodów od 9.00 do 10.40. Udział w biegu mogą wziąć osoby, które ukończyły 16 rok życia, dokonały rejestracji w biurze zawodów lub na stronie:

 KLIKNIJ

Koszt uczestnictwa zawodnika wynosi:

 • 30 zł w każdym biegu,
 • 60 zł (sześćdziesiąt złotych) pakiet startowy z pamiątkową koszulką,
 • 180 zł (sto osiemdziesiąt złotych) za cały cykl zawodów,
 • 200 zł (dwieście złotych, z pamiątkową koszulką) za cały cykl zawodów.

REGULAMIN

 

44810.jpg

 

 

11. EDYCJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA!

Zawodnicy rywalizowali przez 4 miesiące w sumie w kilkunastu kategoriach, w jedenastu różnych miejscowościach Zagłębia Miedziowego.

Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego to impreza sportowa dla wszystkich kochających aktywną formę spędzania wolnego czasu.


Za nami już 11 bieg 11. edycji Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego!!! 

Poniżej wyniki po 11 etapach, robi się bardzo ciekawie, dołączyli nowi zawodnicy więc rywalizacja się dopiero rozpoczyna.

WYNKI OPEN po 11 biegach

WYNIKI KAT. WIEKOWE po 11 biegach


Tegoroczna edycja startuje nieco szybciej bo już 9 listopada 2019r. w Pielgrzymce. W miesiącach od listopada 2019 do marca 2020r. odbędzie się kilkanaście biegów BGPZM! 

Jest to wieloetapowy cykl biegów przełajowych, odbywających się na terenach Zagłębia Miedziowego.

Celem Biegowego GP ZM jest promocja zdrowego trybu życia, popularyzacja biegania, jako najprostszej, a także najtańszej formy ruchu oraz możliwość sprawdzenia swoich sił w rywalizacji sportowej.

Zapewnimy biegaczom możliwość zmierzenia się na trasach z suchym błotem, śniegiem jak i nieprzyjemnym wiatrem. Czasami towarzyszył im będzie mróz a niekiedy bijące po oczach słońce.

Zachęcamy do uczestnictwa wszystkich, zarówno młodzież, starszych oraz całe rodziny. Mamy nadzieję, że nasze zawody oraz trasy w miejscowościach Zagłębia Miedziowego spodobają się i na stałe zagoszczą w kalendarzu biegowym lokalnej społeczności.

Terminy i miejsca biegów:

 • I bieg – 9 listopada 2019r. (sobota) – Pielgrzymka - ZA NAMI
 • II bieg – 23 listopada 2019r. (sobota) – Głogów - ZA NAMI
 • III bieg – 8 grudnia 2019r. (niedziela) – Gaworzyce - ZA NAMI
 • IV bieg – 15 grudnia 2019r. (niedziela) – Kwiatkowice - ZA NAMI
 • V bieg – 4 stycznia 2020r. (sobota) – Chocianów - ZA NAMI
 • VI bieg – 11 stycznia 2020r. (sobota) – Iwiny - ZA NAMI
 • VII bieg – 8 lutego 2020r. (sobota) – Legnica - ZA NAMI
 • VIII bieg – 16 lutego 2020r. (niedziela) – Ścinawa - ZA NAMI
 • IX bieg – 23 lutego 2020r. (niedziela) – Nowa Sól - ZA NAMI
 • X bieg – 29 lutego 2020r. (sobota) – Szklary Górne - ZA NAMI
 • XI bieg – 7 marca 2020r. (sobota) – Lubin - ZA NAMI

Regulamin 11. edycji Biegowego GP -REGULAMIN

Link do zapisów - KLIKNIJ TUTAJ

Pakiety do wyboru: 

 • 20 zł w każdym biegu
 • 45 zł (czterdzieści pięć złotych) pakiet startowy z pamiątkową koszulką,
 • 45 zł (czterdzieści pięć złotych) pakiet startowy z pamiątkowym kubkiem,
 • 70 zł (siedemdziesiąt złotych) pakiet startowy z pamiątkową koszulką i pamiątkowym kubkiem,

Istnieje możliwość zapłaty pakietowej:

 •  170 zł (sto siedemdziesiąt złotych) za cały cykl zawodów,
 •  190 zł (sto dziewięćdziesiąt zł., z pamiątkową koszulką) za cały cykl zawodów,
 •  190 zł (sto dziewięćdziesiąt zł., z pamiątkowym kubkiem) za cały cykl zawodów,
 •  210 zł (dwieście dziesięć złotych z pamiątkową koszulką i pamiątkowym kubkiem) za cały cykl zawodów.

Specjalny numer startowy 

Wszyscy, którzy opłacą wpisowe za cały cykl, będą mieli specjalny nr startowy ze swoim imieniem. Ta opcja możliwa jest do poniedziałku 28.10.2019r. do godz. 12:00!

41077.jpg

Kubek

Pierwszy raz w Biegowym Grand Prix będzie można wybrać do pakietu startowego pamiątkowy kubek. Tak prezentuje się pamiątkowy kubek przygotowany przez firmę Drukujemy.eu.

41048.jpg

KOSZULKA

Prezentujemy wam oficjalną koszulkę 11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego.

