Aktualności

03 Cze 2015

Zakładowa Liga Kręglarska zakończona

W ostatnią sobotę miesiąca - 30 maja 2015r.  odbyła się ósma a zarazem ostatnia kolejka Zakładowej Ligi Kręglarskiej. Zwycięzcą w klasyfikacji indywidualnej okazał się Tomasz Janus z drużyny O/ZG Lubin ZZPPM, który uzyskał 350 pkt., drugie miejsce zajął dotychczasowy lider rozgrywek Bogdan Jarosz z drużyny RCS z wynikiem 348 pkt., a trzecia była Janina Śleńska z drużyny ZG Lubin, która rzuciła 345 pkt.

W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęła drużyna ZG Lubin, która łącznie uzyskała 1017 pkt., drugie miejsce zajęła drużyna O/ZG Lubin ZZPPM z łącznym wynikiem 987 pkt., a trzecia była drużyna RCS, która uzyskała 979 pkt.

Zwycięzcą całego turnieju w kategorii indywidualnej został Bogdan Jarosz z drużyny Regionalnego Centrum Sportowego, który prowadził praktycznie od pierwszej kolejki rozgrywek uzyskując 2800 pkt., drugie miejsce zajął Hubert Pyzikiewicz z drużyny Amper Leszno z łącznym wynikiem 2683 pkt., natomiast trzecie miejsce zajęła najlepsza z pań Janina Śleńska z drużyny ZG Lubin, która łącznie uzyskała 2639 pkt.

W kategorii drużynowej zwyciężyli nasi goście z Leszna, którzy prowadzili praktycznie od pierwszej kolejki rozgrywek, nie dają szans innym drużynom. Ich wynik to 7996 pkt. Trzeba zaznaczyć, że drużyna Amper Leszno obroniła tytuł mistrzowski z tamtego roku. Drugie miejsce zajęła drużyna ZG Lubin, która w ostatniej kolejce wyprzedziła drużynę RCS. Łączny wynik to 7859 pkt. Trzecie miejsce zajęła drużyna RCS, która łącznie uzyskała 7833 pkt. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe.