Aktualności

10 Lip 2018

Wspinaczka się nie nudzi

Wspinaczka się nie nudzi

Zajęcia na ściance wspinaczkowej przygotowane w ramach Akcji Lato 2018 dla dzieci i młodzieży z Lubina i okolic ponownie wzbudziły duże zainteresowanie. Wtorkowy trening na Hali Sportowej przy SP 14 okazał się wielką frajdą dla wszystkich zgromadzonych, a była Was ponad setka.

Przed główną atrakcją wszystkie maluchy miały okazję podszkolić się z perwszej pomocy. Ratownik przeprowadził pokaz na fantomie rozmiarów dorosłego człowieka. 

Natomiast przed próbami samego wspinania odbyła się rozgrzewką, następnie został przeprowadzony krótki instruktaż. Na imprezie pojawiły się zarówno dzieci w wieku szkolnym jak i dużo młodsze chodzące jeszcze do przedszkola. 10 metrowa ściana nie dla wszystkich była przeszkodą nie do pokonania. Dzieci wspinające się po raz pierwszy szybko łapały zasady wdrapywania po ściance, te które miały już doświadczenie w tej dyscyplinie wspinały się na samą górę w kilkadziesiąt sekund. Dodatkowo można było podszkolić się z łucznictwa jak również postrzelać z broni krótkiej prawdziwą amunicją.

Zajęcia przeprowadzili instruktorzy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Miedziani”.

To nie koniec naszych imprez przygotowanych dla Was. Już w czwartek 12 lipca o godz. 11:00  zapraszamy na Stadion RCS do udziału w RCS CUP 2018 czyli Turnieju Piłki Nożnej.  Pamiętajcie na wszystkie imprezy Wstęp jest bezpłatny! - Sprawdź szczegóły

 

zdjęcie nr 0 Wspinaczka się nie nudzi
zdjęcie nr 1 Wspinaczka się nie nudzi
zdjęcie nr 2 Wspinaczka się nie nudzi
zdjęcie nr 3 Wspinaczka się nie nudzi
zdjęcie nr 4 Wspinaczka się nie nudzi
zdjęcie nr 5 Wspinaczka się nie nudzi
zdjęcie nr 6 Wspinaczka się nie nudzi
zdjęcie nr 7 Wspinaczka się nie nudzi
zdjęcie nr 8 Wspinaczka się nie nudzi
zdjęcie nr 9 Wspinaczka się nie nudzi
zdjęcie nr 10 Wspinaczka się nie nudzi