41219.jpg


 


Relacja

W sobotę 9 listopada 2019r. wszyscy zawodnicy zgromadzeni w Pielgrzymce usłyszeli pierwszy "start" i tym samym, rozpoczęła się 11. edycja Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego.  

 O 10.00 rozpoczęły się biegi dzieci, gdzie 30 maluchów pobiegło na kilku dystansach od 600 do 1200 m, w nagrodę otrzymując pamiątkowy medal oraz dyplom. 

Inauguracyjny bieg 11 edycji naszego cyklu rozpoczął się punktualnie o 11:00!

Trasa, zgodnie z zapowiedziami wynosiła 8 km. Nie zabrakło jednak "morderczego" podbiegu przygotowanego przez Stowarzyszenie AS.  W biegu głównym triumfował Rafał Bardziński z JanoSport Team Legnica z czasem 29 minut 43s. Wśród kobiet zwyciężyła Ewa Łukasiewcz z OLAWS Złotoryja, która dobiegła do mety w czasie 36 minut i 26s. Najlepszym zawodnikiem gminy Pielgrzymka został Hołyszewski Damian. Najstarszym zawodnikiem był Bogusław Winter, natomiast najmłodszy Aleksandra Łukasik. W biegu głównym wystartowało 152 osoby.

Ok godz. 12.00 wszyscy zawodnicy spotkali się na uroczystym wręczeniu nagród. Każdy mógł się rozgrzać gorącą zupą,  a na najlepszych czekały pamiątkowe statuetki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą wyników - KLIKNIIJ

Zapowiedź

9 listopada 2019r. zapraszamy wszystkich na pierwszy bieg w ramach  11. Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego, który odbędzie się w Pielgrzymce o godz. 11:00 na dystansie 8km.

Tak jak w latach poprzednich start i meta zlokalizowane będzie na boisku sportowym Fenix Pielgrzymka.  Biuro zawodów również w tym samym miejscu czyli w szkole podstawowej znajdującej się obok boiska sportowego od godz. 9:00. Trasa będzie przebiegała drogami szutrowymi oraz leśnymi. 

Na mecie dla każdego uczestnika biegu czekać będzie pamiątkowy medal, dyplom oraz posiłek regeneracyjny. W biegu głównym dekorujemy pucharami pierwszą trójkę kat. Open, kat. Kobiet, Najmłodszy uczestnik biegu, Najbardziej dojrzały uczestnik biegu oraz Najlepszy mieszkaniec Gminy Pielgrzymka. 

Wszystkich miłośników na bieg do Pielgrzymki  zapraszamy wspólnie ze Stowarzyszeniem "AS". Do zobaczenia.

Zapisz się przez internet - KLIKNIJ

41014.jpg

TRASA

Tak prezentuje sie trasa w Pielgrzymce:

41234.jpg

41237.jpg

41238.jpg

41239.jpg

41240.jpg

41241.jpg

PROFIL WYSOKOŚCI

41242.jpg

Relacja

11. edycja Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego nabiera tempa. Za nami już dwa biegi, ostatni odbył się 23 listopada w Głogowie. Frekwencja dopisała, na starcie stanęło 194 biegaczy, którzy zjechali się z całego regionu Zagłębia Miedziowego.

Zawodnicy, do pokonania mieli 6 kilometrów. Start oraz meta znajdowały się obok Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Głogowie, a trasa biegła grząskimi i śliskimi terenami nad Odrą.

Najszybsza wśród pań była Ewa Łukasiewicz ze Złotoryi, natomiast wśród panów najlepszy był Mateusz Szczepański z KGHM ZG Run.  

 Bardzo cieszymy się z tak licznego uczestnictwa. Do końca pozostało dziewięć biegów, 8 grudnia o godz. 11:00 zawodnicy wystartują  na trzecim etapie w Gaworzycach. 

Podczas biegu w Głogowie dzięki pomocy wolontariatu KGHM przeprowadzona została zbiórka darów z myślą o schronisku AMICUS dla zwierząt, za które serdecznie dziękujemy.

Największe podziękowania kierujemy do ekipy z ZG RUN,  Pana Prezydenta Głogowa oraz Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Głogowie za organizację etapu w Głogowie. Na mecie każdy zawodnik otrzymal dyplom, a najlepsi  wśród kobiet i mężczyzn puchary oraz nagrody rzeczowe. 

Wyniki końcowe - KLIKNIJ

Zapowiedź

W drugim biegu w ramach Grand Prix zobaczymy się w Głogowie. Organizatorem Głogowskiego etapu jest ZG Run ( Emil, Dominik i prezes Jakub Plewko) i urząd miasta Głogów. Będzie charytatywna sprzedaż ciast i zbiórka pieniędzy oraz karmy do schroniska zwierząt AMICUS. Debiutujemy w tym roku z Nordic Walking zapisy na miejscu.

Głogowski etap odbędzie się 23 listopada. Start o godz. 11:00. 

Start zaplanowano na ulicy Łąkowej, przy siedzibie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

6 kilometrowa trasa będzie biegła przez Ostrów Tumski, między innymi wałami Odry. Koledzy z Głogowa zapewniają, że każdy dzik da radę, można je będzie spotkać na malowniczej trasie pośród łąk i lasów na jednej pętli z małym rondem. 

