Liga squash

Lubińska Liga Squasha - w okresie od października 2017 do lutego 2018

29055.jpg

Aktualności

mSport Squash Cup rozegrany!

W niedzielę 11 marca spotkaliśmy się po raz kolejny w Centrum Squash, zarówno z naszymi stałymi bywalcami Lubińskiej Ligi Squash'a jak i zupełnie nowymi zawodnikami.

Dzień nietypowy ponieważ na początku podsumowaliśmy rozgrywki ośmiu kolejek Lubińskiej Ligi Squasha, w której ostatecznie zwyciężył Robert Drzazga, na drugim miejscu był Piotr Gibur, natomiast trzecią pozycję wywalczył Krzysztof Jagła. Dziękujmy także Paniom, których z kolejki na kolejkę było coraz więcej. Asia, Ania, Wiktoria, Nikola – gratulujemy.  Podziękowania także dla Michała - najmłodszego uczestnika Ligi, który pokazywał charakter i niejednokrotnie wygrywał z bardziej doświadczonymi zawodnikami.

Po rozdaniu nagród przystąpilyśmy do rozegrania Turnieju mSport Squash Cup, w którym udział wzięło 29 zawodników i tym samym padł rekord frekwencji. Oprócz miejscowych zawodników na naszych kortach gościliśmy graczy z Legnicy, Bolesławca, Wolsztyna a nwet z Wrocławia, dziękujemy że byliście i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie. Do tej pory to Lubin grał na wyjeździe, może  ten trend zacznie się zmieniać. 

PEŁNE WYNIKI TURNEJU - KLINIJ

Ostatnia kolejka za nami

25 lutego spotkaliśmy sie po raz ostatni w ramach naszej Ligi, tym samym zakończyliśmy squashowe zmagania podczas drugiej edycji Lubińskiej Ligi Squasha.

Na tej ostatniej kolejce udało się zebrać rekordową ilość uczestników z czego bardzo się cieszymy. W sumie na wszystkich kolejkach były 34 osoby i mamy nadzieję, że na kolejnej edycji Ligi uda się tę liczbę powiększyć. 

Oficjalne wyniki, ogłoszenie zwyciezcy oraz wręczenie nagród odbędzie się 11 marca podczas turnieju na zakończenie, na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy zarówno uczestników Ligi jak i osoby które w Lidze nie uczestniczyły.
Na zakończenie turnieju wręczymy nagrody oczywiście także za sam turniej.

Wyniki generalne oraz poszczególnych grup znajdziecie poniżej.

Rozegraliśmy 7. przedostatnią kolejkę

Po raz siódmy spotkaliśmy się w minioną niedzielę w Centrum Squash, aby rozegrać kolejną kolejkę Lubińskiej Ligi Squasha.

Frekwencja na naszej Lidze nie maleje i tym razem na kortach spotkaliśmy się w znajomym gronie 18 zawodników i zwodniczek (w tym 4 zawodniczki), którzy zostali podzieleni na 3 grupy rozgrywkowe. Łącznie rozegranych zostało 45 spotkań jednocześnie na 4 kortach

Ponownie największą liczbę punktów w I Lidze rozgrywek uzyskał Robert Drzazga, który powiekszył przewagę nad Piotrem Giburem. W II lidze w 7. kolejce zwyciężył Łukasz Szyszka, natomiast w III Lidze Jacek Kazimierczak.

Nagrody w turnieju rozdane zostaną na zakończenie całego turnieju po wszystkich kolejkach, natomiast podczas niedzielnej kolejki wśród uczestników rozlosowywaliśmy wejściówki na mecze piłkarek i płkarzy ręcznych Zagłębia Lubin, siatkarzy Cuprum Lubin oraz wejściówkę na koncert Sławomira. Jak zwykle przygotwany był również dla uczestników drobny poczęstunek.

Szczegółowe wyniki po 7 kolejce znajdziecie niżej.

Już teraz przyjmujemy zapisy do 8. ostatniej kolejki, która odbędzie się 25 lutego 2018 godz.10.00. 

