Aktualności

10 Lut 2020

Zajęcia na basenie i kręgielni

Zajęcia na basenie i kręgielni

Przyszedł czas upragnionych dni wolnych w okresie zimowym, a wraz z nim mnóstwo frajdy i zabawy podczas Sportowych Ferii 2020 z Regionalnym Centrum Sportowym. 

Pierwsze zajęcia w ramach naszego zimowego cyklu odbyły się na basenie Centrum 7. FERIE NA BASENIE - zabawy i nauka pływania to przede wszystkim nauka pływania, ale nie zabrakło i dobrej zabawy. Kilkadziesiąt dzieci wzięło udział w zajęciach z nauki pływania. W podziale na grupy dzieci uczyły się pływać, skakały do wody, a także nurkowały. Na basenie był także obecny Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej z quiazami i gadżetami.

To nie koniec na dziś, w godzinach popołudniowych 10 lutego odbyły się zajęcia na kręgielni. 

Gry i Zabawy na Kręgielni to kolejna impreza, którą można zaliczyć do tych, na które dzieci czekają z niecierpliwośćią. Na kręgielni widzieliśmy się po raz pierwszy podczas Sportowych Ferii 2020 i nie ostatni. Kolejne gry i zabawy na kręgielni już w przyszłym tygodniu 14 lutego. 

Każdy miał możliwość zagrania w kręgle klasyczne, bowling, a także w piłkarzyki i bilard. Wspólna zabawa dała wiele radości i uśmiechu zarówno najmłodszym dzieciom jak i tym trochę starszym. 

Już jutro 11 lutego zapraszamy na:

  • Godz. 10:00 - ZOO PARK - Centrum Edukacji Przyrodniczej
  • Godz. 11:00 - Zajęcia na ściance wspinaczkowej

Zapraszamy wszystkich chętnych:)

zdjęcie nr 0 Zajęcia na basenie i kręgielni
zdjęcie nr 1 Zajęcia na basenie i kręgielni
zdjęcie nr 2 Zajęcia na basenie i kręgielni
zdjęcie nr 3 Zajęcia na basenie i kręgielni
zdjęcie nr 4 Zajęcia na basenie i kręgielni
zdjęcie nr 5 Zajęcia na basenie i kręgielni