Squash

4 w pełni wymiarowe, klimatyzowane korty zapewniające bezpieczeństwo i najwyższy komfort gry z dostępem do szatni z prysznicami.

Regionalne Centrum Sportowe dysponuje pierwszymi w Lubinie kortami do gry w squasha. Posiadamy 4 w pełni wymiarowe klimatyzowane korty z dostępem do szatni z prysznicami.

2146.jpg
2145.jpg
 

 

Nasze korty posiadają certyfikat, który zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy komfort gry. Korty czynne są codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 do 22.00, natomiast w sobotę, niedzielę i święta od 13.00 do 22.00.

Usytuowanie naszego obiektu w centrum Lubina (ul. Odrodzenia 28b) zapewnia dogodny dojazd wszystkim, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tej grze. Dla naszych klientów oferujemy darmowy parking przed halą. 

Godziny otwarcia
Dostępne terminy wejść dla klientów indywidualnych

  • Poniedziałek - Piątek / 11.00 - 22.00
  • Sobota, Niedziela i Święta / 13.00 - 22.00

Lubińska Liga Squasha

Trwa kolejna edycja Lubińskiej Ligi Squasha w sezonie 2018/2019.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego kto pierwszy ten lepszy!!!

29055.jpg

To Liga dla każdego!!! Rozgrywki podzielone na grupy dostosowane do stopnia zaawansowania zawodników. Oczywiście po danej kolejce najsłabszy zawodnik spada do grupy niżej, natomiast najlepszy zawodnik awansuje do grupy wyżej, a wiemy że awanse to jest to co lubimy najbardziej :-)

Wystarczy pobrać Formularz zgłoszeniowy wypełnić go i dostarczyć osobiście do Centrum Squash w hali widowiskowo - sportowej lub zeskanować i wysłać mailowo na adres squash@rcslubin.pl.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zawsze kto pierwszy ten lepszy.

Podstrona Lubińskiej Ligi Squasha


Aktualne promocje!!!

Wystarczy przyjść do recepcji Squash z kuponem promocyjnym, który powinien w niedługim czasie dotrzeć do twojego domu i umówić się na lekcję squasha z instruktorem za jedyne 20zł. W cenie godzinna lekcja z trenerem oraz niezbędny sprzęt (rakiety i piłeczka).

27265.jpg

Z promocji może skorzystać każdy kto nie miał jeszcze okazji grać na naszym obiekcie. Zapraszamy do umawiania na lekcję SQUASHA.

Jeśli nie masz takiej ulotki też możesz skorzystać z promocji - przyjdź do recepcji Squash w Hali Widowiskowo - Sportowej RCS, umów się i zakochaj w tej dyscyplinie sportu!

Regulamin - kliknij tutaj

Karty Multisport!

Za kartę Multisport klient otrzymuje zniżkę 15 zł, zatem koszt kortu to 35 zł. Natomiast gdy na kort przychodzą 2 osoby posiadające kartę Multisport to dopłata ta wynosi już 30 zł, zatem łączny koszt kortu za jedną godzinę to jedyne 20 zł. Dzieląc to na dwie osoby można na naszym obiekcie grać w squasha za 10 zł od osoby!!!

 

 

2397.jpg

Cennik Sprawdź aktualne ceny

godz. 11.00 - 16.00 - dni powszednie40 zł

godz. 16.00 - 22.00 - dni powszednie50 zł

godz. 13.00 - 22.00 - soboty, niedziele i święta50 zł

 

Regulamin użytkowania Korty squash