Przed nami 7. kolejka

W niedzielę 11 lutego odbędzie się 7. kolejka Lubińskiej Ligi Squasha, której początek o godz. 10.00.  Rozgrywki w Centrum Squash w hali RCS w Lubinie. Jest to przedostatnie spotkanie w ramach Lubińskiej Ligi Squasha. Ostatnie rozgrywki w ramach Ligi czyli  8. kolejka odbędzie się 25.02.2018r.

Zapisy trwają do piątku 9 lutego 2018r. do godz. 12.00 w Centrum Squash w hali RCS w Lubinie. Zgłosić się można również mailowo (squash@rcslubin.pl)  lub telefonicznie ( 76 756 11 19). Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail.

Opłata wpisowa wynosi 50 zł płatna na numer konta bankowego: BGK 13 1130 1033 0018 8163 6120 0001 lub gotówką w dniu zawodów w kasie Centrum Squash, w przypadku płatności przelewem należy wysłać potwierdzenie przelewu na adres mailowy: squash@rcslubin.pl lub przynieść go w dniu turnieju.

Przygotowaliśmy również dla Was zniżki, a mianowicie dla posiadaczy karty Multisport opłata wynosi 35 zł (+ 1 odbicie karty).

 

6. kolejka rozegrana - dzieci zmęczone oczywiście nie były:)

Po raz szósty spotkaliśmy się w niedzielę w Centrum Squash aby rozegrać kolejną kolejkę Lubińskiej Ligi Squasha. Tym razem nietypowo ponieważ zawodnikom i zawodniczkom towarzyszyły ich pociechy. 6. kolejka była niezwykle radosna i szczególnie wyczerpująca dla naszgo instruktora i sędziego. 

Zajęcia dla dzieci miały im przybliżyć grę w squsha, rozpoczęliśmy od małej rozgrzewki i zadań na koordynację. Wszyscy ćwiczyli ze specjalnymi piłeczkami przeznaczonymi dla dzieci. Najmłodszy uczestnik naszej nauki miał niecałe 4 lata z czego bardzo sie cieszymy. Każde dziecko spróbowało także prawdziwej gry, niektorym małym zawodnikom szło naprawdę super.

Frekwencja na naszej Lidze nie maleje i tym razem na kortach spotkaliśmy się w znajomym gronie 16 zawodników i zawodniczek, którzy zostali podzieleni na 3 grupy rozgrywkowe. 

I tym razem największą liczbę punktów uzyskał Robert Drzazga  w I Lidze rozgrywek i tym samym Robert Drzazga z 5600 punktami na końcie wyprzedził Piotra Gibura, który uzbierał 5520 pkt. W II lidze w 6. kolejce zwyciężył Sebastian Kozioł, natomiast w III Lidze Ania Wodawska.

Nagrody w turnieju rozdane zostaną na zakończenie całego turnieju po wszystkich kolejkach, natomiast podczas niedzielnej kolejki wśród uczestników rozlosowywaliśmy wejściówki na obiekty RCS. Jak zwykle przygotwany był również dla uczestników drobny poczęstunek.

32091.jpg

Trwają zapisy na 6 kolejkę

Zapraszamy na 6. kolejkę Lubińskiej Ligi Squasha, która odbędzie się 28 stycznia 2018r. (niedziela). Początek o godz. 10.00. Tym razem wyjątkowo bo z dziećmi, każdy kto chce zabrać swoją pociechę zachęcamy gorąco, wstęp dla dzieci jest bezpłatny.

Zapisy trwają do piątku 26 stycznia 2018r. do godz. 12.00 w Centrum Squash w hali RCS w Lubinie. Zgłosić się można również mailowo (squash@rcslubin.pl)  lub telefonicznie ( 76 756 11 19). Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail.

Opłata wpisowa wynosi 50 zł płatna na numer konta bankowego: BGK 13 1130 1033 0018 8163 6120 0001 lub gotówką w dniu zawodów w kasie Centrum Squash, w przypadku płatności przelewem należy wysłać potwierdzenie przelewu na adres mailowy: squash@rcslubin.pl lub przynieść go w dniu turnieju.

Przygotowaliśmy również dla Was zniżki, a mianowicie dla posiadaczy karty Multisport opłata wynosi 35 zł (+ 1 odbicie karty).

