Aktualności

28 Gru 2017

Wspinanie, zjeżdżanie i strzelanie

Wspinanie, zjeżdżanie i strzelanie

W czwartek w hali SP14 odbyły się zajęcia wspinania na ściance. Cieszymy się, że pomimo tak brzydkiej pogody udało się do nas dotrzeć tak wielu dzieciom. Jak zwykle można było wspiąć się na ścinę o wysokości ponad 10m!!!

Od godziny 11.00 na dzieci i młodzież czekało wiele atrakcji. Oprócz wspinania się po ścinie można było również zjechać na linie oraz postrzelać z łuku i broni pneumatycznej.

Zajęcia prowadzili instruktorzy z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Miedziani”. Frekwencja nas nie zawiodła, chociaż sporty te nie należą do łatwych i popularnych.

A już jutro (29 grudnia w piątek) odbędzie się tam Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej,  przeznaczony dla chłopców i dziewcząt z roczników 2001 - 2004. Zawody rozpoczną się o godz.11:00 w hali przy ul. KEN. Drużyna musi się składać z pięciu zawodników, z których jeden jest bramkarzem. Aby rozpocząć spotkanie drużyna musi posiadać w swoim składzie co najmniej czterech zawodników, może posiadaż także zawodników rezerwowych w maksymalnej ilości pięciu osób.  Więcej o turnieju.

zdjęcie nr 0 Wspinanie, zjeżdżanie i strzelanie
zdjęcie nr 1 Wspinanie, zjeżdżanie i strzelanie
zdjęcie nr 2 Wspinanie, zjeżdżanie i strzelanie
zdjęcie nr 3 Wspinanie, zjeżdżanie i strzelanie
zdjęcie nr 4 Wspinanie, zjeżdżanie i strzelanie