Aktualności

04 Kwi 2014

Wyrównane zaległości w lidze

Wyrównane zaległości w lidze

W Zakładowej Lidze Kręglarskiej zostały wyrównane prawie wszystkie zaległości.

Dotychczasowy lider rozgrywek w dalszym ciągu posiada znaczną przewagę nad pozostałymi uczestnikami ligi. Jednak walka o drugie miejsce jest bardzo zacięta i różnica pomiędzy dwoma zawodnikami wynosi tylko jeden punkt. 

W kategorii drużynowej na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek zdecydowanie prowadzą nasi goście z Leszna i chyba tylko jakiś kataklizm pozbawiłby ich zwycięstwa.

W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce zajmuje Bogusław Jarosz z RCS-u, który uzyskał 2075 pkt., drugie miejsce zajmuje Hubert Pyzikiewicz z Wytwórni Lodów Młynarczyk z wynikiem 2042 pkt., a trzeci jest Tomasz Janus z O/ZG Lubin ZZPPM, który posiada 2041 pkt.

W klasyfikacji drużynowej prowadzi drużyna Wytwórni Lodów Młynarczyk z Leszna, która łącznie uzyskała 5964 pkt., drugie miejsce zajmuje drużyna ZG Lubin (same panie), która uzyskała 5850 pkt., a trzeci jest zespół O/ZG Lubin ZZPPM z łącznym wynikiem 5845 pkt.

Liga wkracza w decydującą fazę rozgrywek, gdyż do zakończenia pozostały dwie kolejki. Kolejna odbędzie się 13 kwietnia (niedziela) od godz. 11.00.