Akcja lato

Cykl bezpłatnych imprez dla dzieci i młodzieży

Akcja Lato to cykl bezpłatnych imprez organizowanych w Lubinie dla dzieci oraz młodzieży w okresie wakacyjnym.

Każdego roku Akcja Lato cieszy się ogromną popularnością, bowiem udowadnia, że wakacje spędzane w mieście wcale nie muszą być nudne. Poza tym często jest ciekawą alternatywą dla nadmorskich kurortów i górskich eskapad. W imprezach organizowanych przez RCS bierze udział kilka tysięcy osób.

Nasza oferta daje możliwość udziału w różnorodnych imprezach. Siatkówka, piłka ręczna, tenis, czy pływanie – to tylko niektóre dyscypliny, w których będzie można spróbować swoich sił i walczyć o atrakcyjne nagrody.

W roku 2018 do wyboru jest aż 12 dyscyplin sportowych. Po raz kolejny uczestnicy będą mieli okazję skorzystać podczas Akcji lato z basenów zewnętrznych, gdzie odbędzie się plażowy turniej siatkówki  i piłki ręcznej oraz letnie mistrzostwa Lubina w pływaniu. Ze względu na duże zainteresowanie w roku poprzednim, także w te wakacje będzie można się zmierzyć ze ścianką wspinaczkową w Hali przy Szkole Podstawowej nr 14. Poniedziałki upłyną na zabawie i nauce pływania na naszych basenach krytych, wszyscy chętni będą mieli także okazję do gry w piłke ręczną pod okiem Kai Załęcznej oraz pojeździć na rolkach z Natalią Czerwonką.  A to jeszcze nie koniec, przygotowaliśmy o wiele więcej…

Na wszystkie przygotowane atrakcje podczas Akcji Lato wstęp jest bezpłatny. Przez całe wakacje przygotowaliśmy także specjalne promocje cenowe na naszych obiektach. Bilet na baseny kryte jedynie 7 zł, SQUASH już od 25 zł/h, kręgle klasyczne tylko 15 zł, a bowling 25zł.

Podczas imprez zapewniamy napoje, słodycze i dobrą zabawę, a dla zwycięzców atrakcyjne nagrody.

Startujemy 2 lipca zabawami i nauką pływania na Basenie Ustronie prz ul. Konopnickiej 5. Ostatnia impreza odbędzie się 30 sierpnia kiedy to Akcję Lato zakończymy zabawami na kręgielni. 

AKCJA LATO 2018

opis już wkrótce...

 

AKCJA LATO 2017

Akcja lato - lipiec 2017 kliknij, aby zobaczyć

Akcja Lato - sierpień 2017 kliknij, aby zobaczyć


AKCJA LATO 2016

Akcja lato - lipiec 2016 kliknij, aby zobaczyć

Akcja lato - sierpień 2016 kliknij, aby zobaczyć

Aktualności - Akcja lato

Ostatnie zajęcia w wodzie

AKCJA LATO 2017 dobiegła końca więcej

Rodzinne zawody

AKCJA LATO na finishu więcej