Aktualności

14 Lut 2018

Znamy już grupy sobotniego RCS CUP

Znamy już grupy sobotniego RCS CUP

Dzisiaj w siedzibie Regionalnego Centrum Sportowego odbyło się losowanie grup oraz miejsc w grupach na półfinały rozgrywek RCS Cup 2018, które odbędą się już w najbliższą w sobotę 17 lutego 2018r. w hali sportowej przy ul. KEN oraz hali sportowej przy SP 14. Zapraszamy do kibicowania, meczę zgodnie z poniższą tabelą w godzinach od 13:00 do 20:20.

Do turnieju zgłosiło się 20 drużyn, które podzielone zostały na 4 grupy. W każdej wystąpi 5 zespołów.  Grupy półfinałowe przedstawiają się następująco:

HALA SP 14 UL. NORWIDA 10                       

grupa I                                                                          

1. GMINA LUBIN
2. KS FUTSAL POLKOWICE
3. FORTUNA I OBORA
4. EKIPA Z CHOCIANOWA 
5. ŁAGOSZOWIA 

grupa II                                                       

1. FORTUNA II OBORA                 
2. VOSS AUTOMATIVE POLSKA               
3. ISKRA KSIĘGIENICE                             
4. WAMPIRKI                                              
5. TRANSPORTOWIEC KŁOPOTÓW            

HALA K.E.N. (Legnicka)

grupa III

1. KGHM ZG LUBIN
2. TV REGIONALNA.PL  
3. HORMANN I LEGNICA
4. SKARPA ORSK
5. SZPILMACHERZY

grupa IV

1. MY TRAVEL
2. GÓRNIK LUBIN
3. HORMANN II LEGNICA
4. MADNESS-EXCLUSIVE
5. ONI KRĘCĄ

Turniej rozpoczynamy w sobotę już o godzinie 13:00. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram rozgrywek:

17.02.2018 (sobota)Hala SP 14 

                                                I GRUPA

L.PGODZ.DRUŻYNADRUŻYNA
1. 13:00GMINA LUBINŁAGOSZOWIA 
2. 13:20FORTUNA I OBORAEKIPA Z CHOCIANOWA 
3.13:40KS  FUTSAL POLKOWICEGMINA LUBIN 
4.14:00ŁAGOSZOWIAFORTUNA I OBORA 
5.14:20KS FUTSAL POLKOWICEEKIPA Z CHOCIANOWA 
6.14:40GMINA LUBINFORTUNA I OBORA 
7.15:00ŁAGOSZOWIAKS FUTSAL POLKOWICE 
8.15:20EKIPA Z CHOCIANOWAGMINA LUBIN 
9.15:40FORTUNA I OBORAKS FUTSAL POLKOWICE  
1016:00ŁAGOSZOWIAEKIPA Z CHOCIANOWA 

 

                                              II GRUPA

L.P.GODZ.DRUŻYNADRUŻYNA
1.16:20VOSS AUTOMOTIVE POLSKATRANSPORTOWIEC KŁOPOTÓW
2.16:40ISKA KSIĘGINICEWAMPIRKI
3.17:00FORTUNA II OBORAVOSS AUTOMOTIVE
4.17:20TRANSPORTOWIEC KŁOPOTÓWISKRA KSIĘGINICE
5.17:40FORTUNA II OBORAWAMPIRKI
6.18:00VOSS AUTOMOTIVE POLSKAISKRA KSIĘGINICE
7.18:20TRANSPORTOWIEC KŁOPOTÓWFORTUNA II OBORA
8.18:40WAMPIRKIVOSS AUTOMOTIVE
9.19:00ISKRA KSIĘGINICEFORTUNA II OBORA
10.19:20TRANSPORTOWIEC KŁOPOTÓWWAMPIRKI

 

17.02.2018 (sobota) Hala KEN

                                                    III GRUPA

L.PGODZ.DRUŻYNADRUŻYNA
1.14:00TVREGIONALNA.PLSZPILMACHERZY
2.14:20HORMANN I LEGNICASKARPA ORSK
3.14:40KGHM O/ZG LUBINTVREGIONALNA.PL
4.15:00SZPILMACHERZYHORMANN I LEGNICA
5.15:20KGHM O/ZG LUBINSKARPA ORSK
6.15:40TVREGIONALNA.PLHORMANN I LEGNICA
7.16:00SZPILMACHERZYKGHM O/ ZG LUBIN
8.16:20SKARPA ORSKTVREGIONALNA.PL
9.16:40HORMANN I LEGNICAKGHM O/ZG LUBIN
10.17:00SZPILMACHERZYSKARPA ORSK

 

                                               IV GRUPA

L.PGODZ.DRUŻYNADRUŻYNA
1.17:20GÓRNIK LUBINONI KRĘCĄ
2.17:40HORMANN II LEGNICAMADNESS EXCLUSIVE
3.18:00MY TRAVELGÓRNIK LUBIN
4.18:20ONI KRĘCĄHORMANN II LEGNICA
5.18:40MY TRAVELMADNESS EXCLUSIVE
6.19:00GÓRNIK LUBINHORMANN II LEGNICA
7.19:20ONI KRĘCĄMY TRAVEL
8.19:40MADNESS EXCLUSIVEGÓRNIK LUBIN
9.20:00HORMANN II LEGNICAMY TRAVEL
10.20:20ONI KRĘCĄMADNESS EXCLUSIVE

 

Turniej finałowy RCS CUP 2018

Znamy już harmonogram spotkań więcej

Poniedziałkowy raport

Tutaj dowiesz się co wydarzyło się w zeszłym tygodniu i co wydarzy się w przyszłym na naszych obiektach! więcej