Aktualności

02 Paź 2014

Weekendowa promocja Squash

Weekendowa promocja Squash

Wielka weekendowa promocja na Squash! Kort za 10 zł!

W ramach promocji tej dyscypliny już w piątek w hali RCS rozpoczyna się Wielka Weekendowa Promocja, która potrwa do niedzieli 5.10.2014r. W tym czasie korty squash dostępne będą za jedyne 10 zł / h (w cenie wypożyczenie kompletu rakiet + piłeczka)

Dlaczego warto przyjść na squash, nawet gdy nie jest się zawodnikiem?

Ponieważ nie potrzeba wgłębiać się też w skomplikowane zasady gry, bo są one bardzo proste. Squash polega na odbijaniu rakietą piłki o ścianę w wyznaczonym polu ograniczonym liniami. 

Łatwo wciąga każdego, kto go raz spróbuje. 

Z naszych obserwacji wynika, że chwile ze Squashem sprawiają wiele radości, ponadto pomagają zrzucić zbędne kilogramy i poprawiają kondycje.

Co oferujemy?

Codziennie od godz. 10.00 do 22.00 dostępne są 4 korty do squasha. Wszystkie posiadają szklaną tylną ścianę, amortyzowaną sportową podłogę oraz odpowiednie oświetlenie.

Z promocji możecie Państwo skorzystać w najbliższy weekend od piątku do niedzieli. W tych dniach kort squash kosztuje jedyne 10 zł.

Jeśli nasza oferta się Państwu spodobała i zamierzacie nas częściej odwiedzać, to zachęcamy Państwa do rezerwacji kortów poprzez naszą stronę www.rcslubin.pl/rezerwacja lub telefonicznie pod numerem 76 756 11 19.


Pamiętaj!!! Zabierz ze sobą obuwie z białą podeszwą , a aby wejść na squasha podczas meczu zgłoś się do pracownika ochrony w recepcji hali.