Zapisz się na bieg - KLIKNIJ

Plakat

41252.jpg

Trasa

41245.jpg

41246.jpg

41247.jpg

41248.jpg

41249.jpg

41250.jpg

Profil Trasy

41251.jpg

Relacja

11. edycja Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego nabiera tempa. Za nami już dwa biegi, ostatni odbył się 23 listopada w Głogowie. Frekwencja dopisała, na starcie stanęło 194 biegaczy, którzy zjechali się z całego regionu Zagłębia Miedziowego.

Zawodnicy, do pokonania mieli 6 kilometrów. Start oraz meta znajdowały się obok Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Głogowie, a trasa biegła grząskimi i śliskimi terenami nad Odrą.

Najszybsza wśród pań była Ewa Łukasiewicz ze Złotoryi, natomiast wśród panów najlepszy był Mateusz Szczepański z KGHM ZG Run.  

 Bardzo cieszymy się z tak licznego uczestnictwa. Do końca pozostało dziewięć biegów, 8 grudnia o godz. 11:00 zawodnicy wystartują  na trzecim etapie w Gaworzycach. 

Podczas biegu w Głogowie dzięki pomocy wolontariatu KGHM przeprowadzona została zbiórka darów z myślą o schronisku AMICUS dla zwierząt, za które serdecznie dziękujemy.

Największe podziękowania kierujemy do ekipy z ZG RUN,  Pana Prezydenta Głogowa oraz Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Głogowie za organizację etapu w Głogowie. Na mecie każdy zawodnik otrzymal dyplom, a najlepsi  wśród kobiet i mężczyzn puchary oraz nagrody rzeczowe. 

Wyniki końcowe - KLIKNIJ

Relacja

Weekendowe bieganie w ramach naszego cyklu biegów przełajowych chyba dla wielu uczestników stało się już tradycją.

8 grudnia 2019r. odwiedziliśmy Gaworzyce, gdzie odbył się 3. z 11-stu zaplanowanych biegów 11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego.  Bieg główny mający trochę ponad 6  km poprzedzony był biegami dzieci.

Wszyscy zawodnicy mieli niepowtarzalną okazję rozgrzać swoje mięśnie podczas rozgrzewki poprowadzonej przez Macieja Zarzeckiego.

W biegu głównym wystartowało 175 zawodników, których prowadził na motocyklu crossowym KTM kolega Tomek ze Stowarzyszenia „Moto – Klub„ Gaworzyce. Wśród panów najlepsi byli:  Mateusz Szczepański, Rafał Bardziński, Radosław Piasecki. Wśród pań najszybsze były: Anna Ficner, Ewa Łukasiewicz, Kamila Żołędziewska.

Wyróżniony został także najlepszy zawodnik gminy Gaworzyce, którym był Tadeusz Perłakowski.  Nagrodzeni zostali również najmłodsi: Kamil Trzcinka i Marta Wojewódka, a sponsorem nagród był Włodzimierz Rapacki.

Oczywiście po biegu można było posilić się pyszną grochówką oraz kawą i herbatą.

Nie zabrakło także Koła Gospodyń Wiejskich z Gaworzyc, które sprzedawały domowe ciasto. Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na działalność statutową koła, które powstało niecały rok temu, a zorganizowało już kilka wydarzeń kulturalnych dla mieszkańców oraz bierze czynny udział w życiu kulturalno-sportowym Gminy Gaworzyce.

Dziękujemy Kamili Cieślak, która koordynowała organizację etapu w Gaworzycach.  

Zapowiedź

Biuro zawodów oraz START i META znajdować się będą w Pałacu, siedzibie Urzędu Gminy Gaworzyce (ul. Dworcowa 95).

Trasa biegu głównego zapowiada się naprawdę ciekawie, wyszło około 6,5 kilometra. Pierwsze dwa kilometry uczestnicy pobiegną asfaltem, kolejne 4 km drogami gruntowymi i finisz, czyli 500 m znowu asfaltem. Trasa także i tym razem, chociaż w większości prowadzi droga utwardzaną, dostarczy pięknych widoków na krajobrazy gminy Gaworzyce.

Tego dnia odbędzie się również bieg dla młodszych miłośników biegania pod patronatem stowarzyszenia górników „Gwarek” z Gaworzyc. Odbędzie się on, tak jak bieg główny w parku przy Pałacu w Gaworzycach.

Zapisz się na bieg - KLIKNIJ

Trasa

41415.jpg

41416.png

41417.png

41418.jpg

41419.jpg

Relacja

Kolejny bieg naszego cyklu za nami. Tym razem gościliśmy w Kwiatkowicach, gdzie na starcie stanęło 198 zawodników.

Pogada nas w tym roku troszkę nie lubi.  Etap w Kwiatkowicach przebiegał wraz z deszczem, a wiatr skutecznie wychładzał organizmy zawodników, ale tak to już jest na biegach w ramach BGPZM. Ponownie gościł nas Klub Biegacza Krokus Kwiatkowice i to dzięki ich zaangażowaniu mogliśmy cieszyć się bieganiem w tej miejscowości.

Mimo nieprzyjemnego wiatru i deszczu zawodnicy 6 kilometrową trasę pokonali w świetnych czasach.

Dla najmłodszych kolejny raz nagrody ufundowali Państwo Rapaccy z Legnicy i tak drobne upominki otrzymali: Amelia Mączka, Adrianna Szczurowska i Marta Wojewódka wśród dziewcząt. Natomiast wsród chłopców byli to:  Kamil Trzcinka, Bartłomiej Augustynowicz i Jędrzej Pachnik.

Najlepsi z Gminy Prochowice wsród Pań: Aleksandra Niewdana, Katarzyna Niewdana, Izabela Balbier.

Najlepsi z Gminy Prochowice wśród Panów: Łukasz Garliński, Paweł Czech, Mateusz Ślusarz.

W kategorii OPEN wśród Pań najszybsze były: Anna Ficner, Ewa Łukasiewicz, Sara Gościewicz.

W kategorii OPEN wśród Panów najszbsi byli: Rafał Bardziński, Michał Domowicz, Radosław Piasecki.

Nagrody wręczali Przewodnicząca Rady Miasta i Gminy Prochowice Pani Maria Maćkowiak oraz sołtys wsi Kwiatkowice Krzysztof Mikus i Prezes KB Krokus Kwiatkowice Marian Żukowski.

Zapowiedź

15 grudnia 2019 r. wraz Klubem Biegacza Krokus Kwiatkowice zapraszamy wszystkich chętnych na 4 bieg, który rozegra się w Kwiatkowicach o godz. 11.00 na dystansie 6 km.

Tradycyjnie już biuro zawodów oraz start i meta umiejscowione będą w pobliżu boiska miejscowej drużyny piłkarskiej.

Trasa licząca niemal dokładnie 6 km prowadzić będzie drogami szutrowymi oraz leśnymi ścieżkami. Jest ona praktycznie płaska, z jednym niewielkim podbiegiem o długości ok. 50 m. W związku z tym należy do najszybszych w ramach Grand Prix ZM.

Na mecie na wszystkich biegaczy czekać będzie talerz grochówki oraz kawa i herbata. Dla najszybszych w kategorii open (osobno kobiet i mężczyzn) przygotowano puchary. Podobne wyróżnienia otrzymają czołowi biegacze reprezentujący Gminę Prochowice.

TRASA:

41506.jpg

PROFIL:

41507.jpg

MAPKA TRASY:

41508.jpg

Relacja:

Na starcie w Chocianowie stanęło ponad dwustu uczestników.

Pogoda dla wszystkich biegaczy była wprost wymarzona. Wszyscy, którzy wystartowali ukończyli dwie pętle 6-kilometrowej przełajowej trasy z uśmiechem na twarzy.

Był to piąty etap tej edycji BGPZM. Uczestniczyło 204 zawodników co jest rekordem w Chocianowie, frekwencja uczestników biegów w ramach BGPZM rośnie i to Nas cieszy.  

W kategorii mężczyzn pierwsze miejsca zajęli kolejno: Radosław Piasecki, Rafał Bardziński i Szymon Świercz. W kategorii kobiet były to: Anna Ficner, Ewa Łukasiewicz oraz Justyna Juchniewicz-Pogorzelska.

Wśród kobiet pierwsze z Chocianowa na metę dobiegły: Sylwia Kasperska, Agnieszka Fendorf-Róg i Mirela Machoń. Najlepszymi chocianowianami na mecie byli: Piotr Rogowski, Jan Ziemkowski oraz Krzysztof Glapski.

Patronat nad V biegiem w ramach 11. Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego objął Burmistrz Chocianowa Pan Tomasz Kulczyński.

Zapowiedź:

Bieg w Chocianowie, 4 stycznia 2020r.

Patronat biegu: Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów pan Tomasz Kulczyński

Trasa o długości 6 km, składająca się z dwóch pętli. Trasa przełajowa prowadząca drogami polnymi oraz kostką brukową i chodnikową. Start godz. 11.00. Biuro organizatora, czynne od godz. 9.30, znajdowało się będzie w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie, ul. Kolonialna 13. Wejście do hali znajduje się za szkołą, należy przejść przez zewnętrzne boiska wielofunkcyjne.

Parkingi dla zawodników znajdują się przy szkole oraz przy ul. Sportowej i Kolonialnej. Start biegu zlokalizowany jest w odległości 200m od biura zawodów. Zawodnicy będą mogli skorzystać z pełnego węzła sanitarnego znajdującego się w hali sportowej – przebieralnie, toalety, natryski.

Około godz. 12.00 w hali sportowej zostanie przeprowadzone uroczyste zakończenie zawodów oraz dekoracja najlepszych zawodników, po trzy pierwsze miejsca w kategorii open kobiet i mężczyzn.

W hali, po zakończeniu biegu, zorganizowany zostanie catering dla zawodników – ciepły posiłek, woda. Można też będzie kupić ciasta własnego wypieku oraz napić się kawy i herbaty. W hali zorganizowana zostanie strefa zabawy dla dzieci.

Plakat

41636.png

Trasa

41637.jpg

41638.jpg

41639.jpg

Relacja:

Iwiny po raz kolejny pokazały jak się biega! W tym roku padł kolejny rekord!! W biegu wystartowało 339 osób!!! 

