Liga squash

Lubińska Liga Squasha

29055.jpg

Aktualności

Zapraszamy do udziału w Lidze w roku 2020!!!

12 stycznia 2020r. ruszyła Lubińska Liga Squasha 2020! Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników squasha, niezależnie od poziomu gry!!! 

Dla każdego uczestnika przewidziany poczęstunek. Dla 3 najlepszych osób w rankingu nagrody rzeczowe.
Zapisy mailowo lub w recepcji squasha.

Liga będzie się odbywała w niedzielę, średnio co dwa tygodnie. Dla zwycięzcy każdej kolejki przewidziana mała nagroda. Uczestnictwo w lidze to świetna okazja do podniesienia squashowych umiejętności oraz poznania ludzi do wspólnego grania.

Harmonogram spotkań 2020

  • 1 kolejka -12 stycznia - ZA NAMI
  • 2 kolejka - 26 stycznia - ZA NAMI
  • 3 kolejka - 23 lutego - ZA NAMI
  • 4 kolejka - 8 marca - ZA NAMI
  • 5 kolejka - 22 marca
  • 6 kolejka - 5 kwietnia
  • 7 kolejka - 19 kwietnia
  • 8 kolejka - 10 maja
  • 9 kolejka - 24 maja
  • 10 kolejka - 7 czerwca

Zapisy

osobiście - Centrum Squash, tel. 76 756 11 19

mailowo: squash.lubin@gmail.com

Zapoznaj się także z Regulaminem LS 2020


Wyniki

4 kolejki

Po raz czwarty zawodnicy ligi spotkalI się w niedzielę 8 marca w Centrum Squash aby rozegrać kolejną kolejkę Lubińskiej Ligi Squasha sezonu 2020. Tym razem wyjątkowo bo w święto kobiet.

Frekwencja na naszej Lidze ciągle rośnie, w każdej kolejce dołączają nowe osoby co bardzo nas cieszy. W 4 kolejce uczestnicy zostali podzielenie na trzy grupy. W pierwszej grupie po raz kolejny bezdyskusyjnie zwyciężył Robert Drzazga, a w drugiej grupie najlepszy okazał się Krzysztof Jagła. Natomiast w trzeciej grupie pierwsze miejsce zajął Tomasz Radłowski.

Wielkimi krokami zbliżamy się do półmetku naszych rozgrywek. Rosnąca popularność naszej ligi bardzo cieszy i tym bardziej zapraszamy kolejne osoby do uczestnictwa i wspólnych rozgrywek.

GRUPA "A"

42347.png

GRUPA "B"

42348.png

GRUPA "C"

42349.png

3 kolejki Lubińskiej Ligi Squasha 2020 za nami. Cieszymy się, że na każdej kolejce widzimy nowych zawodników.

Tradycyjnie już najwięcej było panów, ale nie zabrakło także Pani. Kilkunastu zawodników rozegrało w sumie kilkadziesiąt meczów w ramach trzech Lig.  Nie ma podziałów na kategorie ze względu na płeć, kobiety i mężczyźni rywalizują wspólnie.

W niedzielnych rozgrywkach po raz kolejny niepokonany okazał się Robert Drzazga który prowadzi w ogólnym rankingu. Na drugim miejscu po trzech kolejkach jest aktualnie Michał Balcerzak, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Krzysztof Jagła.

Listy na Ligę są cały czas otwarte,  a kolejna kolejka odbędzie się już 8 marca,  zapraszamy wszystkich w każdym stopniu zaawansowania. 

42232.jpg

 

Za nami już 2. kolejka Lubińskiej Ligi Squasha 2020. Bardzo nas cieszy, że do uczestników z pierwszej kolejki dołączyły 4 nowe osoby w tym jeden junior.

15 zawodników rozegrało w sumie kilkanaście meczów w ramach dwóch grup, świetnie się bawiąc i rywalizując między sobą.

W niedzielnych rozgrywkach największą liczbę punktów zdobył Robert Drzazga, który uzbierał na swoim koncie 1018 pkt. łącznie gromadząc już 2039 pkt., na drugim miejscu po dwóch kolejkach jest aktualnie Krzysztof Jagła z 2000 pkt, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Michał Balcerzak, który uzbierał 1979 pkt.

Wciąż można się zapisywać na kolejną kolejkę, która odbędzie się już 23 lutego 2020r., zapraszamy wszystkich w każdym stopniu zaawansowania. 

GRUPA "A"

41867.jpg

GRUPA "B"

41868.jpg

RANKING PODSUMOWUJĄCY

41869.jpg


1. kolejka Lubińskiej Ligi Squasha 2020 rozegrana!

12 stycznia ponownie ruszyła Lubińska Liga Squash'a.  Na pierwszej kolejce rywalizowało 14 zawodników podzielonych na dwie grupy bez względu na poziom gry. Obie grupy rywalizowały na równorzędnych zasadach punktacji za wygrany mecz oraz punktacji w rankingu głównym. 

W niedzielnych rozgrywkach największą liczbę punktów w grupie A zdobył Michał Balcerzak, natomiast w grupie B najlepszy okazał się Robert Drzazga. W kolejnej kolejce trzy pierwsze miejsca z grup A i B stworzą grupę pierwszą, a kolejne miejsca stworzą grupy drugą i trzecią.

Serdecznie zapraszamy do udziału w następnej kolejce która odbędzie się już 26 stycznia.

 


Zobacz archiwum Lubińskiej Ligi Squasha 2019