Aktualności

29 Lip 2020

Wtorek pełen emocji

Wtorek pełen emocji

28 lipca przy pięknej pogodzie odbyły się podwójne zajęcia w ramach Akcji Lato 2020. O godzinie 11:00 na stadionie RCS po raz pierwszy w tym roku odbyły sie zajęcia z Nauki i zabawy z rugby, a o godzinie 12:00 odbyły się drugie zajęcia z Natalią Czerwonką.

Na pierwszych zajęciach najmłodsi uczestnicy poznali tajniki gry w rugby. Większość małych zawodników po raz pierwszy miała styczność z tą dyscypliną sportu. Na początek trenerzy przeprowadzili rozgrzewkę, a po niej ćwiczenia z piłką i w końcu przyszedł czas na grę. Na koniec wszyscy mogli wypróbować wałki i worki  na których nauczyli się podstaw szarży.

O godzinie 12:00 odbyły się już drugie zajęcia z Natalią Czerwonką. Warunkiem udziału w zabawie było oczywiście założenie kasku na głowę i ochraniaczy. Łyżwiarka uczyła najmłodszych bezpiecznej jazdy na wrotkach i rolkach oraz udzielała cennych wskazówek. Dla dzieci przygotowano kilka konkurencji sprawnościowych, ale liczyła się przede wszystkim zabawa pod czujnym okiem najlepszej łyżwiarki.

Na kolejne zajęcia zapraszamy już w czwartek 30 lipca o godz. 11:00, na zajęcia z gry w piłkę nożną!

Wstęp na wszystkie imprezy bezpłatny. Do zabaczenia!

zdjęcie nr 0 Wtorek pełen emocji
zdjęcie nr 1 Wtorek pełen emocji
zdjęcie nr 2 Wtorek pełen emocji
zdjęcie nr 3 Wtorek pełen emocji
zdjęcie nr 4 Wtorek pełen emocji