11 stycznia oprócz naszych stałych bywalców cyklu, w biegu uczestniczyło wyjątkowo dużo mieszkańców z gminy. Biegacze zjechali się z całego regionu do Iwin by pobiegać w myśl Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego: BIEGAM-POMAGAM. w tym roku  Pobiegliśmy dla Igi Mosiądz. Udało nam się zebrać pokaźną sume, dzieki licytacjom i datkom za słodkości.

Oprócz biegu głownego, w Iwinach startowały takze dzieci. Najmłodsi zmagali się na trasie 1 km, trochę starsi na 3 km, a wszyscy, którzy chcieli pobiec dłużej wystartowali w biegu głównym na dystansie 5,6 km. Trasy wiodły drogą szutrową w lesie na tzw. Wale Okmiańskim, powyżej miejscowości Iwiny.

W biegu głównym wystartowało 214 osoby, w biegach dla dzieci 125 co daje łączną liczbę 339 startujących i  czyni ten bieg chyba największym biegiem w powiecie bolesławieckim i największą imprezą sportową w Gminie Warta Bolesławiecka.  

Serdeczne podziękowania dla Dariusza Pachnika oraz jego pracowników za organizacje etapu w Iwinach.

A kto był najszybszy w Iwinach...? W biegu głównym zwyciężył Tomasz Szymański z czasem 18:16, a wśród Pań kolejny raz z rzędu Anna Ficner pokonując trasę 6 km w 20 minuty i 47 sekundy.

WYNIKI

Zapowiedź:

11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego,
jedenasty „Spacerek” w Iwinach, tym razem z Igą Mosiądz

Dla tych, którzy wierzą w różnego rodzaju układy liczb, to nie lada gratka. Po raz jedenasty pobiegniemy charytatywnie w myśl „biegamy - pomagamy”. W tym roku naszą bohaterką – beneficjentką będzie Iga Mosiądz. Igula urodziła się w lipcu 2018 roku, jako wcześniak. Witając świat, przeszła rozległy udar lewej półkuli mózgu, czego następstwem jest mózgowe porażenie dziecięce objawiające się prawostronnym niedowładem. Dziewczynka jest pod stałą opieką neurologa, neurologopedy i fizjoterapeuty. Tylko codzienna intensywna rehabilitacja daje jej nadzieję na jak najmniejsze ograniczenia, które napotka w życiu. Iga jest ślicznym i radosnym dzieckiem. Pomóżmy w choć skromny sposób tej małej istocie, w jej dążeniu do sprawności i normalności.
Zapraszamy w sobotę 11.01.2020 roku. Start do biegu odbędzie się o godz. 11.00. Biuro zawodów będzie się mieściło w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Iwinach ( czynne od godz. 9:00). Zapisy na dystans główny tj. 6 km w formie elektronicznej: https://elektronicznezapisy.pl/event/4265.html lub bezpośrednio przed biegiem.
Start na dystansie głównym (6 km) jest zaliczany do punktacji całego cyklu Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego - opłata startowa 20 zł. Dodatkowo rozegramy bieg otwarty dla wszystkich oraz Nordic Walking na 3 km. Odbędzie także bieg dla dzieci w kategoriach do 10 lat (kl.I-III) oraz do 13 lat (kl.IV-VI) na 1 km. Za bieg na dystansie 1 i 3 km nie pobieramy opłaty startowej, ale chętnie przyjmiemy darowizny choćby i najskromniejsze na rzecz naszej IGI. Na te biegi zapisujemy się wyłącznie w dniu biegu, w centrum zawodów.
We wszystkich biegach pomiar czasu będzie elektroniczny. Po biegu zapraszamy na pyszny posiłek.Nasi wolontariusze zaproponują Wam również ciepłe napoje oraz pyszne domowe ciasta.

Tradycyjnie odbędzie się licytacja licznych fantów np:

- Piłka z autografem Stefana Antigi – trenera siatkarskich
Mistrzów Świata z 2014 r. oraz trenera siatkarek DevelopRes
SKYRES Rzeszów,
- Zdjęcia z autografem Pawła Zagumnego - rozgrywajacego
reprezentacji Polski - Mistrza Świata z 2014 r.
- Piłka z autografami siatkarek DevelopRes SKYRES
Rzeszów,
- Koszulka z autografami siatkarek DevelopRes
SKYRES Rzeszów,
- Koszulka reprezentacyjna Doroty Medyńskiej,
- Piłka z autografami siatkarzy oraz sztabu Cuprum Lubin,
- Koszulka siatkarska Piotra Haina,
- Koszulka siatkarska Kamila Kwasowskiego – GKS Katowice,
- Koszulka siatkarska Łukasza Swodczyka - Aluron Virtu CMC
Zawiercie,
- Karnety na siłownię/fitness do klubu Fit Style Zone w
Bolesławcu
- Bon o wartości 500 zł. na wybrany rodzaj opału ze składu
opału Damiana Tyrały w Iwinach
- 25 ton kruszywa bazaltowego wraz z transportem na trenie
Gminy Warta Bolesławiecka.

Plakat

41703.jpg

Biuro zawodów

41704.jpg

Profil Wysokości

41705.jpg

Trasa

41706.jpg

41707.jpg

41708.jpg

Relacja:

W sobotnie przedpołudnie Lasek Złotoryjski w Legnicy przywitał nas mgłą i temperaturą bliską zeru stopni.

VII bieg w ramach 11. Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego tym razem połączony był z charytatywnym biegiem lub spacerkiem dla dwu i półletniego Tymona, który zmaga się ostrą białaczką lifoblastyczną typu B. 

Przed biegiem głównym na dystansie ok. 300 metrów wystartowało 26 najmłodszych biegaczy. Natomiast na starcie biegu głównego stanęło 195 zawodników. 

Jako pierwszy wśród mężczyzn na mecie zameldował się Krzysztof Tschirch z czasem 20:57, drugi był Łukasz Klatka, a trzeci Rafał Bardziński.

Wśród kobiet najszybsza była Anna Ficner, z czasem 24:24, tuż za nią uplasowała się Ewa Łukasiewiz, trzecia natomiast była Sara Gościewicz.

Po biegu była szansa wypełnienia puszek na leczenie Tymona biorąc udział w licytacjach gadżetów czy zakupując pyszne ciasta. Na biegaczy czekała również gorąca grochówka i pyszny bigos.

WYNIKI OPEN

Zapowiedź:

Bieg w Legnicy tradycyjnie odbędzie się w Lasku Złotoryjskim, gdzie w ramach Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego bieg przełajowy będzie na dystansie 6 km. W trakcie trwania imprezy będziemy zbierać środki na leczenie dwu i pół letniego Tymona Jasińskiego, który zmaga się ostrą białaczką lifoblastyczną typu B. 

Trasa biegu nie należy do łatwych przez liczne wzniesienia, korzenie drzew i inne tego typu niespodzianki. Wszystko to na 3 kilometrowej pętli w uroczej scenerii lasu. 

Biuro zawodów otwieramy o 9:00, tam też będzie sprzedaż domowych ciast cegiełek, licytacje i losowanie nagród.

Między 10:00, a 11:00 odbędzie się rozgrzewka i biegi dla dzieci. Bieg głowny start godz. 11:00, a po biegu licytacje i dekoracja zwycięzców.

Plakat

41872.jpg

Trasa

41880.jpg

41881.jpg

41882.jpg

Profil Wysokości

41883.jpg

Relacja

Tradycyjnie jak co roku w lutym organizowany jest Nordic & Run Festival, który odbywa się w Ścinawie. Kolejna edycja przywiodła do miejscowości w powiecie lubińskim jeszcze większą liczbę zawodników i kibiców, niż poprzednie edycje. 

To tylko pokazuje, że dzięki lokalnym inicjatywą można zachęcić mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu. Pogoda dopisała, dopisali także uczestnicy i kibice. Cieszymy się z tego faktu, bo to pokazuje jak ważne dla ścinawian i okolicznych mieszkańców jest aktywne spędzanie wolnego czasu. 

W biegowej rywalizacji, która rozpoczęła się o godzinie 11:00 wystartowało 179 osoby biegające oraz około 70 osób z "kijkami". Najlepszy wśród panów okazał się Rafał Bardziński, drugie miejsce zajął Szymon Świercz , a na najniższym stopniu podium zameldował się Adrian Sadowski. Wśród pań pierwsza trójka wyglądała następująco: pierwsze miejsce zajęła Anna Ficner, drugie miejsce Ewa Łukasiewicz, a na trzeciej pozycji Anna Zacińska.

Pasjonaci nordic walking, czyli popularnych „kijków” na trasę wyruszyli o godzinie 12:30. Podobnie jak w poprzednich latach tak i tym razem Nordic & Run Festival był powiązany z gatunkiem muzycznym. Jak widać Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego to przede wszystkim dobra zabawa, a dopiero potem rywalizacja:)

Wyniki Biegowego Grand Prix - KLIKNIJ

Wyniki Nordic & Run Festiva - KLIKNIJ

Zapowiedź

Zapraszamy na Nordic&Run Festival Ścinawa 2020 ,będzie dobra zabawa ,będzie co wspominać uśmiechając się"

UWAGA!!! Zapisy w linku poniżej tylko na dystans 6km w nordic walking. Na dystans 3km zapisujecie się na miejscu w biurze zawodów ,rejestracja dzieci również odbywa się w dniu zawodów.

Biuro zawodów będzie działało od godz.9:00 i umiejscowione jest pod wiatą w ścinawskim porcie.

Link do zapisów KLIKNIJ

Dla dzieciaków 16 lutego w niedziele na Nordic&Run Festival Ścinawa 2020 mamy medale i nagrody. Każde dziecko do 11 roku życia może wystartować w „Marszu Najmłodszych Miłośników Nordic Walking „na dystansie ok 500m .Zapisy w Biurze Zawodów w ścinawskim porcie od godz.9:00.Kto ma swoje kije niech ze sobą zabierze ,a jeśli nie posiadacie sprzętu to można będzie wypożyczyć kije na miejscu .Kije oczywiście może wypożyczyć dla Was rodzic lub dorosły opiekun i pamiętajcie!!!! ,że rodzic w biurze zawodów musi wypełnić druk -zgody na Wasz start w marszu.

Start dzieci o godz.12:30

REGULAMIN

Zawody będą odbywać się w następujących formach:

 • ”MARSZ NAJMŁODSZYCH WIELBICIELI NORDIC”- dystans ok. 500m - start 12:30

(dzieci do 11 r.ż.)

