Aktualności

06 Lip 2017

Zawzięta rywalizacja w RCS CUP

Zawzięta rywalizacja w RCS CUP

Pierwszy tydzień Akcji Lato 2017 i pierwsze rozegrane mecze w ramach RCS CUP.  6 lipca na Stadionie RCS stawiło się 8 drużyn, które wzięły udział w Turnieju Piłki Nożnej dla roczników 2000/2001. Mecze rozegrane zostały równolegle na dwóch boiskach w podziale na dwie grupy. Każda z ekip miała w swoim składzie minimum od 5 do 7 zawodników. 

W grupie "A" znalazły się drużyny: FC DP, DRUŻYNA KOKOSA, KAROLEK TEAM oraz MKS WILKI LUBIN. W grupie "B" grali: ARKA LUBIN, PAJACE TEAM, DUDZIAK TEAM i NIEDŹWIADKI.

W pierwszym etapie zagrał każdy z każdym, w ramach swojej grupy. Dwie najlepsze drużyny z grupy awansowały do Półfinałów, gdzie spotkały się drużyny FCDP z ARKĄ LUBIN oraz MKS WILKI LUBIN z DUDZIAK TEAM.

Później przyszedł czas na mecze finałowe, podczas których pierwsze miejsce wywalczyła drużyna FC DP, która w bardzo zaciętym spotkaniu pokonała drużynę DUDZIAK TEAM.  Trzecia miejsce wywalczyła ARKA LUBIN, czwarte natomiast MKS WILKI LUBIN.

Podczas dzisiajszego turnieju nie zabrakło pieknej pogody, emocji na najwyższym poziomie, dobrej zabawy, a także nagród dla zwycięzców w postaci koszulek sportowych i upominków na pocieszenie dla przegranych.

Przed rozpoczęciem rozgrywek funkcjoanriuszki lubińskiej Policji przekazały wszystkim uczestnikom informacje, które z pewnością przydadzą się im podczas trwającyh wakacji. Opowiedziały o konsekwencjach łamania prawa i skutkach bycia notowanym. Rozdały kamizelki odblaskowe i przypomniały tym samym o konieczności ich używania podczas poruszania się na drodze w nocy, a także podczas jazdy rowerem, jeśli jest się uczestnikiem ruchu. 

Pamietajcie przed nami jeszcze mnóstwo dobrej zabawy na imprezach w ramach AKCJI LATO 2017.

 

zdjęcie nr 0 Zawzięta rywalizacja w RCS CUP
zdjęcie nr 1 Zawzięta rywalizacja w RCS CUP
zdjęcie nr 2 Zawzięta rywalizacja w RCS CUP
zdjęcie nr 3 Zawzięta rywalizacja w RCS CUP
zdjęcie nr 4 Zawzięta rywalizacja w RCS CUP
zdjęcie nr 5 Zawzięta rywalizacja w RCS CUP
zdjęcie nr 6 Zawzięta rywalizacja w RCS CUP
zdjęcie nr 7 Zawzięta rywalizacja w RCS CUP
zdjęcie nr 8 Zawzięta rywalizacja w RCS CUP
zdjęcie nr 9 Zawzięta rywalizacja w RCS CUP
zdjęcie nr 10 Zawzięta rywalizacja w RCS CUP
zdjęcie nr 11 Zawzięta rywalizacja w RCS CUP
zdjęcie nr 12 Zawzięta rywalizacja w RCS CUP
zdjęcie nr 13 Zawzięta rywalizacja w RCS CUP
zdjęcie nr 14 Zawzięta rywalizacja w RCS CUP
zdjęcie nr 15 Zawzięta rywalizacja w RCS CUP
zdjęcie nr 16 Zawzięta rywalizacja w RCS CUP
zdjęcie nr 17 Zawzięta rywalizacja w RCS CUP