Aktualności

03 Cze 2015

Zakładowa Liga Kręglarska zakończona

Zakładowa Liga Kręglarska zakończona

W ostatnią sobotę miesiąca - 30 maja 2015r.  odbyła się ósma a zarazem ostatnia kolejka Zakładowej Ligi Kręglarskiej. Zwycięzcą w klasyfikacji indywidualnej okazał się Tomasz Janus z drużyny O/ZG Lubin ZZPPM, który uzyskał 350 pkt., drugie miejsce zajął dotychczasowy lider rozgrywek Bogdan Jarosz z drużyny RCS z wynikiem 348 pkt., a trzecia była Janina Śleńska z drużyny ZG Lubin, która rzuciła 345 pkt.

W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęła drużyna ZG Lubin, która łącznie uzyskała 1017 pkt., drugie miejsce zajęła drużyna O/ZG Lubin ZZPPM z łącznym wynikiem 987 pkt., a trzecia była drużyna RCS, która uzyskała 979 pkt.

Zwycięzcą całego turnieju w kategorii indywidualnej został Bogdan Jarosz z drużyny Regionalnego Centrum Sportowego, który prowadził praktycznie od pierwszej kolejki rozgrywek uzyskując 2800 pkt., drugie miejsce zajął Hubert Pyzikiewicz z drużyny Amper Leszno z łącznym wynikiem 2683 pkt., natomiast trzecie miejsce zajęła najlepsza z pań Janina Śleńska z drużyny ZG Lubin, która łącznie uzyskała 2639 pkt.

W kategorii drużynowej zwyciężyli nasi goście z Leszna, którzy prowadzili praktycznie od pierwszej kolejki rozgrywek, nie dają szans innym drużynom. Ich wynik to 7996 pkt. Trzeba zaznaczyć, że drużyna Amper Leszno obroniła tytuł mistrzowski z tamtego roku. Drugie miejsce zajęła drużyna ZG Lubin, która w ostatniej kolejce wyprzedziła drużynę RCS. Łączny wynik to 7859 pkt. Trzecie miejsce zajęła drużyna RCS, która łącznie uzyskała 7833 pkt. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe.

Poniżej prezentujemy wyniki sezonu 2014/2015:

Wyniki końcowe liga kręglarsk2014/2015

zdjęcie nr 0 Zakładowa Liga Kręglarska zakończona
zdjęcie nr 1 Zakładowa Liga Kręglarska zakończona
zdjęcie nr 2 Zakładowa Liga Kręglarska zakończona
zdjęcie nr 3 Zakładowa Liga Kręglarska zakończona
zdjęcie nr 4 Zakładowa Liga Kręglarska zakończona
zdjęcie nr 5 Zakładowa Liga Kręglarska zakończona
zdjęcie nr 6 Zakładowa Liga Kręglarska zakończona
zdjęcie nr 7 Zakładowa Liga Kręglarska zakończona
zdjęcie nr 8 Zakładowa Liga Kręglarska zakończona
zdjęcie nr 9 Zakładowa Liga Kręglarska zakończona
zdjęcie nr 10 Zakładowa Liga Kręglarska zakończona
zdjęcie nr 11 Zakładowa Liga Kręglarska zakończona
zdjęcie nr 12 Zakładowa Liga Kręglarska zakończona
"I Ty zostaniesz mistrzem"

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim więcej

Łyżwiarki i łyżwiarze

Na lodzie w ramach sportowej Gwiazdki więcej