Aktualności

03 Lis 2017

Zespół Modern Talking i Thomas Anders

Zespół Modern Talking i Thomas Anders

Już w najbliższą sobotę 4 listopada 2017r. na Hali RCS w Lubinie wystąpi na żywo zespół Modern Talking wraz z Thomasem Andersem.

Thomas Anders (właściwie Bernd Weidung) to urodzony 1 marca 1963 roku niemiecki wokalista, kompozytor i producent muzyczny. Znany przede wszystkim jako członek duetu Modern Talking, wykonującego piosenki w języku angielskim. Wokalista od najmłodszych lat interesował się muzyką - w wieku 10 lat pobierał lekcje gry na fortepianie. Karierę rozpoczął w 1980 roku kiedy wydał swój pierwszy singiel, po tym jak wygrał konkurs talentów organizowany przez Radio Luxemburg. 3 lata później poznał Dietera Bohlena, z którym stworzył Modern Talking - jeden z najpopularniejszych zespołów dance popowych, euro dance'owych, euro disco lat 80'. Znakiem rozpoznawczym zespołu w większości utworów jest śpiewana falsetem druga część refrenu. Zespół wylansował takie przeboje jak  "You're My Heart, You're My Soul", "Cheri Cheri Lady", "Brother Louie", "You Can If You Want", "Geronimo's Cadillac" czy "Atlantis Is Calling (S.O.S. for Love)". Thomas Anders rozpoczął solową działalność po rozpadzie grupy w 1987 roku, jednak jego solowe dokonania nie odniosły tak znacznego sukcesu jak w grupie Modern Talking. Tym niemniej artysta ma na swoim koncie kilkanaście płyt i ciągle jest aktywny koncertowo. 

Cała zabawa rozpocznie się występem zespołu Ogień - tegorocznego zwycięzcy O!Polskich Przebojów oraz zdobywcy 3 nagród w konkursie Debiutów podczas 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Ale to nie koniec, ponieważ tuż po wystepie Modern Talking zapraszamy na ...dyskotekę dorosłego człowieka - czyli zabawę w rytmach lat 80- tych i 90-tych, którą poprowadzi Dj Darecki.

Poniżej przedstawiamy przydatne informacje dla wszystkich, którzy już mają bilety oraz dla tych którzy mają jeszcze ostatnią możliwość na zakup biletów.

Program imrezy:

  • 18:00 - Otwarcie Bram
  • 19:00 - występ Zespołu Ogień
  • 20:00 - występ Thomas Anders& Modern Talking
  • ok. 21.30 - dyskoteka dorosłego człowieka
  • 00:00 - zakończenie imprezy.

Jeszcze dzisiaj można kupować bilety w Centrum Squash do godz. 22.00, natomiast w dniu koncertu uruchomione zostaną kasy biletowe zewnętrzne (przed wejsciem do hali), które otwarte będą od 14.00 do 22.00

Bilety do nabycia są w następujących cenach:

  • Bilet na płytę - 99 zł
  • Bilet numerowany - 129 zł
  • Bilet Golden Circle - 139 zł

Dla osób posiadających bilet Golden Circle zostanie wyznaczony teren przed sceną, gdzie przygotowane zostaną nienumerowane miejsca siedzące na czas koncertów. Po ich zakończeniu, miejsca zostaną usunięte z płyty; goście będą mogli skorzystać z siedzeń na trybunie, w sektorze VIP. Udostępniony zostanie także VIP ROOM z możliwością zakupu ciężkiego alkoholu.

Po wejściu na halę będzie można skorzystać z szatni, które usytuowane są po prawej i lewej stronie. Szatnia jest płatna - 2 zł.

Zapraszamy!!!

29927.jpg

zdjęcie nr 0 Zespół Modern Talking i Thomas Anders
zdjęcie nr 1 Zespół Modern Talking i Thomas Anders