Zagrali 5. kolejkę

W niedzielę 7 stycznia rozegraliśmy już 5.kolejkę Lubińskiej Ligi Squasha.

Frekwencja nie maleje i tym razem na kortach Centrum Squash robaczyliśmy 16 zawodników i zawodniczek, którzy zostali podzieleni na 3 grupy rozgrywkowe w zależności od poziomu zaawansowania. Staramy się, aby to była liga dla każdego i nie zniechęcała uczetsników do udziału w kolejnych kolejkach.

Tym razem największą liczbę punktów uzyskał Robert Drzazga jednak w klasyfikacji generalnej nadal znajduje się na drugim miejscu. Zaledwie o 5 punktów wyprzedza go Piotr Gibur, który w 5 kolejce zajął drugie miejsce, ale łącznie zgromadził już 4625 punktów. Na trzecim miejscu po pięciu kojelkach uplasował się Łukasz Szyszka. Zatem kolejna, szósta kolejka zapowiada się bardzo emocjonująco!!!

Nagrody w turnieju rozdane zostaną na zakończenie całego turnieju po wszystkich kolejkach, natomiast podczas niedzielnej kolejki wśród uczestników rozlosowywaliśmy wejściówki na obiekty RCS. Jak zwykle przygotwany był również dla uczestników drobny poczęstunek.

Poniżej znajdują się wszystkie aktualne wyniki LLS po 5. kolejkach.

Już teraz przyjmujemy zapisy do 6 kolejki, która odbędzie się 28 stycznia 2018 godz.10.00 Tym razem wszystkich uczestników zapraszamy ze swoimi pociechami. Dla dzieci przygotujemy krótki kurs nauki w squasha, następnie zagrają między sobą mecze, a na końcu czeka ich słodka niespodzianka. Wstęp dzieci na 6 kolejkę jest bezpłatny.

31384.jpg

Trwają zapisy na 5 kolejkę

Zapraszamy na 5 kolejkę Lubińskiej Ligi Squasha, która odbędzie się 7 stycznia 2018 (niedziela). Początek o godz. 10.00

Zapisy trwają do piątku 5 stycznia 2017r. do godz. 12.00 w Centrum Squash w hali RCS w Lubinie. Zgłosić się można również mailowo (squash@rcslubin.pl)  lub telefonicznie ( 76 756 11 19). Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail.

Opłata wpisowa wynosi 50 zł płatna na numer konta bankowego: BGK 13 1130 1033 0018 8163 6120 0001 lub gotówką w dniu zawodów w kasie Centrum Squash, w przypadku płatności przelewem należy wysłać potwierdzenie przelewu na adres mailowy: squash@rcslubin.pl lub przynieść go w dniu turnieju.

Przygotowaliśmy również dla Was zniżki, a mianowicie dla posiadaczy karty Multisport opłata wynosi 35 zł (+ 1 odbicie karty), a kto jej nie ma…

Zniżka jest również dla tych, którzy w ten dzień przyjdą w koronie króla (to takie nawiązanie do sobotniego Święta Trzech Króli) - opłata wynosi również 35 zł.

Do zobaczenia!

4 kolejka za nami!

Za nami już 4.kolejka Lubińskiej Ligi Squasha. Tym razem na korcie mogliśmy spotkać kilku mikołajów...ponieważ to była kolejka mikołajkowa. Każdy kto przyszedł na turniej z atrybutem Mikołaja otrzymał specjalną promocję na opłatę wpisową.

Z kolejki na kolejkę uczestników przybywa i to jest najważniejsze, że są nowe mozliwości grania z nowymi zawodnikami. W naszej lidze nie ma podziałów na kategorie ze względu na płeć, kobiety i mężczyźni rywalizują wspólnie. Liga jest dla każdego, ponieważ dobieramy zawodników poziomem zaawansowania w grze.

W niedzielnych rozgrywkach największą liczbę punktów uzyskał Michał Balcerzak a w całym cyklu prowadzi Piotr Gibur łącznie gromadząc już 3690 pkt., wyprzedzając "o włos" Roberta Drzazgę z 3620 pkt, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Łukasz Szyszka, który uzbierał już 3335 pkt.

