Bieg Papieski

Każdy może wziąć udział

Znamy termin VI Biegu Papieskiego

Po raz szósty mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników biegania do udziału w Biegu Papieskim.
Start VI Biegu Papieskiego odbędzie się 11 maja 2019r. o godz. 18:18 spod Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubinie, natomiast meta usytuowana zostanie w samym środku Hali RCS.

Motywem przewodnim Biegu Papieskiego jest uczczenie kanonizacji Papieża Jana Pawła II oraz wspólne przebiegnięcie ulicami Lubina dystansu ok. 5000 m przez uczestników ubranych w identyczne koszulki.

Do udziału w imprezie zapraszamy zarówno doświadczonych biegaczy, jak i tych początkujących, oraz wszystkich, którzy mają ochotę aktywnie spędzić ten wolny czas. Bieg ma na celu popularyzację biegania wśród dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych oraz świetną zabawę.  Bieg organizowany jest przy ścisłej współpracy z Urzędem Miasta Lubin i Powiatu Lubińskiego, a honorowy patronat nad biegiem objął Prezydent Miasta Lubina oraz Starosta Powiatu Lubińskiego.

Zapisy do biegu głównego

Ruszyły zapisy - aby zapisać się do biegu głównego kliknij w link niżej

Zapisz się na bieg główny

Regulamin

Zapisy do biegów młodzieżowych

Ruszyły zapisy - aby zapisać się do biegu głównego kliknij w link niżej

Zapisz dziecko na bieg młodzieżowy

Regulamin

Rozmiary koszulek

Każdy kto opłaci startowe otrzyma w pakiecie pamiatkową koszulkę, w której wystartuje w szóstym Biegu Papieskim w Lubinie. Poniżej przedstawiamy rozmiarówkę dla poszczególnych grup biegaczy. Poniższe zestawienia rozmiarów dostępne są również na portalu do zapisów.

Należy wybrać wymiary koszulki z poszczególnych modeli, które przeznaczone są odpowiednio dla kobiet, nężczyzn oraz dzieci. Wybrany rozmiar koszulki należy podać przy zapisach do biegu. Przykładowo dla rozmiaru S koszulki damskiej kolejne wymiary koszulki to:

  • A - 62 cm
  • C - 43 cm
  • H - 14 cm

39217.jpg

Koszulki startowe

Poniżej prezentujemy koszulkę, którą otrzyma każdy z uczestników VI Biegu Papieskiego. Wystarczy zapisać się na bieg i otrzymać ją w pakiecie startowym. Przypominamy, że każdy z uczestników ma obowiązek wystartowania w koszulce startowej!!!

39388.jpg

Mapka trasy

Tegoroczna trasa VI Biegu Papieskiego jest taka sama jak w roku ubiegłym i  prowadzi ulicami miasta Lubina:
Start przed halą RCS, Odrodzenia, Mieszka I, Kilińskiego, Kościuszki, M. Skłodowskiej–Curie, Tysiąclecia, Rynek, Mieszka I, Wrocławska, Paderewskiego, Sikorskiego, Odrodzenia, meta w Hali Widowiskowo–Sportowej RCS.

39315.jpg


Bieg papieski 2018 - kliknij żeby rozwinąć

Bieg papieski 2017 - kliknij żeby rozwinąć

Bieg papieski - 2016/2015 - przejdź do archiwum

 

Aktualności - Bieg Papieski

Wolontariusze potrzebni!

Trwają przygotowania do VI Biegu Papieskiego więcej