Aktualności

12 Maj 2015

Wieczór Wyborczy za nami

Wieczór Wyborczy za nami

Niedziela 10 maja była wyjątkowa dla Lubina jego mieszkanców jak i dla całej Polski. Hala Widowiskowo - Sportowa na kilka godzin zapełniła się zwolennikami Pawła Kukiza w oczekiwaniu na ogłoszenie pierwszych wyników sondażowych wyborów prezydenckich 2015. Wśród tłumu byli młodzi jak i osoby starsze, lokalni wyborcy jak i ludzie z całej Polski.

Punkt kulminacyjny czyli ogłoszenie wyników sondażowych o godzinie 21:00 przyniósł wiele radości i zaskoczenia. 20-to procetowe poparcie dające 3 miejsce udowodniło, że Polska pragnie zmian. Trzecie miejsce dla całego sztabu wyborczego to ogromny sukces.

Idziemy całą armią po naszą Polskę. To dopiero początek! – zapowiedział ze sceny Paweł Kukiz. – To jesteśmy my, to idziemy my! Bez pieniędzy, bez struktur i my już wygraliśmy! Opluwani, wyszydzani, odpychani, szkalowani, a teraz mamy kilka miesięcy by porządnie się przygotować do kolejnej walki. Przyjaciele, dziękuję wam wszystkim. Pokazaliśmy, ile siły jest w narodzie, ile można zmienić. Polska jest nasza, potrafisz Polsko! – krzyczał do rozentuzjazmowanego tłumu Kukiz.

Wieczór wyborczy w Lubinie był takż wyjątkowy ze względu na towarzyszący mu koncert "Kukiz i Przyjaciele". Na scenie pojawił się między zespół Złe Psy z liderem Andrzejem Nowakiem, założycielem zespołu TSA.

zdjęcie nr 0 Wieczór Wyborczy za nami
zdjęcie nr 1 Wieczór Wyborczy za nami
zdjęcie nr 2 Wieczór Wyborczy za nami
zdjęcie nr 3 Wieczór Wyborczy za nami
zdjęcie nr 4 Wieczór Wyborczy za nami
zdjęcie nr 5 Wieczór Wyborczy za nami
zdjęcie nr 6 Wieczór Wyborczy za nami
zdjęcie nr 7 Wieczór Wyborczy za nami
zdjęcie nr 8 Wieczór Wyborczy za nami
zdjęcie nr 9 Wieczór Wyborczy za nami
zdjęcie nr 10 Wieczór Wyborczy za nami
zdjęcie nr 11 Wieczór Wyborczy za nami
zdjęcie nr 12 Wieczór Wyborczy za nami
zdjęcie nr 13 Wieczór Wyborczy za nami
"I Ty zostaniesz mistrzem"

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim więcej

Łyżwiarki i łyżwiarze

Na lodzie w ramach sportowej Gwiazdki więcej