Nagrody w turnieju rozdane zostaną na zakończenie całego turnieju po wszystkich kolejkach, natomiast podczas niedzielnej kolejki wśród uczestników rozlosowywaliśmy wejściówki na obiekty RCS. Jak zwykle przygotwany był również dla uczestników drobny poczęstunek.

Poniżej znajdziecie aktualne wyniki po czterech kolejkach.

30524.jpg

3 kolejka za nami!

Za nami już 3.kolejka Lubińskiej Ligi Squasha. Cieszymy się, że jest Was coraz więcej oraz, że oprócz stałych bywalców naszych kortów, pojawili się również nowi zawodnicy.

Tradycyjnie już najwięcej było przedstawicieli płci męskiej,  ale nie zabrakło także nastolatów i pań. Kilkunastu zawodników rozegrało w sumie kilkadziesiąt meczów w ramach trzech Lig. Nie ma podziałów na kategorie ze względu na płeć, kobiety i mężczyźni rywalizują wspólnie.

W niedzielnych rozgrywkach największą liczbę punktów po raz kolejny zdobył Robert Drzazga mając na koncie 1000 pkt. łącznie gromadząc już 2950 pkt., na drugim miejscu po trzech kolejkach jest aktualnie Piotr Gibur z 2750 pkt, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Łukasz Szyszka, który uzbierał 2510 pkt.

2 kolejka za nami!

Cieszymy się, że na zawodach pojawiły się nowe twarze!!!

Okazuje się, że squash to sport dla każdego i na kortach wystąpili nastolatkowie, kobiety a także doświadczeni panowie.

Nie ma podziałów na kategorie ze względu na płeć, kobiety i mężczyźni rywalizują ze sobą konfrontując swoje umiejętności. Wciąż można się zapisywać do , a kolejne spotkanie już 29 października, zapraszamy wszystkich w każdym stopniu zaawansowania, zachęcamy szczególnie panie.

W niedzielnych rozgrywkach największą liczbę punktów zdobył Robert Drzazga mając na koncie 1000 pkt. łącznie gromadząc już 1950 pkt., na drugim miejscu po dwóch kolejkach jest aktualnie Piotr Gibur z 1940 pkt, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Łukasz Szyszka, który uzbierał już 1705 pkt.

Pełne zestawienie wyników znajduje się na dole podstrony.

29877.jpg

1. kolejka za nami!

Druga edycja Lubińskiej Ligi Squasha ruszyła pełna parą w niedzielny poranek 8 października.

Kilkunastu zawodników rozegrało w sumie kilkanaście meczów w ramach I i II Ligi. Nie ma podziałów na kategorie ze względu na płeć, kobiety i mężczyźni rywalizują ze sobą konfrontując swoje umiejętności, choć obecnie w rozgrywkach jest tylko jedna pani. Wciąż można się zapisywać, a kolejne spotkanie już 29 października, zapraszamy wszystkich w każdym stopniu zaawansowania, zachęcamy szczególnie panie.

W niedzielnych rozgrywkach największą liczbę punktów zdobył Robert Drzazga mając na koncie 950 pkt., na drugim miejscu w tabeli jest aktualnie Piotr Gibur z 945 pkt, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Krystian Sopór zdobywając po pierwszej kolejce 890 pkt. Pełne zestawienie wyników znajduje się na dole podstrony.

Podział na Ligi zrobiony

Już w najbliższą niedzielę rozpoczynamy rozgrywki Lubińskiej Ligi Squasha. Zgłoszonych zawodników podzieliliśmy na I i II ligę.

Z różnych przyczyn w pierwszej kolejce nie mogą się pojawić zawodnicy, którzy zgłosili się do Ligi, dlatego postanowliśmy podejść do tego elastycznie i na pierwszą kolejkę podzieliliśmy zawodników tylko na dwie ligi. Dzięki temu każdy rozegra dużo spotkań i podniesie własne umiejętności podczs gry z przeciwnikiem. Początek inauguracyjnej kolejki już w niedzielę (8 października 2017r.) od godz. 10.00

Jednocześnie podjęliśmy decyzję, że nie zamykamy list i dajemy możliwość dopisania się do III Ligi, która ruszy już podczas 2. kolejki spotkań tj. 29 października. Poniżej przedstawiamy podział na Ligi:

I Liga

 • Jarek Kosyl
 • Krystian Sopór
 • Radek Hryńko
 • Robert Drzazga
 • Piotr Gibur
 • Krzysztof Jagła
 • Radek Kurman

II Liga

 • Krzysztof Zawadzki
 • Dariusz Niedźwiedź
 • Artur Targosz
 • Michał Wojtanowski
 • Joanna Kusiak
 • Łukasz Szyszka
 • Paweł Wojtuściszyn

Mamy już pierwsze nagrody

Sponsorem technicznym naszej Ligi została firma mSport, która jest oficjalnym dystrybutorem firmy Prince.

Właśnie tego producenta rakiety otrzymaliśmy jako nagrody główne w lidze. Trzeba powiedzieć, że Prince się postarał i to są rakiety z najwyższej półki!!!

29297.jpg

Ruszyły zapisy na sezon 2017/2018

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Lubińskiej Ligi Squasha. 

Wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy wypełnić go i dostarczyć osobiście do Centrum Squash w hali widowiskowo - sportowej lub zeskanować i wysłać mailowo na adres squash@rcslubin.pl.

Jak co roku wpisowe na każdą kolejkę to 50 zł (akceptujemy kartę Multisport!!!) - na każdego czeka poczęstunek oraz rozlosowywane nagrody. Natomiast na zakończenie najlepsi uczestnicy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Pisząc do nas określcie proszę Wasz poziom zaawansowania w skali od 1 do 10 (10 to najlepszy) i spróbujemy umieścić Was w takiej grupie, aby poziom nie był ani za wysoki ani za niski.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego kto pierwszy ten lepszy!!!

Harmonogram spotkań

 • 1 kolejka - 08.10.2017 r. - za nami - relacja
 • 2 kolejka - 29.10.2017 r. - za nami - relacja
 • 3 kolejka - 19.11.2017 r. - za nami - relacja
 • 4 kolejka - 03.12.2017 r. (Mikołajkowa)* - za nami - relacja
 • 5 kolejka - 07.01.2018 r. - za nami - relacja
 • 6 kolejka - 28.01.2018 r. - za nami - relacja
 • 7 kolejka - 11.02.2018 r. - za nami - relacja
 • 8 kolejka - 25.02.2018 r. - za nami - relacja
 • Turniej na zakończenie - 11.03.2018 r. - relacja
 • Turniej nocny - 16.12.2017 r. od godz. 20.00
  - już zostały uruchomione zapisy na turniej nocny i potrwają do piątku. Szczegóły tutaj.

Pobierz terminarz

Zapisy wciąż trwają...

Wystarczy pobrać Formularz zgłoszeniowy wypełnić go i dostarczyć

osobiście - Centrum Squash, tel. 76 756 11 19

mailowo: squash@rcslubin.pl

Pobierz formularz zgłoszeniowy


Tabela wyników I LIGA

Wyniki 1. kolejki:

29408.jpg

Wyniki 2. kolejki:

29874.jpg

Wyniki 3. kolejki:

30368.png

Wyniki 4. kolejki:

30537.jpg

Wyniki 5. kolejki:

31381.jpg

Wyniki 6. kolejki

32092.jpg

Wyniki 7. kolejki:

32560.jpg

Wyniki 8. kolejki:

32561.jpg

Tabela wyników II LIGA

Wyniki 1. kolejki:

29409.jpg

Wyniki 2. kolejki:

29873.jpg

Wyniki 3. kolejki:

30369.png

Wyniki 4. kolejki:

30535.jpg

Wyniki 5. kolejki:

31380.jpg

Wyniki 6. kolejki

 

32093.jpg

Wyniki 7. kolejki

32562.jpg

Wyniki 8. kolejki

32563.jpg

Tabela wyników III LIGA

Wyniki 3. kolejki:

30370.png

Wyniki 4. kolejki:

30536.jpg

Wyniki 5. kolejki:

31382.jpg

Wyniki 6. kolejki

32094.jpg

Wyniki 7. kolejki

32564.jpg

Wyniki 8. kolejki

32565.jpg

Wyniki końcowe

Poniżej wyniki generalne po szóstej kolejce: