Aktualności

25 Sie 2017

Zmagania małych kolarzy

Dziś na Stadionie RCS gościło kolarstwo górskie - kolejna dyscyplina AKCJI LATO 2017.

Mali zawodnicy zjawili się na rowerach i obowiązkowo w kaskach. Po raz pierwszy zawody MTB w kolarstwie górskim odbyły sie na naszym Stadionie i wcale nie było łatwo:)

Dzieci zmierzyły się ze slamomem między pachołkami oraz w wyścigu na dystansie 400m. Tor przygotowany na trawie sprawił kilka psikusów i prawie wszyscy pokonywali go w lepszym czasie jadąc po raz drugi. Każdy miał dwie próby pokonania slalomu.

W kategorii dzieci młodszych każdy kto wystartował otrzymał nagrodę za dzielną rywalizację. Wśród starszych uczestników w kategorii dziewczynek najlepszy czas miała Ania Hawrylczak, na drugim miejscu uplasowała się Hania Telatyńska, a na najniższym stopniu podium stanęła Kornelia Piela. W tej samej kategoriii wiekowej wśród chłopców zwyciężył Adam Rudziewicz, drugie miejsce zajął Hubert Cieleń, a trzecie Adrian Strzechowski.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za zabawę.

To nie koniec na dzisiaj o godz. 17:30 zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w Rodzinnym mitingu lekkoatletycznym również na Stadionie RCS. Przypominamy, że zapisy od godz. 16:00 do 17:00. - WIĘCEJ KLIKNIJ