 • ”RAJD ZAKOCHANYCH W NORDIC”- dystans 3km – start 12:40
 • ”RYWALIZACJA MIŁOŚNIKÓW NORDIC”- dystans 6km – start 12:35

Plakat

41886.jpg

Trasa

41887.jpg

41888.jpg

Profil Wysokości

41889.jpg

Relacja

W niedzielę 23 lutego odbył się już IX etap Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego.

W Nowej Soli gościliśmy po raz ósmy. Bieg odbył się na malowniczych, rekreacyjnych terenach miasta Nowa Sól : Wodny Świat, Kacza Górka, Tor MTB, Park Krasnala. Trasa identyczna jak w zeszłym roku. Dystans 6,6 km. Pogoda idealna do biegania, lekki deszczyk i nie za ciepło. Zawody ukończyło 152 osoby.

Wśród Pań wygrała Justyna Juchniewicz- Pogorzelska, na miejscu drugim Sara Gościewicz a trzecia przybiegła Kamila Żołędziewska.

Panowie natomiast przybiegli tak, na miejscu pierwszym Rafał Bardziński, drugi Fabian Sternik, trzeci Szymon Świerszcz.

Po biegu odbyła się dekoracja i skromne upominki od naszych przyjaciół. Puchary dla zwycięzców wykonała sekcja Nowosolskiego Domu Kultury, pakiet czyszczący Piotr Bieniek reprezentant firmy Ambra. Zakończyliśmy tradycyjną zupą pomidorową z ryżem i ciastami.

WYNIKI

Zapowiedź

23 lutego bieg w Wodnym Świecie. 

 Zachęcamy do udziału wszystkich: zarówno młodzież, jak i starsze osoby z całymi rodzinami.

Biuro będzie 300 m od startu w budynku z szatniami i prysznicami tam też damy jedzenie. 

 • Trasa około 6300 m 2 pętle
 • Start i meta Wodny Świat- jak zawsze
 • Biuro- szatnie -natryski - Przystań kajakowa około 300 m od miejsca startu. Tu będzie zmiana na lepsze.
 • Biuro czynne do 10:45  start o 11:00.
 • Parking między startem a przystanią- Al.wolności naprzeciwko Parku Krasnala
 • Po biegu ciepła zupa kawa herbata ciasto.

Jako że bieg jest w niedzielę zapraszamy całe rodziny. Rodzice pobiegają dzieci mogą skorzystać z atrakcji jakie oferuje położenie miejsca zawodów.

Start jest w rekreacyjnej części miasta. Obok startu jest największy w Europie Park Krasnala.oprócz figur jest dostępna sala zabaw.

Jest również Park Fizyki. w którym jest 46 urządzeń interaktywnych (edukacyjnych), które swym działaniem potwierdzają wybrane prawa oraz zjawiska wraz z indywidualnymi tablicami informacyjnymi.

42106.jpg

42107.jpg

Relacja

"Bieg dla SZYMKA" - Biegowe GPZM - etap Szklary Górne przechodzi do historii.

Kolejny raz pokazaliście ogromne serca.
Zebraliśmy dzięki Wam prawie 2 tyś złotych które trafią na konto SZYMKA!!

"Było jak zawsze wesoło!
Było jak zawsze biegowo!!
Było jak zawsze tłumnie !!!"
 

Aż 30 dzieciaków pobiegły z uśmiechem na buźkach.
"BIEG DLA SZYMKA" został wydłużony ,ale za to było jak zawsze super.
Bieg główny jak zawsze dostarczył emocji i lekko nie do końca łatwej trasy.

Wśród panów najlepsi byli: Marcin Ławicki, Radosław Piasecki i Fabian Sternik. Wsród pań....... Anna Ficner, Anna Zaczyńska i Monika Ziętal. 

Każdy po biegu dostał medal, zjadł pyszną zupkę i ciasto oraz wypił oranżadę.

Mamy nadzieję ,że każdy się dobrze bawił.

A My możemy kolejny raz podziękować za to ,że byliście i za to ,że kolejny raz pokazaliście,że BIEGASZ = POMAGASZ!

WYNIKI

Zapowiedź

Zapraszamy was na super wydarzenie i bieg, w którym jak zawsze będziemy starali się pomóc potrzebującym a tym razem będzie to mały Szymonek, który potrzebuje mnóstwa pieniążków na swoje leczenie .

29.02.2020 Szklary Górne - "Biegowy Memoriał im . Lecha Dłubały "

10.15 start biegu dla dzieci

 • Klasy 1-2 ok 150 metrów
 • Klasy 3-4 ok 500 metrów

10.40 start biegu "Biegniemy dla Szymonka " - dystans ok 1.5 km.

11.00 bieg główny 8.5 km .

Biuro zawodów czynne już od godziny 9.00 w Szkole Podstawowej w Szklarach Górnych.

Za biegi dzieci jak i "Bieg dla Szymonka " nie będzie pobierana opłata startowa, lecz liczymy na wasze dobre serce i wrzucenie do puszeczki pieniążków na leczenie małego Szymonka.

Tradycyjnie pojawią się w ilości MNOGIEJ pyszne domowe ciasta które również będzie można sobie zjeść wrzucając do puszczeczki złotóweczki dla Szymonka ,a gwarantujemy,że będą pysznie.Opłata za bieg główny dla tych co nie są opłaceni za cały cykl BGPZM wynosi na miejscu 20 zł ,a My gwarantujemy piękną trasę bez grama betonu po leśnych ścieżkach Szklar Górnych.

Na każdego czekają śliczne medale i ciepła kawa na mecie. Bawmy się bieganiem i pomóżmy małemu Szymonkowi bo o to w tym wszystkim chodzi.

BIEGAM=POMAGAM!!!

"Bieg dla SZYMKA" - Biegowe GPZM - etap Szklary Górne

42222.jpg

42223.jpg

41553.jpg

Relacja

Dziękujemy Wam zawodnicy za to, że byliście z nami przez 4 zimowe miesiące, pomimo deszczu i błota.

Razem przebiegliście 12 800 km!

11.  Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego po 4 miesiącach biegowych zmagań zakończyło się testem Coopera na stadionie RCS oraz uroczystym zakończeniem w Hali w sobotę 7 marca 2020r. 

Zawodnicy rywalizowali przez 4 miesiące w sumie w kilkunastu kategoriach, w jedenastu różnych miejscowościach Zagłębia Miedziowego, tj.: Pielgrzymka, Głogów, Gaworzyce, Kwiatkowice, Chocianów, Iwiny, Legnica, Ścinawa, Nowa Sól, Szklary Górne oraz Lubin. Biegacze mierzyli się zarówno z suchym błotem, śniegiem jak i nieprzyjemnym wiatrem. Kilkukrotnie towarzyszył im mróz i bijące po oczach słońce. 

Celem Biegowego GP ZM co roku jest promocja zdrowego trybu życia, popularyzacja biegania, jako najprostszej, a także najtańszej formy ruchu oraz możliwość sprawdzenia swoich sił w rywalizacji sportowej. Konferencja wieńcząca nasz cykl pokazała również wielką biegową rodzinę, która co roku się powiększa. Zaangażowanie kilkunastu osób, ich ciężka praca i płynąca z serca miłość do biegania pozwoliła na organizację imprezy na bardzo wysokim poziomie.

Wszystkich zapisanych zawodników w całym GPZM było około 700 osób.

Uczestników w całym cyklu 2300 zawodników (+ 300 dzieci na biegach towarzyszących), średnio 200 na każdy bieg.

11 . BGPZM ukończyło 172 zawodników.

Pełne wyniki poniżej, a my widzimy się już 18 kwietnia na VII Biegu Papieskim, do którego zapisy już ruszyły!!! 

Zwycięzcy 11. BGPZM :

Panie :

 • 1.Anna Ficner
 • 2.Ewa Łukasiewicz
 • 3.Sara Gościewicz

Panowie :

 • 1.Rafał Bardziński
 • 2.Radosław Piasecki
 • 3.Szymon Świercz

Najmłodsi uczestnicy :

 • Amelia Mączka
 • Bartłomiej Augustynowicz

Najbardziej doświadczeni zawodnicy :

 • Krystyna Pawłowicz
 • Zdzisław Augustyn

Zawodnicy którzy ukończyli 11 etapów BGPZM to :

 • 1.Sebastian Furowicz
 • 2.Artur Komaniecki
 • 3.Łukasz Osiński
 • 4.Marcin Suhak
 • 5.Agnieszka Pilawa – Chmielewska
 • 6.Jerzy Weiss
 • 7.Dariusz Zawadzki

Szczególne podziękowania dla Naszych sponsorów, współorganizatorów i partnerów biegu:

 • Miasto Lubin
 • MUNDO
 • Gmina Gaworzyce
 • Miasto Głogów
 • Miasto i Gmina Ścinawa
 • Fitarena Lubin
 • MSPORT
 • PASIEKA YOGI
 • Szymon Piędel
 • Dominik Komendancki
 • Emil Matejczuk
 • Marian Żukowski
 • Piotr Machoń
 • Dariusz Pachnik
 • Waldemar Socha
 • Paweł Oczeretko - Drukujemy.eu
 • Klub Sportowy Start Ścinawa
 • Paulina Wityk – Szumna
 • Adam Draczyński
 • Marcin Sznajder
 • Marek Dłubała
 • Rafał Srokowski – Feniks Legnica
 • Janusz Lech
 • TV Regionalna

WYNIKI TEST COOPERA

WYNIKI OPEN

WYNIKI kat. Wiekowe

42337.jpg

Zapowiedź

Przed nami ostatni etap -Test Coopera, który odbędzie się w dwóch terminach: środa (4 marca 2020) - godzina 16:00 na stadionie RCS w Lubinie, a także w sobotę (7 marca) od godz. 11:00.

W wyżej wymienionych terminach można pobiec tylko raz.

W środę - biuro zawodów będzie otwarte na stadionie RCS przy ul. Odrodzenia już od godz. 15:30 a start pierwszego biegu o godz.  16:00
Poniżej ha


Wyniki poprzednich edycji:

Wyniki X edycji - Biegowe GP ZM

Wyniki IX edycji - Biegowe GP ZM

Wyniki VIII edycji - Biegowe GP ZM

Wyniki VII edycji - Biegowe GP ZM

Aktualności - Biegowe GP Zagłębia Miedziowego