Aktualności

04 Lip 2018

Zawody na łyżworolkach z mistrzynią

Zawody na łyżworolkach z mistrzynią

Wtorkowe słoneczne popołudnie spędziliśmy wspólnie z dziećmi i Natalią Czerwonką na torze do jazdy szybkiej, gdzie razem z Akademią Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki zorganizowane zostały Zawody na Łyżworolkach w ramach Akcji Lato 2018:)

To była wyjątkowa lekcja z jazdy na łyżworolkach. Na torze pojawiła się spora grupka dzieci, przyszły nawet maluszki, które radziły sobie naprawdę świetnie.  Na początek odbyła się rozgrzewka poprowadzone przez trenera Wojtka Barana. Później przyszedł czas na ćwiczenia na torze, złapanie równowagi i samą jazdę. Po rozgrzaniu i rozjeżdzeniu się dzieci ścigały się ze sobą w mini zawodach.

W związku ze sporym zróżnicowaniem wiekowym dzieci jeździły w kilku kategoriach wiekowych. Pierwsza grupa to maluszki trzy, cztero i pięcio - latki, w sumie osiem kategorii wiekowych i prawie 50-cioro dzieci.

Piecze nad zawodami sprawował Waldemar Królewicz razem z Katarzyną Górską, a nagrody w postaci pucharów i medali wręczała oczywiście sama Natalia Czerwonka - srebrna medalistka Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi i dwukrotna medalistka mistrzostw świata.  Wszystkie dzieci otrzymały takż słodkości.

Na zakończenie wszyscy czujący się na siłach mieli okazję zmierzyć się ze srebrną medalistką Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi i dwukrotną medalistką mistrzostw świata w drużynie biorąc udział w mini zawodach. 

Dziękujemy za to wspaniałe popołudnie i zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach Akcji Lato  2018. Szczegóły tutaj - KLIKNIJ

zdjęcie nr 0 Zawody na łyżworolkach z mistrzynią
zdjęcie nr 1 Zawody na łyżworolkach z mistrzynią
zdjęcie nr 2 Zawody na łyżworolkach z mistrzynią
zdjęcie nr 3 Zawody na łyżworolkach z mistrzynią
zdjęcie nr 4 Zawody na łyżworolkach z mistrzynią
zdjęcie nr 5 Zawody na łyżworolkach z mistrzynią
zdjęcie nr 6 Zawody na łyżworolkach z mistrzynią
zdjęcie nr 7 Zawody na łyżworolkach z mistrzynią
zdjęcie nr 8 Zawody na łyżworolkach z mistrzynią
zdjęcie nr 9 Zawody na łyżworolkach z mistrzynią
zdjęcie nr 10 Zawody na łyżworolkach z mistrzynią
zdjęcie nr 11 Zawody na łyżworolkach z mistrzynią
zdjęcie nr 12 Zawody na łyżworolkach z mistrzynią
zdjęcie nr 13 Zawody na łyżworolkach z mistrzynią
"I Ty zostaniesz mistrzem"

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim więcej

Łyżwiarki i łyżwiarze

Na lodzie w ramach sportowej Gwiazdki więcej