Aktualności

28 Gru 2017

Wczoraj kręgle, dziś wspinaczka

Wczoraj kręgle, dziś wspinaczka

Jak co rok w okresie pomiędzy świętami a sylwestrem organizujemy cykl bezpłatnych imprez dla dzieci i młodzieży Sportowa Gwiazdka.

Chcemy, aby dzieci w tym okresie wolnym od zajęć szkolnych nie nudziły się w domu i mogły spędzić czas na sportowo.

Wczoraj bawiliśmy się na kręgielni. Dostępne były tory do kręgli klasycznych i bowlingu, piłkarzyki oraz bilard. Cieszymy się, że na twarzach dzieci gościł uśmiech oraz że miały okazję zapoznać się z atrakcjami naszego obiektu.

W dniu dzisiejszym, 28 grudnia 2017r. w czwartek o godz. 11.00 w hali przy SP 14 (ul. Norwida 1),  wszystkie dzieci i młodzież zapraszamy na "Zajęcia na ściance wspinaczkowej", gdzie czekać będzie 80 m2 ściany o wysokości 10,5m.

Po raz kolejny będzie można pokonać swój lęk wysokości i przy tym również dobrze się pobawić. Ściana posiada różne stopnie trudności dzięki czemu nawet najmłodsi, już od 4-tego roku życia, będą mogli spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu. Po rozgrzewce, odbędzie się trawersowanie na ścianie, a potem już tylko wspinaczka:)

Zajęcia przeprowadzą instruktorzy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Miedziani”. To wszystko w ramach naszej "Sportowej Gwiazdki"!

zdjęcie nr 0 Wczoraj kręgle, dziś wspinaczka
zdjęcie nr 1 Wczoraj kręgle, dziś wspinaczka
zdjęcie nr 2 Wczoraj kręgle, dziś wspinaczka