Aktualności

09 Sty 2018

Zagrali 5. kolejkę

Zagrali 5. kolejkę

W niedzielę 7 stycznia rozegraliśmy już 5.kolejkę Lubińskiej Ligi Squasha.

Frekwencja nie maleje i tym razem na kortach Centrum Squash robaczyliśmy 16 zawodników i zawodniczek, którzy zostali podzieleni na 3 grupy rozgrywkowe w zależności od poziomu zaawansowania. Staramy się, aby to była liga dla każdego i nie zniechęcała uczetsników do udziału w kolejnych kolejkach.

Tym razem największą liczbę punktów uzyskał Robert Drzazga jednak w klasyfikacji generalnej nadal znajduje się na drugim miejscu. Zaledwie o 5 punktów wyprzedza go Piotr Gibur, który w 5 kolejce zajął drugie miejsce, ale łącznie zgromadził już 4625 punktów. Na trzecim miejscu po pięciu kojelkach uplasował się Łukasz Szyszka. Zatem kolejna, szósta kolejka zapowiada się bardzo emocjonująco!!!

Nagrody w turnieju rozdane zostaną na zakończenie całego turnieju po wszystkich kolejkach, natomiast podczas niedzielnej kolejki wśród uczestników rozlosowywaliśmy wejściówki na obiekty RCS. Jak zwykle przygotwany był również dla uczestników drobny poczęstunek.

Pełne wyniki z tej kolejki oraz po pięciu rundach dostępne na stronie Ligi - KLIKNIJ

Już teraz przyjmujemy zapisydo 6 kolejki, która odbędzie się 28 stycznia 2018 godz.10.00 Tym razem wszystkich uczestników zapraszamy ze swoimi pociechami. Dla dzieci przygotujemy krótki kurs nauki w squasha, następnie zagrają między sobą mecze, a na końcu czeka ich słodka niespodzianka. Wstęp dzieci na 6 kolejkę jest bezpłatny.

zdjęcie nr 0 Zagrali 5. kolejkę
zdjęcie nr 1 Zagrali 5. kolejkę
zdjęcie nr 2 Zagrali 5. kolejkę
zdjęcie nr 3 Zagrali 5. kolejkę
zdjęcie nr 4 Zagrali 5. kolejkę
zdjęcie nr 5 Zagrali 5. kolejkę
zdjęcie nr 6 Zagrali 5. kolejkę
zdjęcie nr 7 Zagrali 5. kolejkę
zdjęcie nr 8 Zagrali 5. kolejkę
zdjęcie nr 9 Zagrali 5. kolejkę